techukraine.net Linux,Windows 5 популярних ігор Windows, які працюють на Linux

5 популярних ігор Windows, які працюють на Linux

| | 0 Comments| 3:05 PM
Categories:

Ігри стають нормою для Linux завдяки таким технологіям, як Wine, що полегшують запуск ігор Windows. У цьому списку ми розглянемо 5 найпопулярніших ігор Windows, які працюють на Linux і в які ви можете грати прямо зараз.

Зверніть увагу, що хоча ці ігри працюють на Linux, кожна з цих ігор не має офіційної підтримки платформи. Якщо у вас виникли проблеми з грою, не турбуйте розробників. Замість цього знайдіть гру на WineHQ.orgі допоможіть іншим користувачам Linux усунути помилки!

1. Ліга Легенд

Ліга Легенд (він же LoL) — одна з найбільших багатокористувацьких онлайн-ігор на бойовій арені в світі. Щодня мільйони людей входять у систему, щоб грати зі своїми улюбленими героями онлайн.

Довгий час шанувальники цієї стратегічної гри хотіли грати в неї на своїх установках Linux. З 2018 року це стало можливим завдяки програмі запуску ігор Lutris.

Налаштування LoL на Linux

Крок 1: Гра в Leauge of Legends на Linux вимагає Запуск ігор Lutris. Встановіть програму на свій ПК з Linux, дотримуючись цих інструкцій.

Крок 2. Після того, як програма Lutris запрацює на вашому ПК з Linux, перейдіть на офіційну сторінку сценарію LoL для Linux. Потім знайдіть кнопку встановлення поруч із «Останньою версією» та натисніть на неї.

Крок 3: Коли ви натискаєте кнопку «Встановити» на сторінці LoL, відкриється Lutris і запуститься майстер встановлення. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб запустити гру на вашому ПК з Linux.

  4 найкращих дистрибутивів Linux для робочого місця

Крок 4: Коли Lutris завершить встановлення League of Legends на свій ПК з Linux, ви зможете грати в неї. Знайдіть «League of Legends» у панелі запуску гри та натисніть значок відтворення, щоб запустити його!

2. Overwatch

Overwatch – це надзвичайно популярна онлайн-гра для кількох гравців у жанрі FPS, розроблена Blizzard Entertainment для ПК, Ps4 та Xbox One. На вибір є безліч різних персонажів, і кожен з них має різні здібності, якими можна скористатися, щоб виграти матч.

Blizzard Entertainment довгий час ігнорувала Linux, і в минулому гравцям Linux, які запустили свої ігри, було заборонено грати. На щастя, часи змінилися, і Blizzard активно використовує інший підхід до користувачів Linux, і в результаті тепер на платформі можна грати в такі ігри, як Overwatch.

Початок роботи Overwatch

Overwatch досить добре працює на Linux, але не без майстрів і спеціальних інструкцій. Щоб дізнатися, як ви можете грати в цю гру у вашому дистрибутиві Linux, перегляньте наш детальний посібник!

3. The Elder Scrolls V: Skyrim

Розроблено Bethesda Softworks, The Elder Scrolls V: Skyrim є улюбленим для любителів RPG. У цій грі багато чого можна зробити. Ви можете створити свого власного персонажа, досліджувати величезний світ, битися з драконами, отримати дивовижні магічні здібності, приєднатися до фракцій і навіть одружитися! Досить сказати, що це одна з найкращих ігор у своєму жанрі, і з цієї причини багато геймерів Linux вимагають випуску Skyrim для Linux.

Незважаючи на те, що шанувальники неодноразово докучають Bethesda випустити свої ігри на Linux, цього ніколи не відбувається. В результаті, якщо ви хочете грати в Skyrim на Ubuntu або будь-якій іншій операційній системі з відкритим кодом, вам доведеться вдатися до використання Wine.

  Як виправити Wi-Fi постійно відключається в Windows 10

Запустити Skyrim

Skyrim настільки складний для роботи з Linux, тому ми присвятили йому цілу публікацію. Перейдіть за цим посиланням, і ви швидко вбиваєте драконів!

4. Дум (2016)

ID Software та Linux мають складні відносини. Протягом багатьох років компанія випускала свої назви для користувачів Linux. Однак у розробників все зіпсувалося, коли виявилося, що вони не заробляють на Linux, і в результаті вони припинили випуск ігор на платформі.

Кілька років тому випустили Дум 2016. Це гра лише для Windows, яка повністю переосмислює знамениту серію шутерів від першої особи. Це слідує за «Гаєм Думом» у його поході, щоб безоплатно знищувати монстрів і демонів за допомогою різноманітної зброї.

Як працювати Doom (2016).

Doom (2016) на диво добре працює на Linux через SteamPlayі все це завдяки Vulkan, графічному API з відкритим вихідним кодом, який багато розробників підтримують через Microsoft DirectX.

Крок 1. Встановіть Steam на свій ПК з Linux, знайшовши «Steam», як ви зазвичай встановлюєте програми. Крім того, завантажте його звідси.

Крок 2: Після налаштування Steam увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 3. Дотримуйтесь нашого посібника та дізнайтеся, як увімкнути SteamPlay в Linux.

Крок 4: Знайдіть «DOOM (2016)» у своїй бібліотеці та встановіть його.

Крок 5: Натисніть «Грати», щоб запустити гру. Потім перейдіть у налаштування гри та змініть параметри візуалізації за замовчуванням на «VULKAN».

Крок 6: Насолоджуйтесь грою!

  Що таке папка «Режим Бога» у Windows 10 і як її увімкнути?

5. Warframe

Warframe — це безкоштовний онлайн-кооперативний/PvP-шутер від третьої особи для Windows, Xbox, PS4 та Nintendo Switch. Гра розроблена Digital Extremes і зосереджена на поєднанні стелсу, паркуру та інших елементів ігрового процесу.

На даний момент Digital Extremes не планує створити версію гри для Linux. На щастя, люди в Lutris мають чудовий сценарій встановлення гри, який дозволяє грати в неї на безлічі операційних систем з відкритим кодом, таких як Ubuntu, Arch Linux та інших.

Запуск Warframe

У Warframe можна грати на Linux завдяки smart Lutris сценарій. Він автоматично встановить і подбає про гру за вас.

Примітка: деякі користувачі, які використовують цей сценарій, повідомили про проблеми зі звуком, тому грайте на свій страх і ризик!

Крок 1: перейдіть до нашого посібника та дізнайтеся, як встановити Lutris на Linux. Потім, відвідайте інсталятор Warframe на Lutris.com.

Крок 2: Знайдіть кнопку «Встановити» та натисніть на неї, щоб почати процес встановлення Warframe в Lutris. Майте на увазі, що завантаження гри може зайняти деякий час.

Крок 3: Коли інсталятор завершить роботу, виберіть «Warframe», а потім натисніть кнопку відтворення, щоб запустити його!

Висновок

У цьому списку ми розповіли, як запустити деякі чудові ігри Windows на Linux. Однак ці п’ять ігор – не єдині сучасні ігри, які працюють на Linux! Щодня до списку ігор, у які можна грати, додаються ще десятки! Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте WineHQ або Lutris.