5 найкращих похідних інструментів Gentoo Linux, які можна спробувати

| | 0 Comments| 2:56 AM
Categories:

Gentoo добре відомий тим, що є операційною системою типу «побудуй сам». Усе, починаючи від пакетів, аж до самого ядра Linux, має бути створено користувачем із джерела. Для деяких це справжня перевага, і їм подобається можливість налаштувати все. На жаль, оскільки Gentoo, як правило, є складним для пересічного користувача, багато користувачів взяли на себе завдання створювати «спини» або «похідні» операційної системи. Оскільки варіантів дуже багато, ми вирішили скласти список найкращих похідних Gentoo Linux, які варто перевірити!

1. Funtoo

Funtoo — це дистрибутив на основі Gentoo, який в основному підтримується та розробляється засновником проекту Gentoo. Основна мета операційної системи — покращити ядро ​​Gentoo, не забираючи при цьому те, що робить його чудовим. Однією з найкращих функцій, які Funtoo може запропонувати в порівнянні з Gentoo, є те, що вона заснована на Git. Використання Git у дистрибутиві значно покращує швидкість завантаження програмного забезпечення порівняно з налаштуванням Rsync Gentoo.

Операційна система Funtoo може багато запропонувати, окрім оптимізації основного досвіду Gentoo. Це також покращує створення операційної системи в цілому та модернізує її, створюючи попередньо налаштовані «підарок», які надають готові налаштування для кількох типів комп’ютерів. Крім того, його функція «змішування» означає, що користувачам не потрібно буде витрачати незліченну кількість годин, возитися з використання прапорів.

  Як грати 7 days to die на Linux

Досить сказати, якщо вам подобається досвід Gentoo і те, як він працює, але хотілося б, щоб він був трохи сучаснішим, спробуйте Funtoo. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як його встановити тут!

2. Сабайон

Основна технологія Gentoo вражає. Проблема в тому, що через те, наскільки складно його встановити, багато людей, яким це було б корисно, втрачають можливість. Ось де Sabayon Linux Це дистрибутив Linux, який робить «Gentoo» легким, усуваючи головний біль створення з нуля. Однак те, що це «Gentoo made easy», не означає, що це перехід. Користувачі все одно створюватимуть усі програми з джерела через Portage.

Sabayon добре справляється з проблемою Gentoo, надаючи користувачам те, що вони хочуть. Якщо вам подобається спосіб використання Linux у Gentoo, але ви втомилися витрачати дні на його створення, можливо, Sabayon саме для вас.

3. Redcore Linux

Redcore Linux це румунський дистрибутив Linux, який, як і Sabayon, використовує Gentoo і намагається зробити його більш доступним для звичайного користувача. Основна місія полягає в тому, щоб показати користувачам силу Gentoo, пропонуючи традиційний досвід Linux. На відміну від Sabayon, користувачі не створюють пакети з вихідних кодів. Натомість користувачі Redcore Linux самі отримують готові бінарні пакети від Redcore.

  Як підключити Facebook Messenger до Discord на Linux

Ця операційна система цікава, і якщо ви коли-небудь хотіли спробувати Gentoo, але знаєте дуже мало про розширені дистрибутиви Linux, це найкращий варіант. Але будьте попереджені, оскільки Redcore не має доступу до того, що подобається багатьом користувачам Gentoo, як-от eBuilds, важка настройка тощо.

4. Gentoo Studio

Студія Gentoo це операційна система аудіо робочої станції, побудована на основі операційної системи Gentoo. Основна перевага цієї операційної системи не в тому, що це Gentoo. Натомість це те, що він наповнений десятками професійних аудіододатків та інструментів для керування професійною студією звукозапису.

Нехай частина Gentoo у Gentoo Studio не відлякує вас. Студію Gentoo дуже легко налаштувати і вона не орієнтована на майстрів Linux. Його не так просто встановити, як Redcore або Sabayon. Тим не менш, потрібно набагато менше конфігурації, і будь-хто, хто знайомий з комп’ютерами, не повинен мати жодних проблем. Основна мета — безкоштовно запропонувати повністю функціональну аудіоопераційну систему, на яку користувачі можуть покладатися, щоб виконувати роботу.

  Як майнити криптовалюту Bitcoin Gold (BTG) на Linux за допомогою Minergate

Gentoo Studio має багато програм для використання з коробки. Зокрема, Ardour, MuseScore, Audacity, Cadence, FFMPEG і Frescobaldi. Додаткову інформацію про включені аудіопрограми можна знайти на домашній сторінці веб-сайту.

Якщо ви користувач Linux і бажаєте створити повнофункціональну професійну студію звукозапису, зробіть собі послугу і загляньте в Gentoo Studio.

5. Pentoo

Pentoo — це дистрибутив Linux, створений спеціально для аудиту безпеки та тестування на проникнення в мережах. На відміну від інших дистрибутивів Linux у цьому списку, він не призначений для встановлення. Натомість Pentoo призначений для USB-флешок і компакт-дисків. Сама операційна система постачається з «загартованим ядром», а також іншими корисними виправленнями, підтримкою шифрування диска та різними інструментами для злому та злому.

Операційна система Pentoo вже давно не оновлюється, і деякі вважають її «припинено». Тим не менш, якщо ви експерт з безпеки Linux і шукаєте альтернативу Kali Linux, Pentoo все одно варто перевірити.