techukraine.net Linux 5 найкращих розкривних терміналів для Linux

5 найкращих розкривних терміналів для Linux

| | 0 Comments| 7:03 PM
Categories:

Розкривні термінальні програми дуже модні в спільноті Linux, оскільки вони дозволяють користувачеві натиснути клавішу та швидко ввести будь-яку команду миттєво. Якщо вам подобається ідея терміналу, що розкривається, але не знаєте, що використовувати, у нас є список для вас! Ось п’ять найкращих розкривних термінальних програм для Linux!

Примітка: кожна з програм у цьому списку легко встановлюється і доступна в більшості сучасних джерел програмного забезпечення Linux.

1. Гуаке

Guake — це розкривний термінал для робочих середовищ Gnome у Linux. Він черпає натхнення від розкривних консольних інтерфейсів у відеоіграх, таких як Quake і Unreal Tournament.

З-поміж усіх розкривних термінальних програм у Linux, Guake виділяється тим, що він зручний, легко настроюється та реагує.

Примітні особливості:

Guake має підтримку кількох моніторів, і користувач може викликати вікно терміналу на будь-якому екрані.
Інтерфейс GUI дозволяє користувачам відкривати кілька вкладок, що ідеально підходить для тих, хто хоче працювати над багатьма речами одночасно.
Guake підтримує понад 130 різних колірних схем і макетів тексту, до яких користувачі можуть легко перемикатися на льоту.
Guake має функцію, яка дозволяє терміналу запускатися під час запуску, тому ваш термінал завжди під рукою.
Його можна налаштувати на запуск спеціальної оболонки, а не системної за замовчуванням під час запуску.
Guake має функцію «швидке відкриття», і коли вона ввімкнена, вона дозволяє користувачам швидко відкривати файли з терміналу в зовнішні програми.
Підтримка спеціальних скінів.
Емулятор терміналу Guake може запускати та взаємодіяти з URL-посиланнями та запускати їх у зовнішньому веб-браузері завдяки комбінації клавіатури Ctrl + клацання миші.
Функція «збереження вмісту термінала» у файлі дуже зручна, і з нею користувачі можуть швидко виводити будь-яку дію командного рядка у файл для подальшого перегляду.

  Як грати в ігри PlayStation 2 на Linux

2. Якуаке

Якуаке це ще один емулятор терміналу в ігровому стилі, який імітує інтерфейс консолі зі старих відеоігор. Це відкритий вихідний код і найкраще працює в середовищі робочого столу KDE Plasma.

Хоча розкривні термінальні програми у стилі Quake не є новим для Linux, Yakuake вдається підтримувати його свіжим, додавши десятки функцій, таких як сповіщення командного рядка, спеціальні теми та багато іншого!

Примітні особливості:

Yakuake дуже настроюється. Користувачі можуть змінити все, починаючи від способу відображення вікон терміналу, закінчуючи швидкістю анімації та навіть комбінаціями клавіш.
Має інтерфейс із вкладками, що дозволяє дуже легко виконувати кілька операцій терміналу одночасно.
Користувачі можуть відображати кілька вікон терміналу на одному екрані завдяки функції Yakuake «розділений екран».
На відміну від багатьох емуляторів терміналів Linux, Yakuake не має обмежень на зворотну прокрутку. Можна прокручувати назад, щоб нескінченно переглядати раніше введені команди.
Програмне забезпечення має спеціальні скіни та попередньо завантажено багато. Він також дуже добре інтегрується із загальним середовищем робочого столу KDE Plasma.
Yakuake використовує термінал Konsole KDE для емуляції терміналу на робочому столі Linux. Завдяки цьому він може запропонувати деякі чудові функції Konsole, як-от «відкриття у файловому менеджері», для окремих каталогів і закладок розташування.

  Ще 8 способів збільшити термін служби акумулятора на ноутбуках Linux

3. Термінал Q

Qterminal є офіційним емулятором терміналу для середовища робочого столу LXQt. Програма має кілька режимів перегляду, як-от «розділений екран» і «випадаючий». Це форк QTermWidget і безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом.

Незважаючи на те, що Qterminal зосереджений в основному на LXQt, він залишається незалежним від операційної системи, і користувачі можуть встановлювати та використовувати програмне забезпечення на будь-якому робочому середовищі Linux.

Примітні особливості:

Qterminal має кілька режимів перегляду, якими користувачі можуть скористатися, щоб задовольнити свої потреби, замість того, щоб зациклюватися лише на стилі «випадного меню».
Є можливість змінити точний розмір і розміри випадаючого терміналу.
Функція «закладок» Qterminal зручна, і за допомогою неї користувачі можуть створювати ярлики до часто відвідуваних місць на своєму комп’ютері.
Повністю незалежний від середовища робочого столу, для якого він створений, тому користувачі інших настільних комп’ютерів можуть випробувати його без необхідності встановлювати всі бібліотеки LXQt в системі.
Qterminal використовує QTermWidget для надання командного рядка. Використання цього віджета дає змогу програмі запропонувати складні функції налаштування, як-от вибір шрифту та налаштування колірної схеми консолі.

4. Тільда

The Тільда термінал — це розкривний термінал, який відповідає дизайну інтерфейсу консолі, який мають багато шутерів від першої особи. Він дуже схожий на такі, як Guake і Yakuake.

Примітні особливості:

Можна налаштувати на запуск спеціальної команди, а не оболонки системи за замовчуванням.
Функція пошуку Tilda дозволяє легко знаходити команди, введені раніше.
Як і багато інших терміналів, що розкриваються, Tilda має інтерфейс із вкладками.
Функція «командного рядка» дає користувачам можливість взаємодіяти з ядром термінальної програми Tilda і запускати її з увімкненими певними параметрами.
Заголовок вікна Тільди можна змінити завдяки функції «Заголовок».
Tilda має чудову підтримку кількох моніторів, і можна налаштувати, на якому моніторі відображатиметься термінал, замість того, щоб залишатися на головному екрані.

  Як грати 7 days to die на Linux

5. Розширення терміналу, що розкривається для командної оболонки Gnome

Розкривний термінал — це розширення емулятора терміналу, яке користувачі можуть встановити в середовищі робочого столу Gnome Shell. Незважаючи на те, що він є лише розширенням, він містить корисні функції, такі як користувацькі налаштування смуги прокрутки, колірні схеми і навіть можливість запускати користувацьку команду під час запуску.

Примітні особливості:

Дуже настроюється, незважаючи на те, що є лише розширенням Gnome. Розкривний термінал дозволяє налаштувати рівень прозорості, анімацію, видимість смуги прокрутки, розмір випадаючого вікна консолі та кнопку гарячої клавіші.
Розкривний термінал може запускати спеціальні аргументи командного рядка, а не оболонку за замовчуванням для користувача, завдяки функції «Команда».

Висновок

Розкривні термінальні програми звільняються. Встановивши його, вам більше ніколи не доведеться сидіти і чекати, поки ваш термінальний додаток відкриється, перш ніж вводити цю важливу системну команду. Замість цього ви зможете отримати доступ до командного рядка Linux одним натисканням кнопки!

Якщо ви думали перейти на розкривний термінал, цей список — чудове місце для початку!