5 найкращих інструментів міграції PST для міграції вашого офісу

Categories:

Інструменти міграції PST використовуються для ефективної та безпечної передачі даних.

Що таке файли PST і для чого вони використовуються?

Ви коли-небудь стикалися з обставинами, коли ви не могли отримати доступ до своїх електронних листів? Це, швидше за все, результат вашої неможливості підключитися до Exchange Server.

PST (Personal Storage Table), власний формат файлів Microsoft, можна використовувати для вирішення таких ситуацій.

Microsoft Outlook зберігає електронні листи, контакти, записи календаря та інші дані локально на вашому комп’ютері за допомогою файлів PST, формату файлів.

Коли користувач не підключений до сервера Exchange, для зберігання даних використовуються локальні формати зберігання, які називаються файлами PST. Локально збережені PST-файли дійсні, коли Exchange або мережа недоступні для доступу до даних на їхньому пристрої за потреби.

Файли PST потрібно створювати вручну, коли користувачі налаштовують обліковий запис Outlook. Користувачі створюють структури файлів PST на основі специфікацій або структур вхідних повідомлень Outlook. Microsoft Outlook також має функцію, яка дозволяє налаштувати автоматичне правило для переміщення електронних листів із папки “Вхідні” до PST.

Крім того, оскільки вміст файлу PST не зберігається на сервері, його легко створити резервну копію, перемістити на інший комп’ютер або перемістити між програмами електронної пошти чи обліковими записами.

Інші програми, зокрема Apple Mail і Mozilla Thunderbird, які підтримують формат файлу PST, також можуть отримувати доступ до файлів PST і використовувати їх.

У цій публікації буде розглянуто кілька рішень міграції PST, які безпечно передають електронні листи, контакти та інші дані.

Чому існує потреба в міграції PST?

Міграція даних із файлів PST стає дедалі більш необхідною для сучасних організацій, оскільки файли PST, які покладаються на людські процеси для керування та відстеження електронних листів, контактів та інших відповідних даних, можуть швидко дезорганізуватися.

Через постійний розвиток технологічного ландшафту необхідно бути в курсі нового програмного та апаратного забезпечення. Користувачі Microsoft Outlook повинні перемістити свої файли PST (Personal Storage Table) для ефективної обробки даних.

Параметри міграції PST стають дедалі популярнішими, оскільки база користувачів Outlook зростає. Усі електронні листи, події календаря, контакти, завдання та інші дані, що зберігаються в Outlook, знаходяться в папках, які складають файл PST.

Крім того, файли PST часто складно передавати через їх механізм зберігання. Організації часто намагаються перенести дані файлів PST у хмару, щоб зберегти організацію даних і зробити їх доступними для всіх користувачів.

Файли PST також потрібно перенести через їхній розмір і конфіденційність даних. Файли PST, як правило, досить значні; якщо комп’ютер не впорається з ними, вони можуть уповільнити або навіть пошкодити дані.

З міркувань безпеки конфіденційні дані мають бути перенесені з PST в іншу систему, зокрема контракти, тендери та інші ділові електронні листи.

  12 найкращих мережевих сховищ (NAS) для особистого та офіційного використання

Організації, які не переміщують файли PST, ризикують втратити дані, пошкодити свої системи та, можливо, порушити конфіденційність.

Міграція PST також має вирішальне значення, оскільки більшість компаній переходять на хмарні служби, як-от Microsoft Office 365, який потребує передачі даних із файлів PST.

Окрім усіх роз’яснень, Microsoft також заявляє, що PST не слід використовувати для довгострокового архівування зв’язку, особливо в корпоративному середовищі.

Чи потрібен інструмент стороннього розробника, чи це можна зробити вручну?

Усі електронні листи, події календаря, контактна інформація та інша особиста інформація зберігаються у файлах PST, які мають вирішальне значення для ефективної роботи Outlook і бізнес-операцій. Користувачам може знадобитися перенести свої дані через обмежену ємність файлів PST, невідповідність або проблеми з пошкодженням.

Перенесення PST – це нудна операція, яка вимагає часу, зусиль і досвіду. Деякі ІТ-фахівці самі можуть впоратися з цією міграцією PST.

Щоб покращити керованість, консолідувати резервне копіювання та полегшити імпорт або міграцію, значну роль відіграє сторонній інструмент. Ви також можете мати старі облікові записи електронної пошти або резервні копії поштових скриньок як файли PST, які можна перемістити або об’єднати, щоб створити єдиний файл PST за допомогою стороннього інструменту.

Користувачі можуть скористатися автоматизованими рішеннями для міграції PST, які можуть переміщувати файли з одного місця зберігання в інше, щоб спростити цей процес. У розділі нижче розглядаються інструменти, які використовуються для міграції PST.

Які деякі функції повинні мати ці інструменти для міграції PST?

Існує багато способів передачі файлів PST в Office 365, але вибір найкращого має вирішальне значення для плавного переходу з незначними перервами.

 • Можливість здійснювати міграцію безпосередньо з робочої станції кінцевого користувача
 • Поступова міграція
 • Автоматичне визначення розташування файлів PST
 • Можливість переміщення великих і кількох файлів PST
 • Міграція в поетапному форматі
 • Аварійне відновлення у разі збою міграції

Більшість великих компаній розглядають можливість видалення даних PST зі свого поточного середовища. PST існують уже деякий час, але вони завжди мали проблеми зі збитками, корупцією та крадіжками.

Тепер давайте перевіримо деякі з найкращих інструментів міграції PST.

Зоряний переселенець

Stellar Migrator — це багатофункціональний всеохоплюючий інструмент для міграції, створений для допомоги компаніям і людям у плавному перенесенні їхніх електронних листів Outlook, контактів, календарів, нотаток, завдань та іншого вмісту з однієї платформи на іншу.

Завдяки простому у використанні інтерфейсу та можливості переміщення даних між версіями Outlook користувачі можуть переміщувати свої дані з невеликими зусиллями та без втрати даних.

Він пропонує безпечний і ефективний метод міграції даних, що дозволяє клієнтам швидко переміщувати важливі дані з Outlook на різні платформи.

Використовуючи безпечну техніку Microsoft Modern Authentication, програма для міграції PST до Office 365 завантажує файли PST до Office 365. Завдяки цьому дотримання місцевого, національного та міжнародного законодавства стає більш доступним.

Головні функції

 • Автоматично знаходить файли PST за замовчуванням.
 • Файли PST легко завантажити в Office 365.
 • Великі файли PST імпортуються абсолютно точно.
 • Можна імпортувати файли PST, захищені паролем.
 • Покращений попередній перегляд для точного імпорту поштових елементів.
 • Розширені фільтри для імпорту відповідного елемента пошти
  Повний посібник із початку роботи

Stellar Migrator — чудова програма, яка допомагає користувачам економити час і роботу, а також спрощує процедуру міграції PST. Крім того, він пропонує ретельний журнальний запис усього процесу міграції. Його ціна базується на кількості поштових скриньок і починається від мінімум десяти поштових скриньок.

ManageEngine

За допомогою гнучкого інструменту міграції PST ManageEngine ви можете швидко й ефективно переміщувати файли PST з одного місця в інше. Це ефективний інструмент, який може скоротити час і зусилля, необхідні для ручного перенесення даних електронної пошти, і знизити ймовірність втрати або пошкодження даних.

Це безкоштовний інструмент, який дозволяє користувачам переміщувати файли PST між різними версіями Outlook і MS Exchange, Office 365 і Google Apps.

Користувачі можуть фільтрувати свої дані за допомогою інструменту міграції ManageEngine PST і передавати лише необхідну інформацію. Програма додатково пропонує докладний звіт про процес міграції.

Крім того, це дозволяє користувачам змінювати свою версію Office, зберігаючи свої налаштування Outlook, електронні листи та контакти. Він містить різноманітні регульовані функції та налаштування, щоб надати користувачам досвід, адаптований до їхніх вимог.

Крім того, він пропонує можливість адаптувати міграцію відповідно до конкретних вимог вашого бізнесу, включаючи автоматичний, запланований, поступовий і ручний вибір файлів PST.

Операція виконується швидко з невеликим втручанням в офіс Microsoft завдяки безпечній і надійній конструкції інструменту.

PST Mover

PST Mover — це утиліта, яка спрощує та безпечно переносить файли PST між комп’ютерами. Він призначений для прискорення, оптимізації та безпеки переміщення даних між різними системами.

Користувачі можуть швидко переносити дані Outlook з одного комп’ютера на інший, зокрема електронні листи, контакти, календарі, завдання, нотатки тощо.

Інструмент пропонує швидкий і безпечний спосіб переміщення файлів Outlook PST між комп’ютерами з автоматичним резервним копіюванням даних.

Це спрощує процес, який допомагає підприємствам і домашнім користувачам передбачити, передаєте ви дані між двома комп’ютерами чи об’єднуєте багато облікових записів в один обліковий запис.

Це ідеальний варіант для тих, хто хоче гарантувати, що їхні дані Outlook захищені та створені резервні копії. Завдяки його функціям користувачі можуть упорядковувати свої дані Outlook у папки для швидкого доступу до часто використовуваних документів і зберігати свої дані Outlook у хмарі для віддаленого доступу.

Головні функції

 • Переносить численні клієнти електронної пошти з будь-якої версії Microsoft Exchange Server (2003, 2007, 2010 або іншої) до Office 365.
 • Файли PST можна передавати та імпортувати з одного облікового запису Outlook до іншого.
 • Електронну пошту, контакти та елементи календаря можна експортувати та імпортувати до Microsoft Office 365.
 • Автоматично імпортуйте старі заархівовані дані Outlook у свій обліковий запис Office 365.

Ваша конфіденційна інформація зберігається в безпеці через безпечне зашифроване з’єднання PST Mover для передачі даних.

За розробку цього інструменту відповідає група Microsoft Gold Certified Partner. Преміальна версія повністю настроюється та підходить для корпоративного бізнесу, а безкоштовна версія має обмежений набір функцій.

Імпорт Office365

Імпортувати PST в Office 365 — це інструмент від Office365Import, створений для допомоги компаніям у швидкому та безпечному переміщенні даних із їхніх поточних систем до Office 365. Він дозволяє компаніям оптимізувати процедуру переміщення даних і зосередитися на інших важливих видах діяльності.

  Як зробити діагональний текст в Word

Платформа містить можливості, необхідні для простого та безпечного перенесення, і для початку потрібно лише кілька простих дій.

Крім того, він пропонує докладні пояснення для кожного кроку процедури міграції, щоб клієнти могли краще зрозуміти, як дані передаються в хмару.

Програмне забезпечення схвалено MVP, оскільки воно об’єднує багато передових можливостей і виходить за рамки обмежень ручних процесів.

Головні функції

 • Можливість призупинити та відновити, щоб запобігти втраті даних і зберегти цілісність даних.
 • Створює детальний звіт про міграцію.
 • Імпортуйте дані PST в Office365 без будь-яких обмежень щодо розміру файлу.
 • Вибіркова міграція даних на основі даних або категорії дуже здійсненна.
 • Можна зберегти орієнтацію папки PST.

Ця утиліта дозволяє користувачам імпортувати електронні листи, контакти та події календаря зі старого облікового запису PST до нового облікового запису Office 365. Цей інструмент є ідеальним варіантом для тих, хто бажає плавно перенести свої електронні листи та контакти з однієї системи в іншу.

MailsDaddy

Користувачі можуть легко та безпечно переміщувати файли PST з різних версій Outlook до Office 365 за допомогою засобу переміщення PST до Office 365 MailsDaddy. Це найбезпечніший і найшвидший підхід для переміщення файлів PST до Office 365 без втрати даних або ризику їх втрати або пошкодження.

Ця утиліта спрощує для користувачів переміщення багатьох файлів PST одночасно до поштових скриньок користувачів Office 365. Крім того, він пропонує можливість передавати всі вкладення, пов’язані з файлами PST, календарі, контакти, журнали, нотатки, завдання та інші речі.

Удосконалені алгоритми розробки цього інструменту забезпечують збереження цілісності даних, інформації та ієрархії папок протягом усього процесу міграції.

Головні функції

 • Підтримує поступову міграцію, виключаючи існуючі компоненти Office 365.
 • Під час міграції PST підтримує статус прочитаних і непрочитаних електронних листів PST.
 • Дані завантажуються в поштову скриньку Office 365, зберігаючи мета-атрибути електронного листа.
 • Автоматичне відображення файлів PST

За допомогою цього інструменту користувачі можуть без особливих зусиль експортувати електронні листи PST, контакти, елементи календаря та інші елементи поштової скриньки в Office 365 у відповідних форматах. Його ціна визначається кількістю систем, починаючи від 20 до нескінченної кількості.

Заключні слова

Файли PST є цінними ресурсами для відстеження електронних листів, контактів та іншої пов’язаної інформації. Рішення третьої сторони забезпечить безперебійну та безпроблемну роботу під час міграції цих даних, особливо для великих корпорацій або малого та середнього бізнесу (SMBs).

Згадані вище інструменти полегшать вам виконання міграції PST.

Далі ви можете перевірити найкраще програмне забезпечення для міграції комп’ютерних даних для Windows.