5 найкращих CDN для потокового відео для малого та великого бізнесу

| | 0 Comments| 6:35 PM
Categories:

Потужна CDN для потокового відео може допомогти компанії надавати високоякісний вміст із вищою швидкістю та мінімальною затримкою незалежно від того, де перебуває ваша аудиторія чи який пристрій вона використовує.

Світ, у якому ми живемо, значно змінюється з технологічним прогресом. Ця цифрова ера дозволила компаніям працювати віддалено за допомогою технологій, незалежно від того, чи хочете ви запланувати зустріч, найняти співробітників або переказати платежі будь-кому, хто проживає в будь-якій частині світу.

Тим не менш, люди тепер люблять дивитися відео на своїх цифрових пристроях більше, ніж на телевізорі, можливо, через більшу зручність. Ось чому відеомаркетинг розвивається. Очікується, що споживачі, які заходять на веб-сайт електронної комерції через відеовміст, зроблять покупку на 184% більше.

І якщо ви хочете максимально використати свій відеоконтент, вам потрібна швидкість і висока якість доставки ваших відео. Але це може бути скомпрометовано через традиційні мережі доставки контенту (CDN).

Ось тут і з’являються сучасні CDN потокового відео. Це гарантує, що ваш відеовміст досягне вашої цільової аудиторії в усьому світі з малими затримками та неймовірно високою швидкістю та надійністю.

Отже, давайте обговоримо трохи більше CDN потокового відео та те, як вони можуть вам допомогти.

Що таке Video CDN?

Video CDN — це розгалужена мережа підключених серверів, розташованих у кількох глобальних місцях. Вони використовуються для доставки контенту через Інтернет. Це часто корисно для компаній, які хочуть поширювати великі відеофайли серед своєї аудиторії та підтримувати з нею зв’язок, інформуючи, навчаючи або рекламуючи свої продукти/послуги.

Як працюють CDN?

Коли ми шукаємо щось в Інтернеті, ми отримуємо результати за лічені секунди (якщо у вас є пристойне підключення до Інтернету). Але за ці кілька секунд відбувається багато фонової роботи.

CDN складається з підключених серверів, розташованих глобально в мережі. Ця мережа кешує весь вміст, копіюючи та зберігаючи дані в різних місцях. Він доставляє запитувані дані користувачам, розташованим найближче до сервера, скорочуючи час передачі, збільшуючи швидкість і низьку буферизацію.

Переваги Video CDN

Порівняно з CDN веб-сайтів, сучасні Video CDN пропонують багато переваг користувачам і компаніям, наприклад:

Швидше потокове відео

З’єднуючи кілька серверів у всьому світі, відео CDN допомагають створити коротші маршрути для потокового відео на пристрої користувача. Таким чином, вміст доставляється їм із вищою швидкістю, ніж у локальній мережі.

Високоякісні відео

Незалежно від того, наскільки великим чи малим є ваш відеоконтент, найкращі відео CDN надають вашій аудиторії відео високої якості, якими вони можуть насолоджуватися. Це не лише покращує їхній досвід потокового передавання, але й покращує репутацію вашого бренду.

Мінімальні лаги

Ніхто не любить буферизувати відео або ті, які часто затримуються. З відео CDN ваша аудиторія зможе переглядати відео з мінімальними затримками або перервами. Отже, це також покращує їхні враження від перегляду.

  8 найкращих інструментів для моніторингу та вимірювання часу роботи

Краща безпека

Ви ніколи не захочете скомпрометувати свої бізнес-дані. Але кіберзловмисники завжди шукають лазівки в безпеці, щоб зламати вашу мережу, викрасти інформацію та зруйнувати ваш бізнес у фінансовому плані та з точки зору репутації.

Доставка відео через локальну мережу може мати вразливі місця та дати кібератакникам шанс проникнути. З іншого боку, відео CDN можуть забезпечити додатковий рівень безпеки у вашій мережі для запобігання загрозам і кібератакам.

Усі ці переваги підкреслюють важливість потокового відео CDN для бізнесу. Використання професійного відео CDN може допомогти вам досягти цих переваг, зберігаючи ваші відео та доставляючи їх користувачам швидко та безперешкодно з найменшими затримками.

Отже, давайте поговоримо про деякі з найкращих CDN потокового відео, доступних на ринку для серйозного бізнесу.

Потік Cloudflare

CloudflareМережа Anycast, поширена по всьому світу, забезпечує швидшу передачу потокового відео з меншою буферизацією та коротшим часом запуску, незалежно від місця розташування користувача. Він доставляє та кешує відеовміст HTTP/S, включаючи гнучкі формати бітрейту за фіксованою ціною, заощаджуючи витрати на пропускну здатність вихідного сервера.

Екосистема послуг безпеки та продуктивності Cloudflare забезпечує оптимальну доставку та час безвідмовної роботи. Як наслідок, можна задовольнити попит відвідувачів на високоякісне та швидке онлайн-потокове відео, незалежно від типу їхнього з’єднання, місця розташування та пристрою, щоб ви могли відстежувати кращі показники залучення та рентабельність інвестицій.

Не турбуйтеся про безпеку; Cloudflare захищає потокове відео від DDoS-атак або стрибків трафіку. CDN Cloudflare охоплює понад 200 міст із 100 країн із пропускною спроможністю мережі понад 7 Тбіт/с, щоб забезпечити найшвидшу доставку контенту по всьому світу. Вони також дозволяють очищати відеофайли з мережевого кешу за лічені секунди.

Cloudflare CDN шифрує всі файли, щоб уникнути стеження та захищає з’єднання між веб-сайтом і відвідувачами. Крім того, шифрування TLS/SSL запобігає помилкам вмісту. Теги кешу, правила сторінок і заголовки керування кешем дозволяють налаштовувати TTL кешу та пропонують більше налаштувань і детального контролю. Ви також знайдете багаторівневе кешування для економії використання пропускної здатності.

Cloudflare пропонує налаштування та бізнес-логіку як частину доставки вмісту за допомогою рішень, включаючи DRM Light, авторизацію користувачів і водяні знаки. Скористайтеся безкоштовним планом Cloudflare або отримайте більше функцій, вибравши будь-який платний план від 20 доларів США на місяць.

BaishanCloud

Використовуючи свої глобально розгорнуті периферійні хмарні вузли, BaishanCloud надає безперебійне та надійне рішення для відео на вимогу (VOD) і потокового передавання в реальному часі завдяки регіональному досвіду, особливо в Китаї, Південно-Східній Азії та на Близькому Сході. Рішення для потокового відео від Baishan інтегрують надійний захист від DDoS і WAF, а також приватні мережі. Ці інтегровані рішення забезпечують високу доступність, високий рівень паралелізму та низьку затримку для забезпечення високої якості послуг. BaishanCloud є постачальником, якому віддають перевагу низка найкращих у світі платформ коротких медіа.

  Найкращі способи знайти втраченого члена сім'ї

Рішення для потокового відео від BaishanCloud підтримують високу швидкість відтворення відеоконтенту за запитом і в реальному часі та оптимізують робочі навантаження та надійність. Рішення також підтримують кілька протоколів і форматів, кодування та перекодування в реальному часі в поєднанні з розширеними можливостями потокового передавання, такими як запис прямого потоку, обробка мультимедійних даних, розповсюдження вмісту, аналіз даних і служби відтворення на кількох терміналах.

Завдяки передовим обчисленням і багаторічному досвіду надання послуг у медіаіндустрії BaishanCloud допомагає мінімізувати ризики високого рівня безпеки на сайті, щоб гарантувати безперервні та стабільні основні події та безперебійну доставку відеоконтенту.

BaishanCloud пропонує гнучкі налаштування та спеціальні функції, щоб забезпечити адаптацію своїх послуг до потреб клієнтів. Отримайте безкоштовну пробну версію BaishanCloud або виберіть додаткові функції, налаштувавши власний план. BaishanCloud пропонує конкурентоспроможні ціни (ціна залежить від вибраних регіонів і використання ТБ.

Зайчик Струмок

Зайчик Струмок дає змогу забезпечити покращений досвід потокового відео з кращим перекодуванням, високим рівнем безпеки та пам’яттю. Він укомплектовує відеопрогравач таким чином, що він стає потужнішим, але простим у використанні.

Bunny Stream допомагає зменшити складність доставки відеовмісту, не ігноруючи функції та безпеку. Він керує всім процесом, але також дає вам можливість контролювати вміст.

Просто виконайте кілька простих кроків, щоб легше виконувати роботу:

  • Спочатку завантажте свій відеофайл через Stream API
  • Дозвольте відео перекодувати в кілька роздільних здатностей
  • Тепер відео тиражуються та зберігаються по всьому світу
  • Файли готові та перевантажені глобальним балансувальником навантаження

Bunny Stream працює на основі глобальної мережі CDN зі швидкістю 30 Тбіт/с+ і Edge-сховища для кращого відтворення. Всесвітня мережа скорочує час буферизації до 80% і покращує масштабованість.

Це гарантує, що ваше відео має надійні служби безпеки та дає змогу встановлювати, хто може використовувати ваш вміст. Крім того, це полегшує MediaCage DRM, який запобігає будь-яким підозрілим спробам завантаження, щоб зберегти вміст у безпеці.

Ціна Bunny Stream починається від 0,01/Гб.

Amazon CloudFront пропонує CDN, створений спеціально для індустрії розваг і медіа та оптимізований для робочих навантажень. CloudFront допомагає вам надавати каталоги відео на вимогу, або ви також можете вибрати пряму трансляцію відеовмісту багатьом глядачам.

Охоплюйте свою аудиторію в усьому світі, незалежно від того, де вона знаходиться, завдяки понад 225 точкам присутності, оптимізованому програмному забезпеченню та приватній мережі. Ось чому великі онлайн-відеоплатформи (OVP) використовують CloudFront завдяки його високій продуктивності, безпеці, надійності, повній інтеграції AWS тощо.

Крім того, CloudFront інтегрується з AWS Elemental MediaPackage, AWS Elemental MediaConvert, щоб забезпечити складні та спрощені робочі процеси виробництва відеоконтенту. Ви отримаєте багато ресурсів, як-от архітектурні міркування, документацію AWS, шаблони AWS CloudFormation, кроки конфігурації та багато іншого, щоб розпочати відео на вимогу.

  Як конвертувати відео або аудіофайл за допомогою VLC

CloudFront забезпечує низьку затримку, що підвищує продуктивність відео. Крім того, використовуючи пропускну здатність петабіт за секунду та кращу архітектуру програмного забезпечення, ви побачите його присутність по всьому світу. Деякі необхідні функції робочого навантаження для якісного вмісту – це попередня вибірка, оптимізація з’єднання, багаторівневе кешування, згортання з’єднання та фонове заповнення.

CloudFront працює з AWS WAF і AWS Shield, щоб забезпечити проактивну безпеку, захист від DDoS і захистити ваш вміст від різних інших атак. Весь відеовміст доставляється з використанням останньої версії Transport Layer Security (TLSv1.3) для захисту та шифрування зв’язку між CloudFront і глядачами або клієнтами.

Ціна за відео на вимогу CloudFront починається від 0,085 доларів США на місяць за перші 10 ТБ і збільшується залежно від регіонів і використання ТБ. Ви також можете вибрати безкоштовний рівень із передаванням даних 50 ГБ.

CDN77

CDN77 оптимізовано для платформ живого відео та VOD і підтримує відтворення HLS, MPEG-DASH, MP4 і CMAF для всіх пристроїв і платформ. Ви можете доставляти значне HTTP-відео по всьому світу за допомогою PoPs на шести континентах і пропускній здатності мережі понад 70 Тбіт/с.

Це забезпечує безперебійну доставку та найвищу швидкість відео за запитом і живих відео. Сховище CDN77 допомагає зменшити витрати на пропускну здатність і підвищити коефіцієнт звернення до кешу до 97% або більше. Він захистить ваш вміст від DDoS-атак і пропонує геоблокування та IP, Multi-DRM, SSL тощо.

Скористайтеся додатковими функціями для вашого відеовмісту, як-от кодування, DVR і зміщення часу, перекодування, програвач HTML5 разом з аналітикою аудиторії та багато іншого. Ви можете завантажувати записані відео до сховища CDN, створювати файли з бітрейтом за допомогою транскодування та надавати аудиторії формати за вашим вибором.

Ви також можете завантажувати такі формати, як RTMP, HLS, RTSP, MPEG-TS і MPEG-DASH, і дозволяти CDN77 перекодувати відео, що допомагає оптимізувати досвід перегляду. Виберіть найкращий план відповідно до вашого місячного трафіку та надлишків, починаючи від 199 доларів США на місяць. Також доступна безкоштовна пробна версія.

Висновок

Попит на відеовміст зростає, і очікується, що він продовжуватиметься найближчим часом. Це тому, що аудиторія в цю цифрову епоху любить потокове відео і може краще реагувати, якщо ви намагаєтеся просувати свої продукти/послуги через нього.

Таким чином, настав час використовувати CDN потокового відео для доставки високоякісного відео вашій цільовій аудиторії з високою швидкістю та якістю з мінімальними затримками, незалежно від того, де вони розташовані на карті світу.