techukraine.net techukraine.net 5 найкращих сайтів для пошуку друзів по листуванню в усьому світі та нових друзів

5 найкращих сайтів для пошуку друзів по листуванню в усьому світі та нових друзів

| | 0 Comments| 9:59 AM
Categories:

Соціальні мережі, очевидно, полегшили знайомство та спілкування з незнайомцями в Інтернеті. Але є що сказати про давню велику традицію мати друга по листуванню. Це не тільки чарівний спосіб зв’язатися з людиною в усьому світі, але й немиттєве спілкування змушує вас бути більш залученими в те, що ви пишете.

Зрозуміло, що ви повинні бути обережними щодо того, з ким ви обмінюєтеся інформацією, враховуючи ризики для безпеки та конфіденційності. Ці сайти визнають цінність друга по листуванню та полегшують вам процес пошуку нових друзів, вивчення нової культури чи мови та відчуття радості від того, що хтось пише вам особисто.

Compatipal – це саме те, що ви очікуєте від онлайн-версії друга по листуванню. Він повністю цифровий, тобто ви не будете обмінюватися фізичною поштою чи електронними листами. Йдеться про те, щоб знайти людину з іншої точки світу, з якою ви, можливо, захочете поговорити — і ваші інтереси не обов’язково збігаються. Багато веб-сайтів друзів по листуванню зосереджуються на спільних інтересах і не показують вам людей, які відрізняються. Але інколи це найкраща частина мати друга по листуванню; навчання, розмовляючи з людиною, яка відрізняється від вас за віком, походженням та інтересами.

Коли ви реєструєте обліковий запис, Compatipal просить вас додати чотири теги, які найкраще описують вас або ваші інтереси (крім вашого віку, статі та місця розташування). Це допоможе іншим знайти вас, якщо вони шукають друзів по листуванню з такими ж уподобаннями. І як тільки ви знайдете людину, з якою хочете поговорити, просто надішліть їй пряме повідомлення. Вам не потрібно чекати підбору.

Особливо нам сподобався інтерфейс пошуку людей на Compatipals. Ви можете переглядати людей за тегами та фільтрувати їх за статтю чи віком. Або ви можете відкрити глобальну карту та переглянути її, клацаючи кожен регіон і кілька профілів у них, щоб побачити, які чотири теги приписав собі користувач. Compatipal також має Групи, щоб знайти кількох друзів по листуванню для спілкування на тему, яка вас усіх цікавить.

2. PenPal.Me (Інтернет): обмінюйтеся листівками, зберігаючи свою адресу приватною

PenPal.Me досягає унікального поєднання чарівності старого світу, коли маєте друга по листуванню, з конфіденційністю та безпекою, які ви хочете в Інтернеті. Коли ви зареєструєте обліковий запис, він запитає про ваші інтереси, хобі, вік, країну та мови, якими ви розмовляєте. На основі цих критеріїв він покаже вам людей, з якими вам може бути цікаво стати друзями по листуванню. Як і в додатках для знайомств, вам обом потрібно сподобатися один одному, щоб зареєструвати це як пару.

  iCloud не синхронізується? Як вирішити проблеми із синхронізацією iCloud

Коли ви знайдете друга по листуванню, ви можете поспілкуватися з ними в Інтернеті, щоб дізнатися більше один про одного. Але PenPal.Me заохочує вас спробувати надіслати їм індивідуальну фізичну листівку. Вона коштує 2,49 доларів США за картку, незалежно від того, куди у світі ви хочете її надіслати. А перед відправкою ви можете додати до нього своє фото, а також написати повідомлення. Ви також можете змінити стиль шрифту та макет, зробивши його таким особистим, як хочете.

Але протягом усього процесу PenPal.Me не розкриває ні вашу адресу, ні їхню адресу вам. Адреса замаскована веб-сайтом і написана лише безпосередньо на листівці, тому ваші особисті дані не розкриваються. Після того, як ваш друг по листуванню отримає картку, він повинен буде зареєструвати цю квитанцію в Інтернеті за допомогою унікального коду, а потім він зможе надіслати емодзі, повідомлення в чаті або власну листівку.

Reddit’s r/PenPals — це один із найактивніших форумів в Інтернеті, де можна знайти друга по листуванню, щодня з’являється безліч оголошень і запитів. Внутрішня анонімність, доступна в Reddit, захищає вас, дозволяючи вибрати саме те, чим ви хочете поділитися в Інтернеті, і допомагає ловцям знаходити людей, з якими вони хочуть спілкуватися, але самі не хочуть розміщувати рекламу.

  Як навчити Face ID бути більш точним

Кожне оголошення чи публікація в r/PenPals має кілька вимог. Публікація має містити щонайменше 500 символів, які описують вас, що ви шукаєте в друзях по листуванню та чому ви хочете зв’язатися. Кілька користувачів відзначили, що ці докладні дописи полегшили їм пошук когось, оскільки це змушує вас копати глибше, ніж просто сказати, що вас цікавить, і сподіватися поспілкуватися з кимось про це. І будь ласка, зверніть увагу, у r/PenPals є суворе правило, згідно з яким допускаються лише ті, хто прагне платонічних стосунків, а не романтичних.

Велика кількість людей на r/PenPals є підлітками або їм за 20, і вони шукають людей із подібним профілем. Так це призвело до підйому r/PenPalsOver30 і r/PenPalsOver40. Якщо ви старший користувач Reddit, швидше за все, вам пощастить знайти зв’язок на будь-якому з цих субредів.

4. Обмін розмовами (Інтернет): Вивчайте нову мову через друзів по листуванню

Один із найкращих способів вивчити нову мову за допомогою технологій – це зв’язатися з носієм мови, бажано з регіону, де нею розмовляють. Ви не тільки навчитеся граматично правильно розмовляти, але й зрозумієте нюанси та сленг, які зроблять вас більш розмовним. І це в центрі уваги Conversation Exchange.

Фільтр пошуку просить вас вибрати параметри для мовного партнера, наприклад мову, якою вони говорять, мову, яку вони вивчають, їхню країну (або штат і провінцію) і часовий пояс, їхній вік і стать, а також їхній рівень навчання (початківець , елементарний, до середнього, середній, вище середнього, просунутий і професійний рівень). Крім того, ви можете вибрати, як ви хочете спілкуватися: віч-на-віч особисто, листування чи друга по листуванню, або за допомогою програми чату. Conversation Exchange дозволяє вказати різні типи програм для чату, якими вам буде зручно користуватися, зокрема WhatsApp, Zoom, Discord тощо.

  Як вимкнути сповіщення віджету My Galaxy на телефоні Samsung

База даних наразі налічує понад 850 000 користувачів, причому велика кількість із них нещодавно активна, тож у вас є досить хороші шанси знайти саме ту людину, яка допоможе вам практикувати мову, яку ви хочете вивчити. Крім того, ви також можете дізнатися про інші культури, будучи людиною, з якою інші займаються.

Global Pen Friends і PenPal World – це дві найбільші онлайн-мережі для пошуку друзів по листуванню, особливо для молодих підлітків і молодих. Обидва існують протягом тривалого часу та мають підтверджену історію.

Розділяти сайти небагато, тому ви можете вибрати, до якої мережі приєднатися, або приєднатися до обох. Ви отримуєте кілька безкоштовних кредитів, щоб повідомити потенційним друзям по листуванню, після чого вам, імовірно, доведеться купити кредити, щоб поговорити з ними. PenPal World має чудову функцію для неповнолітніх, щоб блокувати всіх дорослих, гарантуючи, що ваш профіль можуть бачити лише інші неповнолітні.

Завжди дотримуйтеся найкращих методів безпеки та конфіденційності

Незалежно від того, який із цих чудових сайтів ви використовуєте, щоб знайти друга по листуванню, переконайтеся, що ви не розголошуєте приватну інформацію, яка потенційно може скомпрометувати вас. Наприклад, те, що ви встановили як таємне запитання для свого банківського онлайн-рахунка, може бути приватною деталлю, яку ви мимохідь повідомляєте своєму новому другу по листуванню, лише щоб виявити, що це використано проти вас у шахрайстві.

Зайве говорити, що вам також слід уникати передачі будь-якої фінансової інформації, як-от номер вашої кредитної картки, і утримуватися від будь-яких грошових переказів, незалежно від того, наскільки ви довіряєте цій людині. Історія стосунків між друзями по листуванню, навіть в епоху звичайної пошти, рясніє шахраями, які намагаються обдурити хороших людей. Хоча ви хочете спілкуватися з новою людиною, не підводьте свою пильність.