5 найкращих VPN для Kindle Fire для зручного потокового передавання

Kindle Fire, також відомий як планшет Amazon Fire, був популярним вибором для людей, які люблять читати в цифровому форматі.

Він компактний, потужний і не лише читає. Будучи планшетом, він дозволяє вам виконувати низку різних завдань, наприклад:

 • Переглядайте Інтернет 🌐
 • Грайте в ігри 🎮
 • Відтворюйте та зберігайте мультимедійні файли, наприклад відео 📼
 • Транслюйте фільми з інших платформ 🍿
 • Натисніть фотографії та знімайте відео 📷

Зберігаючи всі ці можливості осторонь, кожен пристрій має принаймні деякі недоліки чи недоліки, які можуть трохи засмучувати.

У цьому випадку недоліком пристрою Kindle Fire є його геообмеження, що означає, що ви матимете певні обмеження під час трансляції певних фільмів або завантаження певних програм.

У цій публікації ми розповімо про найкращі мережі VPN, якими можна скористатися відразу.

Навіщо потрібен VPN під час використання Kindle Fire?

Для використання VPN може бути кілька причин, і це залежить від того, з якою проблемою ви зіткнулися. Наприклад, VPN також можна використовувати з метою безпеки, наприклад, приховати вашу IP-адресу під час перегляду для захисту вашої інформації.

Крім того, оскільки ми говоримо про геообмеження пристрою Kindle Fire, VPN дозволить вам без проблем транслювати та завантажувати програми, які були для вас обмежені.

Читайте також: Найкращий VPN для Netflix, Hulu, Amazon і Disney Plus [2022]

Незважаючи на те, що цей пристрій є надзвичайно гнучким і має широке охоплення з точки зору країн, він доступний і програми, які ви можете завантажити, все одно є деякі обмеження для кожної країни.

  Як налаштувати Cisco VPN

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, це може дуже засмучувати, особливо якщо ви не можете транслювати своє улюблене шоу.

На щастя, VPN може змінити вашу IP-адресу та дозволити вам безпечно переглядати веб-сторінки з мережі іншої країни. У результаті ви зможете зняти геообмеження.

Давайте подивимося на список найкращих VPN для вас.

ExpressVPN

Найкращий вибір для Kindle Fire VPN, ExpressVPN, існує вже більше десяти років, і вони знають, що роблять зі своїм сервісом.

Окрім захисту вашої активності в Інтернеті, цей VPN відкриє для вас абсолютно новий досвід завдяки:

 • Надзвичайно швидкий перегляд і потокове передавання
 • Розблокування доступу до програм і відеовмісту
 • Обхід обмежень ISP для доступу до захоплюючих шоу на всіх потокових платформах

Він також шифрує ваше з’єднання, щоб захистити вашу особу та діяльність від сторонніх джерел.

Ви можете випробувати ExpressVPN протягом 30 днів, перш ніж вирішити, чи хочете ви перейти на платну версію. Абсолютно без ризику, оскільки ви отримаєте повне відшкодування, якщо вирішите не продовжувати користуватися ними.

NordVPN

Захистіть свій планшет Kindle Fire і насолоджуйтесь його повним потенціалом за допомогою NordVPN. Це дозволяє вам безпечно отримувати доступ до вмісту за допомогою шифрування нового покоління та навіть уникати обмеження пропускної здатності.

Це одна з найкращих мереж VPN, тому ви можете бути впевнені, що ваші потокові передачі будуть чудовими без буферизації.

NordVPN доступний у 59 країнах і має дуже прийнятну вартість, щоб гарантувати, що він не пошкодить ваш гаманець. Ви можете спробувати послугу протягом 30 днів без ризику з гарантією повернення грошей.

Unlocator

Розблокуйте захоплюючі медіафайли та програми на своєму Kindle Fire за допомогою Unlocator VPN. Він чудово справляється з приховуванням вашої IP-адреси та дозволяє використовувати будь-яке місце для доступу до вмісту певної країни.

  Сповіщення про VPN, антивірус і витоки даних

Крім того, ви можете уникнути трекерів і захистити свій сервер. Ви більше не станете жертвою зловживання даними, оскільки Unlocator шифрує ваше інтернет-з’єднання.

Також дуже просто почати використовувати його. Ви натискаєте кнопку та вибираєте бажане розташування, щоб негайно запустити цю VPN.

Surfshark

Запобігайте відслідковуванню, захистіть свою особу та конфіденційність за допомогою Surfshark, відзначеної нагородами VPN, на яку ви можете покластися.

Деякі з основних функцій цієї послуги:

 • Автоматичне підключення, коли підключення до Інтернету активне
 • Вимкніть перемикач, щоб переконатися, що ваш інтернет-трафік не піддається впливу, коли ви втрачаєте з’єднання
 • Він знімає геообмеження та дає вам доступ до всього, що було обмежено
 • Блокувальник реклами, щоб позбутися набридливої ​​реклами

Surfshark отримав найвищий рейтинг на таких сайтах, як TechRadar і CNET.

CyberGhost

Оцінка 4,6/5 на TrustPilot, CyberGhost працює з низкою пристроїв, включаючи Kindle Fire. Фактично, ви можете захистити до 7 різних пристроїв одночасно за допомогою цієї VPN.

Він дозволяє підключатися до понад 9000 швидких серверів у понад 90 країнах. Це лише одна з багатьох причин, чому понад 38 мільйонів користувачів довіряють CyberGhost маскувати свої IP-адреси.

Крім того, ваші дані залишаються надійно захищеними завдяки 256-бітній технології AES. Якщо у вас виникли сумніви чи проблеми, ви можете зв’язатися з їхнім персоналом служби підтримки, який доступний усі 7 днів на тиждень електронною поштою та в чаті.

Як налаштувати та використовувати VPN на пристрої Kindle Fire?

Процес налаштування та використання VPN на пристрої Kindle Fire дуже простий. Для прикладу ExpressVPN наведено наступні кроки:

  Найкращі ігрові VPN 2022 (Листопад)

Крок 1. Знайдіть ExpressVPN і завантажте магазин програм.

Крок 2. Після завантаження натисніть «Відкрити».

Крок 3. Увійдіть у свій обліковий запис ExpressVPN.

Крок 4. Вас попросять надати анонімну інформацію, як-от звіти про збої, тести швидкості тощо. Цей дозвіл допоможе ExpressVPN стати кращою як послуга. Якщо вас це влаштовує, натисніть «ОК».

Крок 5: Щоб завершити налаштування, знову натисніть «OK».

Крок 6. Щойно налаштування буде завершено, ви зможете підключитися до сервера. Натисніть значок «увімкнути/вимкнути» та виберіть сервер розташування. За замовчуванням ExpressVPN вибере для вас найкраще розташування за допомогою функції Smart Location.

Якщо ви хочете змінити місце розташування, ви можете торкнутися трьох крапок поруч із місцем.

І звідси ви зможете вибрати з широкого діапазону місць.

Ось як ви підключаєтеся та використовуєте VPN зі своїм пристроєм Kindle Fire. Тепер ви зможете отримати доступ до всього обмеженого вмісту через ваше місцезнаходження.

Висновок

Купівля нового технічного пристрою та виявлення на нього обмежень може викликати розчарування. На щастя, для більшості проблем завжди є рішення, і геообмеження на пристрої Kindle Fire є однією з тих проблем, для яких справді є рішення – VPN.

У цій статті перераховано VPN, які миттєво вирішать цю проблему.

Далі перегляньте найкращі VPN Chromebook.