5 ресурсів для вивчення Pine Script і створення індикаторів Tradingview

Pine Script розширить ваш досвід Tradingview. Залишайтеся на місці, щоб перевірити ресурси, щоб дізнатися про це.

TradingView — це преміальна кросплатформна платформа для створення графіків із доступом до ряду ринків і бірж.

Це підходить як новачкам, так і професіоналам, щоб полегшити собі життя з торгівлею. Завдяки чудовій доступності брокерів, TradingView упереджено до технічного аналізу ринкових тенденцій.

Але торгівля може бути складною без інструментів аналітики. І саме тут з’являються спеціальні індикатори. TradingView підтримує створення індикаторів за допомогою свого домашнього PineScript.

Pine Script — це легка мова програмування, ексклюзивна для Tradingview. Ви можете вивчити Pine Script без будь-якого досвіду програмування. Однак це допоможе вам різко піднятися вгору з будь-яким попереднім знайомством з програмуванням (Python).

Метою Pine Script є створення користувальницьких індикаторів, стратегій і торгових сповіщень для підтримки переваги над іншими інвесторами.

Ви знайдете численні індикатори перегляду торгівлі, розроблені в Pine Script іншими користувачами.

Наприклад, цей опис повідомляє вам про максимуми та мінімуми за визначений користувачем проміжок часу:

Деякі з них є сценаріями з відкритим вихідним кодом, код кожного з яких доступний на Tradingview.

Один із складніших індикаторів під назвою VADER повідомляє про тенденції купівлі та продажу на ринку:

Хоча на TradingView є маса інших користувальницьких індикаторів, найкорисніші можна було б розробити самостійно за допомогою Pine Script.

Оскільки мова обіцяє спрощену криву навчання, давайте поглянемо на деякі ресурси для початку.

Програмування TradingView PineScript

Це Курс Pine Script на Udemy для абсолютних новачків.

Починаючи з основ, курс просувається до розробки користувальницьких індикаторів, поєднання кількох індикаторів і навчає навичок, як уникнути преміум-підписки TradingView.

Крім того, це допоможе вам автоматизувати торгову логіку та налаштувати торгові сповіщення, щоб мінімізувати час використання екрана.

Ви можете пройти цей курс за допомогою безкоштовного облікового запису TradingView. Ви також отримуєте довічний доступ до цього курсу та сертифікат про проходження в кінці.

Посібник для початківців Pine Script

Посібник для початківців Pine Script це безкоштовний навчальний ресурс Pine від Art of Trading. Однак ви також можете перейти на їхні платні версії.

Як видно з назви, це може допомогти вам розвинути свої навички Pine з нуля. Крім того, перший модуль представляє програмування для кандидатів початкового рівня, а потім йдуть основи Pine.

Цей базовий курс закінчується тим, що ви створюєте власний Pine Script.

Нарешті, ви також можете переглянути коротку версію цього безкоштовного курсу на YouTube.

Програмування PineScript

Ця премія Програмування PineScript курс містить 5+ годин відеоматеріалів із 50+ прикладами коду, які допоможуть вам на шляху до TradingView.

Цей модуль, який регулярно оновлюється, знову стане в пригоді тим, хто не працює з кодом і намагається розробити власні сценарії.

Після основних основ курс переходить до вивчення вбудованих функцій, змінних і створення торгових сповіщень. Пізніше ви познайомитеся зі створенням стратегій і плануванням у PineScript.

І якщо вам пощастить, ви можете отримати курс безкоштовно, оскільки автор роздає одну підписку на місяць безкоштовно.

Курс Pine Script

Це безкоштовний докладний текст Курс PineScript від TradingCode.net.

Починаючи з основ Pine, далі ми охоплюємо стратегії TradingView, різні типи вхідних даних, індикатори, налаштування стратегій і сценаріїв, діаграми, креслення тощо.

Технічний аналіз є невід’ємною частиною модуля разом із тестуванням стратегії. Нарешті, курс завершується уроками з управління грошима.

На момент написання цієї статті було 25 розділів, які складалися з 211 уроків із понад 500 зображеннями, щоб компенсувати відсутність відео.

Pine Script (TradingView)

Це ще один важкий текст Курс PineScript у вигляді однієї статті. Курс починається зі вступу, переваг і альтернатив Pine Script.

Після цього контент включає тестування стратегії, встановлення торгових сповіщень, модифікацію сценарію та створення спеціальних індикаторів.

Нарешті, це вступний модуль, який ви можете пройти без будь-яких ноу-хау програмування.

Висновок

Вивчення PineScript — найкращий спосіб отримати максимум. Крім того, Pine розроблено для того, щоб робити більше за менші витрати, тож будь-який новачок може почати, розвивати та допомагати іншим отримати цінну інформацію.

Але не тільки це, ми узагальнили деякі криптотрейдерські боти, щоб активізувати та автоматизувати ваші криптовалютні інвестиції.