5 причин, чому безлімітна підписка Kindle того не варта

| | 0 Comments| 1:49 PM
Categories:

Пристрої Amazon Kindle популярні, ніж будь-коли, і популярність сервісу Kindle Unlimited зростає відповідно до них. Членство в KU надає доступ до багатьох книг, які можна безкоштовно взяти напрокат і придбати за незначну частину вартості фізичної копії.

Вам навіть не потрібен пристрій Kindle, щоб користуватися підпискою Kindle Unlimited. Якщо ви завантажите програму Kindle, ви зможете скористатися послугою на своєму планшеті чи телефоні. Але, незважаючи на деякі незаперечні переваги, чи дійсно передплата Kindle Unlimited того варта? Ось кілька причин, чому це не варто інвестувати.

1. Kindle Unlimited має обмеження

Багато класичних книг, як-от книги про Гаррі Поттера, Хоббіта, Джейн Ейр і Франкенштейна, можна взяти напрокат і прочитати безкоштовно за підпискою Kindle Unlimited. Інші більш сучасні хіти, як-от «How Does It Feel?» Дженін О’Райлі. які захопили TikTok штурмом, також доступні безкоштовно з членством KU.

Незважаючи на те, що вибір Kindle Unlimited пропонує своїм передплатникам великий, він має певні застереження. Підписавшись на KU, ви отримаєте доступ до великої цифрової бібліотеки книг, аудіокниг, журналів і коміксів. Однак з цих мільйонів назв ви можете позичити лише до 20 за раз.

Звичайно, ви можете придбати скільки завгодно книг для Kindle, але суть членства Kindle Unlimited полягає в тому, щоб заплатити встановлену ціну за доступ до незліченної кількості безкоштовних книг. Натомість ви отримуєте 20.

  6 способів легкого резервного копіювання та відновлення даних LINE

І це число стосується всіх доступних для оренди книг, включаючи цифрові книги, аудіокниги та комікси. Можливо, деякі читачі вважають 20 достатнім числом, але інші (як і я) часто стикаються зі спливаючим вікном із повідомленням, що вони досягли ліміту позичених книг. А для служби під назвою Kindle Unlimited, чому її користувачі взагалі мають стикатися з обмеженнями?

2. Kindle Unlimited дорогий

Хоча 9,99 доларів США на місяць може здатися досить розумним для електронних книг, які можна прочитати, насправді це досить дорого, якщо врахувати ціну доступних назв.

Багато книг на Amazon продаються менше ніж за 5 доларів, інші – менше за 3 долари, а деякі навіть за 1 долар або менше. Це означає, що для того, щоб ціна передплати в 10 доларів коштувала того, вам потрібно буде читати чимало книг на місяць.

Якщо ви читаєте лише найдорожчі книги, які можете знайти, прочитавши дві книги на місяць, ви заощадите трохи грошей, але, швидше за все, вам доведеться прочитати три або чотири, щоб заощадити. Хоча багато читачів можуть читати книгу на тиждень без будь-яких турбот, спокуса читати необмежені книги буде високою.

Дивлячись на вибір і ціни, важко помітити, що багато людей добре обслуговуються підпискою Kindle Unlimited. І не забувайте, що є багато місць, де можна безкоштовно знайти книги Amazon Kindle, якщо ви знаєте, де їх шукати.

3. Kindle Unlimited вимагає підключення до Інтернету

Багато читачів отримують підписку на Kindle Unlimited, щоб отримати доступ до книг для читання в будь-який момент. Ви в автобусі — прочитайте свою останню книгу для Kindle. Летить кудись — читай. Це чудовий спосіб згаяти час, і для багатьох він вартий своєї ціни.

  Що таке програмне забезпечення-вимагач Blackcat і як від нього захиститися?

Але є одна деталь, про яку ви завжди повинні пам’ятати в цих сценаріях: перш ніж відправитися в місце, де немає Wi-Fi, вам потрібен доступ до Інтернету для вашого пристрою або програми Kindle.

На жаль, Kindle Unlimited потребує Wi-Fi для завантаження вибраних ігор на ваш пристрій. Якщо у вас немає Інтернету, ви не можете завантажити та прочитати свої добірки. Це неприємність, яка, якщо ви не готові до неї, може вам коштувати. Наприклад, ви можете застрягти під час багатогодинного польоту, не маючи нічого для читання. Хоча ви можете підключитися до Wi-Fi-з’єднання літака, щоб завантажити книжку чи дві, цей привілей також обійдеться вам дорого.

Завантаживши книги, ви можете читати їх офлайн, але не можете пропустити цей крок.

4. Amazon Prime є кращою угодою

Якщо ви передплатник Amazon Prime, у вас є доступ до Prime Reading. Ви можете взяти лише одну книгу на місяць, а каталог, доступний для запозичення, менший, ніж у Kindle Unlimited, але якщо є кілька книг, які ви хочете перевірити, не платячи за них, це гідний спосіб зробити це.

Amazon Prime має багато переваг, і може бути корисно зареєструватися навіть без безкоштовних електронних книг. Якщо ви не переглядаєте заголовки Kindle Unlimited, ніби завтра не настане, підписка на Amazon Prime коштує дешевше та пропонує безліч інших переваг, як-от безкоштовну доставку та чудові телешоу Amazon Prime Video. Навіть якщо ви вважаєте, що підписка на Kindle Unlimited вам підходить, ви завжди можете спочатку спробувати Prime Reading, перш ніж оформляти нову підписку.

  Як забути мережі Wi-Fi, до яких раніше був підключений Mac

5. Є так багато інших варіантів

Якщо ви шукаєте інші варіанти, щоб надати вам доступ до низки назв, якими можна насолоджуватися, є багато для вивчення. Їх, Scribd займає перше місце.

Як і Kindle Unlimited, Scribd пропонує своїм передплатникам доступ до електронних книг, аудіокниг і журналів, а також документів. Підписка коштує 9,99 доларів на місяць і ви отримуєте 30-денний пробний період. Тож ви можете побачити, чи варте це місячної ціни.

Якщо ви більше слухач, ніж читач, ви можете звернутися до Звуковий. Він починається від $7,95 і також має 30-денну безкоштовну пробну версію. Але на цьому вибір не закінчується. Також є Кобо Плюс, Google Play Книгиі Apple Books— варіанти нескінченні.

Навряд чи Kindle Unlimited є єдиним або найкращим доступним варіантом.

Kindle Unlimited — це добре, але не чудово

Kindle — це дивно, а за електронними книгами майбутнє. І хоча Kindle Unlimited є хорошим варіантом, це не найкращий варіант. Якщо ви завзятий читач, обмеження у 20 книжок стане великою неприємністю. Якщо ви випадковий читач, ви можете не отримати своїх грошей. А якщо ви десь посередині, у вас є багато інших варіантів, за допомогою яких можна насолоджуватися своїм пристроєм для читання електронних книг.

На папері Kindle Unlimited — чудова ідея. Але досить сказати, що для більшості людей це, ймовірно, не варто.