techukraine.net techukraine.net 5 найкращих цифрових планувальників для користувачів iPad

5 найкращих цифрових планувальників для користувачів iPad

Categories:

Давайте подивимося правді в очі: відчуття від виконання завдання, яке ви деякий час відкладали, не має собі рівних. Незалежно від того, чи є ви професіоналом, який прагне до продуктивності, чи студентом, який прагне організувати нескінченні завдання, правильний цифровий планувальник може змінити все.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Ваш iPad є чудовим інструментом для цифрового планування, починаючи від нотаток і закінчуючи відстеженням завдань. Ми склали п’ять найкращих цифрових планувальників, щоб ви ніколи не пропустили важливий термін.

1. Поняття

Іноді хороший інструмент для підвищення продуктивності – це все, що вам потрібно, щоб упорядкувати своє життя та повернутися до нормального життя. Notion — це універсальний інструмент підвищення продуктивності, який може допомогти вам керувати та планувати проекти, відстежувати завдання та цифрово планувати своє життя.

Найкраща частина цього інструменту продуктивності полягає в тому, що ви можете створювати шаблони з нуля. Якщо ви все ще орієнтуєтеся в Notion, ви можете використати один із готових шаблонів як відправну точку.

Ви можете створити список справ, створивши нову сторінку у своїй робочій області та ввівши / (коса риска). Тепер у спадному меню торкніться «Список справ». Налаштувавши шаблони списку справ відповідно до своїх потреб, ви зможете легко додавати або видаляти завдання та сортувати їх за пріоритетністю.

Перегляд календаря може бути корисним, якщо ви віддаєте перевагу плануванню на дні або тижні наперед. Загалом, Notion — неймовірно потужний інструмент підвищення продуктивності, а його простий у користуванні інтерфейс гарантує, що цифрове планування стає легким.

Завантажити:Поняття (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Google Tasks

Якщо ви користуєтеся такими інструментами Google для співпраці, як Google Docs, Google Calendar і Gmail, ви віддасте перевагу списку справ, який інтегрується з цими інструментами. На щастя, у Google Tasks є всі необхідні функції для керування завданнями.

  12 найкращих 5-портових гігабітних комутаторів для налаштування мережі

Відокремлення професійного життя від особистого є надзвичайно важливим. Організація ваших завдань в окремих списках – чудовий спосіб досягти ідеального балансу між ними. Ви можете зробити це, торкнувшись + Новий список.

Якщо ви хочете створити завдання, виберіть потрібний список і натисніть кнопку плюс (+) внизу екрана. Тепер назвіть його та встановіть дату й час для завдання. Якщо є певні завдання, які потрібно виконати в певні дні тижня, ви можете створити повторюване завдання замість того, щоб додавати його щоразу вручну.

Хоча Google Tasks не має багатьох розширених функцій, які є в інших програмах для цифрового планування, безперебійна інтеграція з програмами Google спонукає багатьох користувачів до неї.

Завантажити:Google Tasks (безкоштовно)

3. Тодоіст

Якщо ви шукаєте потужну, але просту у використанні програму для керування щоденними завданнями, Todoist — ідеальна програма для вас. Ви можете використовувати додаток для планування, щоб відстежувати свої цілі, завдання та проекти. У Todoist є численні інструменти, як-от нагадування, мітки та спеціальні фільтри, які допоможуть вам організувати нескінченний список завдань!

Створивши список справ на день, ви можете розподілити пріоритети за чотирма категоріями. За замовчуванням завдання сортуються від найбільш до найменш термінових. Ви можете сортувати свої завдання відповідно до таких параметрів, як Термін виконання, Дата додавання, Пріоритет тощо. Якщо є певні завдання, які потрібно виконувати щотижня або щомісяця, ви можете створити повторюване завдання на Todoist.

Якщо ви хочете розбити складне завдання на менші підзавдання, додаток дозволяє це зробити. Просто виберіть одне зі своїх завдань і натисніть «Додати підзавдання». Ви також можете перемикати макет між списком або дошкою. Todoist автоматично синхронізує ваш мобільний телефон, комп’ютер і розумний годинник.

  Як поділитися музикою з кимось іншим за допомогою AirPods

Якщо ви оновите Todoist до преміум-версії, ви зможете встановлювати нагадування для кожного завдання, щоб завжди бути попереду. Незалежно від того, чи ви вперше користуєтеся програмою для цифрового планування, чи ви тестуєте нову програму для планування, елегантний інтерфейс програми та помічник з адаптації гарантують, що у вас не виникне проблем.

Завантажити:Todoist (Безкоштовно, доступна підписка)

4. Microsoft To Do

Якщо ви використовуєте програми Microsoft, як-от Teams, для своїх робочих завдань, вибрати Microsoft To Do як програму для керування завданнями – це проста справа. Додаток для планування доступний понад п’ятдесятьма мовами, включаючи англійську, арабську та російську. Що нам найбільше подобається в Microsoft To Do, це те, що програма є абсолютно безкоштовною.

Ви можете спланувати свій день за лічені хвилини за допомогою Microsoft To Do. Щойно ви запустите програму, ви побачите сторінку «Мій день». Торкніться «Додати завдання» внизу екрана та введіть усе, що вам потрібно зробити. Ви також можете планувати тижні або місяці наперед, встановлюючи терміни під час створення нового завдання.

Програма для планування дозволяє вибирати між датою виконання «Сьогодні», «Завтра» або «Наступний тиждень», а також пропонує гнучкість вибору спеціальної дати як кінцевого терміну. Microsoft To Do також містить інструмент пропозицій, який відображає завдання, які ви створили раніше. Якщо ви бажаєте повторити одне з описаних завдань, ви можете миттєво додати його до свого списку справ.

Не всі завдання у вашому списку справ однакові. Є одноразові завдання, які вимагають вашої уваги лише один раз, а є повторювані завдання, які з’являються як по маслу. З Microsoft To Do ви можете легко виконувати обидва типи завдань. Вам потрібно не забувати подавати щомісячні звіти? Немає проблем — установіть це як повторюване завдання, і дозвольте Microsoft To Do стежити, щоб воно залишалося на вашому радарі.

  Універсальний додаток для фотографій пропонує редагування в реальному часі, фільтри та текст

Завантажити:Microsoft To Do (безкоштовно)

5. MinimaList

Завдяки програмі для цифрового планування без зайвих проблем, як-от MinimaList, ви можете зосередитися лише на тому, що має значення — на ваших завданнях і цілях.

Усе, що вам потрібно зробити, щоб додати нове завдання, це потягнути екран вниз. Більшості людей легше досягати цілей, коли складні завдання розбиваються на менші частини. На щастя, ви можете додавати підзавдання під завдання в MinimaList. Ви також можете довго натискати та перетягувати завдання, щоб змінити його порядок. Таким чином ви можете сортувати свої завдання відповідно до їх терміновості, не вибираючи преміум-план програми.

Виконавши завдання, можна провести пальцем праворуч, щоб позначити його як виконане. Ви також можете струсити пристрій, щоб видалити всі виконані завдання. Платна версія програми розблоковує нагадування на основі місцезнаходження, хмарну синхронізацію, пріоритетне сортування, захист Face ID (або Touch ID), необмежену кількість списків і користувацький фон. Однак безкоштовний план достатньо потужний, щоб задовольнити ваші щоденні потреби.

Завантажити:MinimaList (Безкоштовно, доступна підписка)

Ніколи більше не пропустіть дедлайн із цими програмами для планування

Коли справа доходить до відстеження переповненого списку завдань, покладатися на традиційний планувальник залишилося в минулому. Замість того, щоб записувати свої цілі та терміни на папері, ми рекомендуємо використовувати свій iPad, щоб планувати своє повсякденне життя.

Завантаживши одну або кілька програм, згаданих вище, ви незабаром зрозумієте, скільки часу та зусиль економить цифрове планування.