techukraine.net techukraine.net 5 найкращих рішень для фільтрації спаму електронною поштою в 2023 році

5 найкращих рішень для фільтрації спаму електронною поштою в 2023 році

Categories:

Спам електронною поштою викликає серйозне занепокоєння: він не тільки заважає, але також може бути частиною фішингової кампанії. Ось чому кожному потрібне ефективне рішення для фільтрації спаму. Дізнатися про найкращі спам-фільтри електронної пошти – це перший крок до боротьби зі спам-атаками електронної пошти та ефективнішого оцінювання ризиків.

Давайте розглянемо найкращі служби фільтрації електронної пошти, які можна використовувати для захисту від фішингу та спаму.

Яку користь можуть принести вам рішення для фільтрації спаму в електронній пошті?

Оскільки використання електронної пошти зростає експоненціально, спам (тобто небажані, нерелевантні електронні листи) також різко зріс, а це означає, що системи фільтрації спаму електронної пошти мають вирішальне значення для підвищення безпеки та продуктивності.

Електронні листи зі спамом часто містять шкідливі посилання та вкладення, які можуть викликати зараження зловмисним програмним забезпеченням, фішингові шахрайства та інші онлайн-ризики. Видалення таких електронних листів за допомогою технологій фільтрації спаму захищає вас і допомагає підтримувати безпеку ваших систем і важливих даних.

Спам також витрачає час і ресурси. Фізична ідентифікація та видалення спаму може бути виснажливим завданням, яке знижує ефективність роботи. Успішні системи фільтрації спаму автоматизують цей процес, зменшуючи час, витрачений на керування небажаними повідомленнями, і дозволяючи вам зосередитися на більш важливих завданнях.

Ймовірно, вам часто важко знайти та відсортувати важливі електронні листи у вхідних через величезну кількість рекламних і нерелевантних повідомлень. Інструменти фільтрації спаму забезпечують більш упорядковану та вишукану роботу електронної пошти, відокремлюючи непотрібні від справжніх повідомлень і очищаючи папки вхідних повідомлень.

  Чи приймає Quest Diagnostics Walk Ins?

Спам-повідомлення також створюють непотрібне навантаження на сервери електронної пошти, витрачаючи передачу даних і обмежуючи пропускну здатність. Завдяки фільтрації спаму на рівні сервера системи фільтрації спаму електронної пошти зменшують перевантаження мережі та підвищують швидкість і ефективність усієї системи електронної пошти.

SpamTitan — одна з найпопулярніших систем фільтрації спаму в електронній пошті, яка має близько 12 500 користувачів.

Він використовує багаторівневий підхід, який поєднує новітні технології, такі як штучний інтелект і машинне навчання, із традиційними методами. До них входять чорний і білий списки, які є списками безпеки, які обмежують доступ, тому можуть пройти лише програми, IP-адреси або адреси електронної пошти, які були попередньо схвалені.

Надійні алгоритми SpamTitan здатні точно ідентифікувати та блокувати електронні листи зі спамом, зменшуючи помилкові спрацьовування та забезпечуючи винятковий захист. Він також надає гнучкі вказівки та конфігурації для налаштування системи фільтрації відповідно до ваших вимог.

Аномальна безпека використовує поведінковий штучний інтелект для розпізнавання та припинення атак електронною поштою. Він аналізує поведінку відправника, лінгвістичні тенденції та вміст електронної пошти, щоб точно визначити дійсність вхідних повідомлень.

По суті це означає, що він ідентифікує електронні листи зі спамом, переглядаючи їхній вміст, наприклад, коли вони надходять від невідомих постачальників без назви компанії або коли вони надсилаються кільком одержувачам у межах однієї компанії, а також бере до уваги попередні повідомлення. Цей рівень деталізації означає, що аномальна безпека загалом краще ідентифікує цільові атаки, як-от фішинг.

  Як оновити HomePod mini або HomePod

Avanan — це хмарне рішення безпеки електронної пошти, яке інтегрується з такими відомими клієнтами електронної пошти, як Microsoft Office 365 і Google Workspace. Він забезпечує захист від спаму, зловмисного програмного забезпечення, фішингу та втрати даних.

Avanan використовує канали аналізу загроз і алгоритми машинного навчання, тому він може розпізнавати атаки нульового дня, що, безумовно, є однією з його найсильніших функцій. Щоб визначити історичну надійність відправника та одержувача, Avanan може переглянути всі попередні електронні листи. Це підвищує ймовірність того, що буде виявлено видавання себе за особу користувача або інші шахрайські повідомлення.

Завдяки використанню хмари Avanan пропонує безпеку електронної пошти в реальному часі без будь-яких затримок або перерв.

Cisco Cloud Email Security пропонує розширені функції для шифрування електронної пошти (є багато причин використовувати зашифровану електронну пошту, тому обов’язково потрібно про це знати), захисту від атак і запобігання втраті даних (DLP). Завдяки потужним фільтрам він запобігає потраплянню спаму, спроб фішингу та шкідливих вкладень у вашу папку “Вхідні”.

Захист від спаму, який пропонує Cisco Cloud Email Protection, використовує фільтрацію IronPort Anti-Spam Filtering і Cisco Intelligent Multi-Scan Filtering, спрямовані на те, щоб у папці «Вхідні» користувача не було безладу, повністю припиняючи спам або надсилаючи його в папку «Спам» або «Сміття».

  Створюйте профілі з тригерами для відкриття та закриття програм, папок та URL-адрес

Barracuda Essentials постійно аналізує вхідні повідомлення за допомогою розширеного штучного інтелекту та алгоритмів машинного навчання, щоб виявляти та блокувати спам, спроби фішингу, віруси та інші загрози електронної пошти.

Він використовує численні рівні безпеки, включаючи аналіз репутації відправника, перевірку вмісту та розпізнавання шаблонів, щоб забезпечити солідний рівень точності при виявленні та видаленні спаму. Barracuda Essentials також надає гнучкі елементи керування та методи, тож ви можете змінювати правила розділення відповідно до своїх вимог.

Виберіть правильне рішення для фільтрації спаму в електронній пошті

Незалежно від того, чи є ви фізичною особою, яка потребує вдосконаленого керування вхідними повідомленнями, чи корпорацією, яка захищає важливу інформацію, інвестування в потужне рішення для фільтрації спаму електронної пошти допоможе вам ефективно боротися зі спамом і підвищити рівень безпеки вашої електронної пошти.

Для боротьби зі спамом електронної пошти важливо вибрати надійне та ефективне рішення фільтрації.