5 програм для знайомств для ЛГБТК+ спільноти

Знайомства можуть бути важкими для навігації, але тим більше для спільноти ЛГБТК+. Люди, які не розуміють або не визнають вашу особу, можуть дискримінувати, переслідувати або відкидати вас у певних програмах. Хороша новина полягає в тому, що існують спеціальні програми для знайомств, які враховують вашу сексуальну або гендерну приналежність і можуть допомогти вам знайти ідеального партнера.

Ось п’ять найбільш інклюзивних додатків для знайомств, на які диваки шукають кохання.

Вона є одним із найпопулярніших додатків для знайомств з лесбійками, бісексуалами та квірами. Це більше, ніж просто програма, що працює на основі пальця. Додаток має інклюзивну спільноту, де ви можете спілкуватися, знайомитися з новими людьми та брати участь у подіях. Це альтернатива Tinder, яка спеціально призначена для квір-спільноти.

Ви також можете звузити збіги на основі вашої сексуальності, гендерної ідентичності, уподобань стосунків тощо. Її можна завантажити та використовувати безкоштовно, але ви можете заплатити за преміум-членство, щоб отримати доступ до таких функцій, як переглядати, хто вам подобається, і переглядати веб-сторінки в режимі анонімного перегляду.

Завантажити: Її для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Hornet — це соціальна мережа та додаток для знайомств для чоловіків-геїв, бісексуалів, транссексуалів і геїв. Він має понад 35 мільйонів членів у всьому світі та забезпечує безпечне та приємне середовище для взаємодії людей. Як і у Facebook, ви можете публікувати історії, фотографії та взаємодіяти з публікаціями інших людей.

Ви також можете переглядати профілі, спілкуватися, надсилати наклейки та приєднуватися до груп на основі ваших інтересів. Однією з чудових функцій є розділ новин Hornet, де ви можете прочитати про культуру ЛГБТК+, здоров’я, подорожі та інші теми. Люди також можуть створювати прямі трансляції та приєднуватися до них, проводити відеодзвінки тощо.

Завантажити: Хорнет для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Lex — це ще одна програма для спілкування в соціальних мережах і знайомствах для лесбіянок, бісексуалів, небінарних людей, транссексуалів, гендерквірів, інтерсексуалів, асексуалів і диваків. Це був додаток, розроблений квір-спільнотою та для неї.

За допомогою Lex ви можете публікувати дописи про себе та оновлення життя, стежити за іншими та навіть розпочинати групові обговорення. Він має такі чудові функції, як безмежне прокручування, фільтри пошуку з можливістю налаштування тощо. Він також розроблений з використанням мінімалістичної естетики, яка фокусується на словах, а не на зображеннях. Якщо ви повертаєтеся до побачень після розриву, ви навіть можете поговорити про це та знайти нові способи спілкування з іншими.

Наразі Lex доступний лише для користувачів iOS.

Завантажити: Лекс для iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Feeld — це програма для знайомств для відкритих пар і неодружених, які хочуть отримати альтернативний досвід. Це інклюзивне місце, де можна дослідити свою сексуальність і фантазії без засудження чи сорому.

Чудова перевага Feeld полягає в тому, що він може бути корисним парам, які шукають додаток для знайомств, щоб спілкуватися більше. Якщо у вас стосунки, які потребують відродження, або якщо ви хочете знайти інших однодумців, які поділяють ваші переломи та бажання, Feeld — це безпечне місце для вивчення.

Feeld також дуже привітний і приймає представників будь-якої статі та сексуальної орієнтації. Ви також можете приєднуватися або створювати групи залежно від ваших інтересів у спільноті програми.

Завантажити: Feel for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Taimi — це програма для знайомств і соціальних мереж для ЛГБТК+ людей усіх мастей, яка називає себе програмою «вільною від гетерогенних обмежень». Він має понад 19 мільйонів зареєстрованих користувачів і може похвалитися високим рівнем безпеки та перевірки. Ви можете створити свій профіль, спілкуватися з іншими користувачами, здійснювати відеодзвінки, транслювати пряму трансляцію та приєднуватися до груп на основі своїх захоплень і пристрастей.

Унікальні функції додатка, такі як картки Taimi, Rainbow Likes, Throwbacks і Profile Boosts, роблять його видатним і заслуговує його місця в цьому списку. Ці функції допомагають вам знаходити нові способи зв’язку та досягнення ідеального партнера для побачень.

Завантажити: Таймі для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Проведіть пальцем праворуч для кохання

Це лише кілька додатків для знайомств, створених для ЛГБТК+ спільноти. Незалежно від того, чи шукаєте ви кохання, спілкування чи щось середнє, у вас є програма для вас. Просто завжди слідкуйте за попередженнями та виявляйте шахраїв, поки не пізно.

Однак це не повинно заважати вам виявляти себе там, оскільки ці програми для знайомств більш інклюзивні, ніж будь-коли, і мають чудові заходи безпеки, щоб ви почувалися захищеними та коханими.