5 найкращих програм для малювання для Windows 10

Пристрої Windows 10 зазвичай не є тими пристроями, які ви вибираєте, якщо хочете щось намалювати. Багато користувачів підключають цифровий планшет для малювання або блокнот до своєї системи Windows, коли хочуть малювати. Планшети для малювання, панелі для малювання або такі пристрої, як Surface Studio або Surface Tablets, потребують додатків, щоб малювати.

Програми для малювання для Windows 10

Найкращі програми для малювання для Windows 10

Програми для малювання працюють із сенсорним введенням, тобто ви можете використовувати свій палець на сенсорному пристрої, за допомогою миші/трекпада та стилуса. Хороша програма для малювання підтримуватиме всі три типи введення, однак, якщо ви шукаєте гарну програму для професійного використання або навчання, вам потрібна програма, яка також може виявляти зміни тиску та містить різноманітні кисті. Ось кілька програм, які варто перевірити.

1. Скетчбук

Скетчбук є чудовим інструментом для малювання та малювання. Це досить хороша альтернатива відомому додатку Procreate для iPad. Він поставляється з пензликами для фарби, чорнила та олівця, що дозволяє користувачам створювати ескізи, лінійні та складні картини. Раніше він був безкоштовним, але тепер він коштує 20 доларів, що вдвічі перевищує вартість Procreate. У ньому є програми для Mac, iOS та Android. Він сумісний з файлами PSD, і для нього можна встановити додаткові пензлі.

  Як встановити програму за замовчуванням за типом файлу в Windows 10 1803

2. Крита

Krita — потужна програма, безкоштовна. Це чудовий інструмент для малювання з настроюваними пензлями, стабілізацією, якщо у вас тремтять руки під час малювання, і він може створювати 2D-анімацію. Додаток не для новачків, хоча ніщо не заважає вам навчитися малювати на ньому. Вам доведеться витратити деякий час на вивчення того, як працює додаток і як налаштувати робочий простір. Додаток містить посібники з малювання для малювання ліній і кривих, інструменти фігури, керування шарами, підтримку файлів PSD та документацію, які допоможуть вам розпочати роботу, якщо ви звикли до Photoshop.

3. Кліп Studio Paint

Кліп Studio Paint призначений для швидкого створення ескізів і невеликих проектів на ходу. Він працює зі стилусом, виявляє зміни тиску, підходить для сенсорних пристроїв і для настільних комп’ютерів із планшетом Wacom, має сотні настроюваних кистей із коробки та безліч сторонніх щіток, які можна встановити, а також має тривимірне моделювання персонажів. інструменти. Також чудово, якщо замість цифрового мистецтва вам потрібно малювати комікси та мангу.

  Як автоматично налаштувати гучність для навушників у Windows 10

Професійна версія коштує 50 доларів, але версія, яка включає інструменти для малювання коміксів, коштує 219 доларів. Доступна безкоштовна пробна версія, тому ви можете спробувати її перед покупкою.

4. Поняття

Поняття це програма, яку використовують такі компанії, як Disney та Apple. Це безкоштовно, але доступна професійна версія з розширеними функціями. Він працює з сенсорними пристроями, а також із настільними комп’ютерами чи ноутбуками, до яких підключено планшет для малювання. Він реагує на зміни тиску стилуса і пропонує справжні пензлі для малювання, схожі на ручку та олівець. Він також має інструменти фігури, інструменти та напрямні прив’язки, векторні ескізи, і його можна експортувати в PSD, якщо ви хочете працювати з файлом у Photoshop.

5. Inkscape

Inkspace є унікальним у цьому списку, оскільки він є безкоштовним і відкритим. Це не означає, що він не такий потужний або має менше функцій, ніж комерційні програми. Він має інструменти для малювання від руки (інструменти перо та редагування контурів), інструменти форми, підтримку стилуса (планшет для малювання) та безліч чудових пензлів. Інтерфейс користувача схожий на Photoshop, тому налаштувати робочу область буде легко. На жаль, це може не працювати з пристроями з сенсорним керуванням. Можливо, вам знадобиться планшет для малювання, якщо ви хочете використовувати стилус для малювання. Ви також повинні знати, як налаштувати планшет, перш ніж використовувати його з цією програмою.

  Як завантажити шрифти з Microsoft Store в Windows 10

Висновок

Якщо ви вивчаєте цифрове малювання, непогано почати з базової програми. Ви також повинні переконатися, що ви використовуєте програму для малювання, а не програму для редагування фотографій. Програма для редагування фотографій може працювати, але насправді це не інструмент для малювання. Спробуйте якомога більше інструментів і дайте кожному кілька днів, щоб побачити, наскільки добре він працює для вас.