5 найкращих твердотільних накопичувачів NVMe для використання з Linux (видання 2021 року)

Вам потрібен хороший NVMe SSD для використання у вашій системі Linux, але не можете знайти ідеальний? Якщо так, то цей список для вас. Слідкуйте за тим, як ми розглянемо деякі з найкращих твердотільних накопичувачів NVMe, які ви можете використовувати з Linux!

Найкращий NVMe SSD для Linux

SSD на Linux

Використання твердотільних накопичувачів NVMe в Linux чудово підходить завдяки наполегливій роботі розробників у спільноті Linux. Завдяки їм SSD NVMe фантастично працюють на платформі. Однак ви повинні знати, що вам може знадобитися вручну ввімкнути певні функції SSD у вашій системі Linux, щоб отримати максимальну віддачу від вашого накопичувача.

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як отримати максимальну віддачу від вашого SSD в Linux, обов’язково ознайомтеся з нашим посібником про оптимізацію SSD на Linux. Він покаже вам кроки, які ви можете зробити, щоб ваш SSD працював якомога краще на платформі Linux.

Найкращі твердотільні накопичувачі NVMe для використання з Linux – наш вибір

Щодня на ринку з’являються сотні чудових твердотільних накопичувачів NVMe, і кожен з них кращий за попередній. Якщо ви втомилися від перегляду твердотільних накопичувачів NVMe, щоб знайти найкращий для використання на вашому ПК з Linux, ознайомтеся з нашими виборами найкращих твердотільних накопичувачів NVMe для використання з Linux.

1. Samsung (MZ-V7E1T0BW) 970 EVO SSD

The Samsung 970 Evo є вершиною твердотільних накопичувачів NVMe і фаворитом серед ігрового співтовариства ПК, а також комп’ютерних ентузіастів загалом.

  Як налаштувати папки в Linux за допомогою кольору папки

Причина? Він надзвичайно швидкий зі швидкістю читання та запису на 3500 Мбіт/с і 2500 Мбіт/с відповідно, має чудовий термозахист, що забезпечує охолодження, і сумісний з усіма доступними файловими системами Linux. Користувачі навіть можуть використовувати програмне забезпечення Samsung Magician для керування пристроєм у Linux!

Плюси

Він має вражаючу швидкість читання та запису з 3500 Мбіт/с читання та 2500 Мбіт/с. Ідеально підходить для тих, хто шукає надшвидкий SSD для використання в Linux.
Функція «Dynamic Thermal Guard» від Samsung означає, що цей SSD зберігає охолодження під час великого навантаження, уникаючи проблем із продуктивністю.
SSD працює з програмним забезпеченням Samsung Magician, яке можна використовувати в Linux.
Існує велика кількість доступних варіантів зберігання, від 250 ГБ до 2 ТБ.

Мінуси

Цей SSD, незважаючи на відмінний, має великі можливості зберігання, які коштують дорого. Якщо у вас обмежений бюджет, можливо, краще пошукати інші варіанти.

2. Silicon Power 1 ТБ NVMe

Сила кремнію не Samsung. Все ж таки Пропозиція NVMe 1 ТБ ідеально підходить для користувачів Linux, які шукають достатньо місця для зберігання з обмеженим бюджетом, оскільки він забезпечує чудову швидкість читання/запису та продуктивність даних. Єдина загвоздка полягає в тому, що він не оснащений хорошою технологією розсіювання тепла, але ціна за ГБ робить це того варте!

Плюси

Він підтримує PCIe Gen3x4, що означає, що він буде працювати з широким спектром сучасних материнських плат без проблем.
Швидка швидкість читання та запису – 3400 Мбіт/с і запису 3000 Мбіт/с відповідно.
Висока ємність означає, що користувачі можуть зберігати тонни і тонни даних і отримувати до них доступ з шаленою швидкістю.
Він використовує 3D NAND для високої продуктивності даних.

  Як перевстановити Grub на Arch Linux

Мінуси

Відсутність хорошої технології розсіювання тепла означає, що цей SSD може час від часу перегріватися під навантаженням.

3. Внутрішній SSD Crucial P5 3D NAND NVMe

Вирішальне значення відомий своїми чудовими твердотільними накопичувачами та Вирішальний P5 не є винятком. Це чудовий маленький SSD з «інноваційною 3D NAND та передовою технологією контролера» Crucial для чудової продуктивності, а також динамічного прискорення запису та виправлення помилок, а також чудових варіантів зберігання. Якщо вам потрібен універсальний SSD NVMe SSD, скористайтеся цим!

Плюси

SSD використовує «інноваційну 3D NAND та передову технологію контролера» Crucial для чудової продуктивності під навантаженням.
Дуже швидка продуктивність читання та запису: 3400 Мбіт/с читання та 3000 Мбіт/с запису.
Він підтримує динамічне прискорення запису та виправлення помилок.
Має вбудований термозахист.
Він має широкий вибір варіантів зберігання, починаючи з 250 ГБ і до 2 ТБ.

Мінуси

Програмне забезпечення Crucial «Executive Storage», яке можна використовувати з Crucial P5, не підтримує Linux.

4. Внутрішній SSD Western Digital WD Blue SN550 NVMe

Western Digital стверджує, що Внутрішній SSD WD Blue SN550 NVMe «понад 4 рази швидше», ніж їхні SATA SSD, і це правда. Якщо вам потрібен відмінний NVMe SSD для Linux, це один з найкращих. Вставте цей NVMe SSD у свій ПК з Linux; це буде спалахувати швидко. Чому? Пристрій підтримує швидкість читання до 2600 Мбіт/с і швидкість запису до 1800 Мбіт/с, а також новітню технологію зберігання даних 3D NAND.

  Як синхронізувати Календар Google з робочим столом Linux

Плюси

Він «понад 4 рази швидше», ніж твердотільні накопичувачі Western Digital SATA, забезпечуючи вражаючу продуктивність зі швидкістю читання до 2600 Мбіт/с і швидкістю запису до 1800 Мбіт/с.
Він має широкий вибір варіантів зберігання, починаючи з 250 ГБ і закінчуючи 2 ТБ.
Він підтримує PCIe Gen 3 x4 і M.2 2280, що дозволяє досить легко використовувати його на сучасних материнських платах.
Він оснащений 3D NAND, що означає швидшу роботу даних під навантаженням.

Мінуси

Відсутність технології розсіювання тепла, що може означати перегрів при інтенсивному використанні.

5. SSD PNY CS1030 M.2 NVMe

SSD PNY CS1030 M.2 NVMe є одним із найкращих бюджетних твердотільних накопичувачів NVMe, які доступні користувачам Linux. Для початку він має досить високу швидкість зі швидкістю запису 1900 Мбіт/с і швидкістю читання до 2100 Мбіт/с. Він також пропонує пристойний вибір сховища, починаючи з 250 ГБ, 500 ГБ та 1 ТБ, за розумною ціною. Що не любити?

Плюси

Досить висока швидкість зі швидкістю запису 1900 Мбіт/с і швидкістю читання до 2100 Мбіт/с.
Підтримка NVMe Gen 3 і PCIe 3 x4.
Він пропонує пристойний вибір обсягу пам’яті, починаючи з 250 ГБ, 500 ГБ та 1 ТБ.

Мінуси

Відсутність технології розсіювання тепла, що може викликати проблеми при інтенсивному використанні.

NVMe SSD на Linux: ВИСНОВОК

У цьому списку ми розглянули 5 найкращих NVMe SSD для використання в Linux. Однак існує понад 5 твердотільних накопичувачів NVMe.

Розкажіть нам у розділі коментарів нижче: який ваш улюблений NVMe SSD для використання в Linux?