5 найкращих інструментів для завантаження потокового відео з будь-якого веб-сайту

| | 0 Comments| 5:20 PM
Categories:

Якщо ваш інтернет-провайдер обмежує ваш місячний обсяг даних, потокове відео може коштувати дорого. Рішення полягає в тому, щоб завантажувати онлайн-відео для перегляду в автономному режимі, дозволяючи переглядати відео скільки завгодно разів, не витрачаючи дані. Різні інструменти для завантаження відео в режимі офлайн можуть допомогти вам виконати роботу.

Ось кілька найкращих інструментів для зйомки та завантаження відео для перегляду в режимі офлайн.

Доступно в: Chrome, Firefox і Edge.

Підтримувані сайти: YouTube, Facebook, Instagram, Vimeo, Dailymotion, Lynda, Twitter, Udemy та сотні інших сайтів.

Video DownloadHelper — одне з найкорисніших розширень браузера для завантаження потокового відео, яке ви коли-небудь установите. Недоліком (начебто) є те, що його потрібно інсталювати у своєму браузері; якщо ви вже використовуєте численні розширення, останнє, що вам потрібно, це ще одне, яке робить Chrome ще повільнішим. Але якщо ви щодня завантажуєте багато відео, Video DownloadHelper безперечно того вартий.

Розширення додає кнопку поруч із адресним рядком браузера. Щоразу, коли ви натрапляєте на онлайн-відео, просто натисніть кнопку, щоб завантажити будь-яке відео на поточній сторінці. Використовуйте спливаюче вікно, щоб вирішити, де зберегти його на комп’ютері. Зауважте, що версія розширення для Chrome не може завантажувати відео YouTube. Якщо ви цього хочете, використовуйте версію Firefox.

Доступно на: Windows, Mac і Linux.

Підтримувані сайти: YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Dailymotion та кілька інших сайтів.

4K Video Downloader+ — це найпростіший інструмент для захоплення відео з веб-сайту. Ми рекомендуємо це, якщо вам потрібен простий варіант, який майже не вимагає зусиль з вашого боку. Він працює швидко та не гальмує ваше завантаження, а також з ним легко впоратися.

  7 інструментів відстеження цін Amazon, щоб купувати в потрібний час

Просто скопіюйте URL-адресу онлайн-відео та вставте його в 4K Video Downloader+. Ви можете вставити посилання на списки відтворення YouTube або канали YouTube, щоб завантажити кожне доступне відео (4K Video Downloader+ є одним із наших найкращих сайтів для завантаження списків відтворення YouTube).

Фактично, ви навіть можете підписатися на канали YouTube і автоматично завантажувати нові відео, щойно вони стануть доступними. Ви також можете завантажити анотації та субтитри у відео YouTube.

Завантаження відео доступне у роздільній здатності 8K, 4K, 1080p, 720p або нижче (звичайно, якщо вихідне відео було завантажено з такою роздільною здатністю). Крім того, ви також можете завантажити відео у форматах MP4 або MKV. Або ви можете завантажити лише звукову частину у форматах MP3, OGG або M4A.

Пам’ятайте, що 4K Video Downloader+ є платною програмою, тому вам доведеться її придбати, щоб розблокувати більше функцій.

Доступно на: Windows, Mac

Підтримувані сайти: YouTube, Facebook, Liveleak, Veoh, Vimeo, Dailymotion та десятки інших сайтів.

Freemake Video Downloader — один із найпопулярніших інструментів для завантаження відео в Інтернеті для будь-якого сайту. Він простий у використанні та відносно гнучкий щодо параметрів якості та формату. Однак одним великим недоліком є ​​те, що ви можете завантажувати лише відео 4K. Крім того, якщо ви не підписалися на один із платних планів програми, ви не можете завантажувати нічого вище 720p.

  Як додати музику до Google Slides

Незважаючи на ці недоліки, відео можна завантажувати в декількох форматах, включаючи AVI, 3GP, FLV, MKV, MP4 і WMV. Якщо вам потрібна лише аудіо частина, відео також можна завантажити у форматі MP3. Для фактичного процесу потрібна лише URL-адреса відео — просто скопіюйте та вставте її.

Доступно на: Windows, Mac і Linux.

Підтримувані сайти: Майже будь-який сайт із потоковим відео.

JDownloader — це завантажувач потоків, але з особливостями. Ви берете URL-адресу будь-якої сторінки, на якій є відео, вставляєте її в програму, і вона сканує сторінку на наявність усіх відео, які може виявити. Ви можете вибрати, яке з виявлених відео ви хочете завантажити.

Приємна річ JDownloader полягає в тому, що вам не потрібна пряма URL-адреса певного відео. Наприклад, візьмемо статтю MakeUseOf із п’ятьма вбудованими відео, і всі вони будуть доступні для завантаження. Немає необхідності шукати пряму URL-адресу відео. Це полегшує зйомку кількох відео одночасно.

Однак інтерфейс JDownloader здається старим і, отже, може заплутати деяких. Щоб почати, виберіть LinkGrabber угорі, а потім виберіть «Додати нові посилання» внизу. Програма підкаже, як розпочати завантаження.

Доступно на: Windows, Mac і Linux.

Підтримувані сайти: YouTube, Facebook, Crunchyroll, Metacafe, Vimeo, Dailymotion та тисячі інших сайтів.

Youtube-dl — це інструмент для досвідчених користувачів, яким зручно користуватися командним рядком. Якщо ви віддаєте перевагу графічним інтерфейсам, убережіть себе від головного болю та просто скористайтеся одним із перелічених вище.

  Виправити проблему, коли контролер PS4 не підключається до консолі

Але якщо ви влаштовуєте утиліти командного рядка, тоді youtube-dl пропонує найбільшу гнучкість з усіх інструментів для завантаження відео. Однак це досить складно, щоб мати нетривіальну криву навчання, тож приготуйтеся прочитати документацію, інакше ви загубитесь.

Ви також можете спробувати youtube-dl-gui, який є неофіційним зовнішнім інтерфейсом користувача, доступним для Windows і Linux. Незважаючи на крутий процес навчання, youtube-dl може завантажувати потокове відео з вибраних платформ, таких як Crunchyroll.

Функції включають кілька параметрів вибору відео та якості, обробку списків відтворення, обмеження швидкості завантаження, пакетне завантаження відео, автоматичне присвоєння імен файлам, додавання реклами та завантаження субтитрів (для таких сайтів, як YouTube).

Підтримуються такі формати: 3GP, AAC, FLV, M4A, MP3, MP4, OGG, WAV і WEBM.

Завантажте відео з будь-якого сайту

Будь-який із наведених вище інструментів допоможе вам виконати роботу, якщо ви натрапите на відео в Інтернеті та захочете зберегти його на своєму пристрої. Перший варіант, Video DownloadHelper, дозволяє легко завантажувати потокове відео у вашому браузері.

Якщо ви віддаєте перевагу окремим програмам, використовуйте 4K Video Downloader+, Freemake Video Downloader або JDownloader. Youtube-dl призначений для досвідчених користувачів, зручних у використанні командного рядка, хоча це одне з найнадійніших рішень.