5 причин, чому не варто використовувати емодзі у своєму паролі

| | 0 Comments| 10:26 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Використання емодзі в паролях може призвести до проблем із сумісністю та ризику блокування доступу до облікового запису, якщо платформа чи веб-сайт не підтримують їх належним чином.
  • Паролі на основі емодзі можуть бути передбачуваними та легко зламаними, оскільки люди, як правило, вибирають популярні емодзі, які зазвичай використовуються.
  • Емодзі можуть виглядати по-різному в різних операційних системах, що ускладнює введення правильного пароля та потенційно потребує повторної перевірки вашого облікового запису.

Емодзі долають культурні та мовні бар’єри. Вони стали частиною лексикону Інтернету та повсякденного спілкування і настільки вкорінилися в нашій мові, що люди почали використовувати їх у паролях.

На жаль, це не дуже гарна ідея, і ось п’ять причин чому.

1. Вас можуть заблокувати

Ви коли-небудь пробували використовувати емодзі в паролі? Якщо у вас є, то ви знаєте, що деякі платформи дозволяють емодзі, а інші ні. Сама по собі це не велика проблема. Однак, навіть якщо ви зможете десь створити обліковий запис, використовуючи пароль на основі смайлів, ви можете не мати змоги увійти знову, особливо якщо вони змінять свої правила пароля. Цілком імовірно, що ви зіткнетеся з проблемами сумісності або що веб-сайт, який ви намагаєтеся використовувати, не може належним чином обробляти паролі смайлів.

  Створюйте, діліться та працюйте над наклейками та списками справ

2. Передбачуваність

Коли справа доходить до паролів, люди, як правило, тяжіють до загальних фраз і комбінацій цифр, які легко вгадати. Фактично, згідно NordPass Згідно з дослідженнями, найпоширенішим паролем у світі є «123456», а такі фрази, як «admin» і «password», увійшли до першої десятки. Якби люди почали використовувати емодзі у своїх паролях, можна припустити, що вони дотримувались би найпопулярніших емодзі, щоб їх паролі було легко зламати.

3. Кросплатформні питання

Emojis є частиною стандарту Unicode і однакові для всіх платформ і операційних систем. Проте ви, мабуть, помітили, що вони виглядають по-різному залежно від вашої операційної системи. І оскільки вони відрізняються, вам може бути важко використовувати правильний пароль. Якщо ви введете неправильний пароль занадто багато разів, вам доведеться повторно підтвердити свій обліковий запис або, що ще гірше, ви можете бути заблоковані.

  Що це таке, як це працює та навчальні ресурси

4. Незручність

Крім потенційних проблем безпеки, є ще й незручності. Якщо все, що ви коли-небудь використовуєте, це ваш смартфон, то, можливо, використання паролів на основі емодзі не буде надто незручним. Але ви коли-небудь пробували надіслати емодзі комусь на своєму робочому столі? Якщо у вас, наприклад, комп’ютер з ОС Windows, вам потрібно ввімкнути підтримку емодзі через ViVeTool. Однозначно здається зручнішим просто використовувати літери та цифри на клавіатурі.

5. Вплив плечового серфінгу

Можливо, клавіатура вашого смартфона відображає останні використовувані емодзі прямо вгорі. Маючи цю інформацію легко доступною, ви наражаєтесь на плечі серфінгу. Як випливає з цього терміну, це тип кібератаки, під час якого зловмисник шпигує за екраном цільового пристрою, щоб отримати конфіденційну інформацію. Справа не в тому, що використання звичайного пароля зробить вас невразливим для атаки через плече, але точно легше запам’ятати комбінацію емодзі, ніж щось на зразок «us1nFzP!qR».

  Як встановити таймер на камері iPhone

Як створити надійний пароль, за винятком Emojis

Щоб створити надійний пароль, вам не потрібні емодзі. Вам потрібні літери, цифри та спеціальні символи. А точніше, вам потрібно поєднати ці три елементи. Надійність пароля або, як його називають, ентропію пароля, можна виміряти. Чим складніший пароль, тим складніше його зламати.

Проблема складних паролів полягає в тому, що їх важко запам’ятати. Ось чому вам слід використовувати менеджер паролів, спеціалізоване програмне забезпечення, призначене для зберігання та керування паролями. Менеджери паролів прості у використанні, і багато з них мають безкоштовні версії.

Ще один механізм, який слід розглянути, — це двофакторна автентифікація. Якщо ввімкнуто двофакторну автентифікацію (зараз доступна майже в усіх програмах), вам потрібно буде підтвердити свою особу, ввівши тимчасовий код або скориставшись спеціальною програмою.

Емодзі — це весело, але не ідеально для паролів

Емодзі чудово підходять, коли ви хочете висловити свої почуття або просто швидко поспілкуватися з іншою людиною. Але вони не ідеальні як паролі, принаймні поки що. Існують кращі, безпечніші та зручніші способи захисту ваших облікових записів.