techukraine.net techukraine.net 5 нових покращень, які Chrome щойно зробив у диспетчері закладок

5 нових покращень, які Chrome щойно зробив у диспетчері закладок

| | 0 Comments| 6:57 PM
Categories:

Оновлення Chrome не регулярно висвітлюються на wdzwdz, але час від часу Chrome випускає щось чудове, і ми не можемо не поговорити про це. Сьогодні новий менеджер закладок Chrome знаходиться в центрі уваги. Він не тільки має новий вигляд, але також полегшує збереження закладок, редагування мініатюр закладок, видалення закладок і вибір папки для збереження закладки. Вишенкою на цьому торті є нова функція «нотаток», яка дозволяє додати примітку до сторінки, яку ви створюєте в закладках, щоб наступного разу, коли ви подивитеся на неї, ви зрозуміли, чому ви її зберегли.

  Оновлення Google Drive дає змогу заблокувати файли за допомогою 4-значного пароля

Покращення інтерфейсу користувача

Збережіть нову закладку, і ось як виглядає спливаюче меню. Ви можете побачити останню папку, в якій ви зберегли закладку, а також можете прочитати перші кілька рядків тексту на сторінці з мініатюри.

Вибір мініатюр під час збереження закладки

Ви можете побачити, з якою мініатюрою посилання буде збережено, коли ви додасте його в закладки. Якщо Chrome не вибрав правий ескіз, скористайтеся кнопками зі стрілками ліворуч і праворуч на мініатюрі, щоб прокрутити зображення на сторінці та вибрати інше зображення. Чудово те, що мініатюра підтримує GIF-файли.

Видалення закладки

Ви помітите, що коли ви натискаєте кнопку закладки, у спливаючому вікні є кнопка видалення на мініатюрі. У старішій версії була кнопка «видалити», тому це скоріше косметична зміна, ніж нова функція, але вона краще підкреслює функцію видалення.

  Виберіть, які події Outlook Online автоматично додає до вашого календаря

Пошук і створення папок

Створити нову папку для збереження посилань закладок простіше; якщо ви хочете додати нову папку на панель закладок, просто введіть назву папки та натисніть кнопку Створити. Вам не потрібно переглядати макет деревоподібної структури вже існуючих папок. Якщо папка з такою назвою вже існує, вона переміститься вгору списку, і ви зможете вибрати її. Поле створення також діє як панель пошуку для ваших папок.

Додати примітки

І останнє, але не менш важливе, функція нотаток. Ви можете додати примітку до посилання під час його збереження або пізніше.

Оновлення фактично припиняє роботу багатьох розширень, хоча мені цікаво, чи заблокує воно будь-яке з існуючих, чи відкриває двері для потенційно чудових нових розширень.

  Як вручну додати адреси до параметра автозаповнення Chrome