5 найкращих платіжних платформ для фрілансерів і блогерів

Якщо ви прагнете бути фрілансером або блогером, вам доведеться мати справу з закордонними клієнтами та приймати різні валюти для свого бізнесу.

У сьогоднішній публікації ми розповімо про найкращі платіжні рішення для блогерів і фрілансерів, які значно спростять отримання платежів.

Ця публікація є компіляцією, заснованою на глибоких дослідженнях і рекомендаціях деяких найкращих фрілансерів, які вже спробували та перевірили ці платформи. Зберігайте список коротким, але ілюстративним; Я розповім про деякі платіжні платформи, які вам варто розглянути.

Тож почнемо.

Мудрий

Wise — це служба міжнародних переказів, яка є порівняно новим гравцем на ринку. Що унікальне у TransferWise, це конкурентоспроможні обмінні курси та поінформованість про авансові комісії.

Час, необхідний TransferWise для обробки платежу, є змінним фактором залежно від валют, країн, способів оплати та суми.

Увійшовши на їхній веб-сайт, ви отримаєте доступ до вбудованої системи перетворення цін, де ви можете вибрати валюту як для відправника, так і для одержувача та ввести суму. Калькулятор обмінного курсу в реальному часі конвертує суму відповідно до країни та валюти одержувача, застосує відповідні комісії та надасть вам приблизну дату завершення транзакції.

Отже, ви знаєте все наперед, і якщо ви задоволені, можете продовжувати.

Як фрілансер ви можете відкрити особистий або бізнес-рахунок; це ваш вибір. Але що б ви не вибрали, це БЕЗКОШТОВНО! Ви можете надсилати або отримувати платежі з усіх основних країн, включаючи США, Індію, Китай, Велику Британію тощо. Якщо ви перебуваєте в Індії, то це буде чудовий варіант отримувати долари США та отримувати оплату в індійських рупіях у кращому випадку курс валюти.

  8 найкращих відеоігор про Бетмена

До речі, TransferWise, здається, є У 19 разів дешевше, ніж PayPal.

Payoneer

Якщо ви шукаєте альтернативу PayPal, Payoneer може бути відмінним варіантом для вас. Payoneer виділяється тим, що користувачі можуть отримувати та здійснювати онлайн-платежі кількома кліками, відстежувати баланс свого рахунку та навіть всю історію транзакцій.

Payoneer обробляє платежі протягом 3-5 робочих днів і підтримує такі валюти.

 • доларів США
 • Євро
 • GBP
 • CAD
 • AUD
 • JPY
 • CHN
 • CZK
 • злотих
 • руб
 • VND

Ви можете надсилати або отримувати платіж з іншого облікового запису Payoneer або традиційних банківських рахунків. Тарифи різняться, і ви можете перевірити деталі на них сторінка зборів.

Революція

Революція вже може похвалитися понад 6 мільйонами лояльних користувачів, просто зробивши грошові операції більш простими, безпроблемними та доступними для вас. Щоб почати роботу з Revolut, завантажте програму з iStore або GooglePlay Store, зареєструйтеся та відкрийте обліковий запис.

Будучи фрілансером, важливо відстежувати, звідки надходять ваші гроші та куди вони йдуть особисто та професійно.

Мобільний додаток Revolut акуратний, швидкий і майже все, що ви можете робити в додатку. Це один із найкращих, які я коли-небудь бачив.

Бізнес-акаунт Revolut допоможе вам позбутися небажаних змін у назві обмінних курсів, транскордонних переказів та інших видів комісій, про які ніхто з нас не пам’ятає, і тим не менше втратити частину наших грошей у довгостроковій перспективі.

Revolut також відіграє роль вашого бухгалтера та керує вашим обліковим записом, дозволяючи вам більше часу бути продуктивним і робити те, що ви вмієте найкраще. Він вміло проводить транзакції до 29 валют.

  Виправте неправильний параметр

смужка

смужка це найкраще рішення для обробки платежів для підприємств, які покладаються на Інтернет для отримання доходів і прибутку. Функції, які пропонує вам Stripe, це розумна сторінка платежів, персоналізований інструментарій інтерфейсу користувача, виставлення рахунків, варіанти оплати за допомогою карток, гаманців, валюти, банківського переказу тощо.

Ви також можете використовувати його мобільні інтерфейси, опцію авторизації для оптимізації доходів, радар Stripe, 3D-безпеку та обробку суперечок для підключення до будь-яких шахрайських ситуацій, фінансову звітність, консолідовану звітність, підтримку бухгалтерського обліку, серед багатьох інших таких сучасних функцій.

Стандартний час, необхідний Stripe для обробки платежів, становить 5-10 робочих днів. Stripe працює в більш ніж 20 країнах і здійснює операції в більш ніж 135 валютах.

PayPal

Без цього список не буде повним PayPal.

Як багато хто з вас, можливо, вже знає, PayPal — це сервіс онлайн-платежів, який дозволяє приймати платежі та отримувати гроші з повною ефективністю, швидким і легким способом. Маючи понад 270 мільйонів користувачів, які охоплюють 200 країн і здійснюють транзакції в більш ніж 26 валютах, PayPal є найпоширенішою системою обробки платежів у всьому світі, яка надзвичайно зручна для користувачів.

Все, що вам потрібно зробити, це створити обліковий запис у PayPal, а потім пов’язати його зі своєю кредитною/дебетовою карткою. Після цього ваш обліковий запис має бути підтверджено протягом 48 годин. Потім ви можете почати приймати та надсилати гроші людям у різних частинах світу, де б ви не були.

У свою чергу він стягує певні комісії за обробку платежів. З вас стягуватиметься 30 центів за кожну транзакцію, здійснену в межах Сполучених Штатів. Якщо ви отримуєте гроші зі США, PayPal віднімає 2,9% від загальної суми. Якщо транзакції проводяться між іншими країнами, комісія становить 4,4% разом із певним відсотком для відповідної країни. Зазвичай PayPal обробляє платежі протягом 3-5 робочих днів (за винятком суботи, неділі та святкових днів).

  Як виправити помилку призупиненого бездротового заряджання Samsung

Деякі з фантастичних функцій, які пропонує PayPal, це PayPal.Me, де ви можете створити своє посилання зі своїм іменем, зображенням, надіслати це посилання своїм клієнтам через SMS, соціальні мережі та електронні листи.

Ви можете створювати власні рахунки-фактури, надсилати їх на кілька облікових записів, надсилати заплановані рахунки-фактури відповідно до бажаної дати, надсилати повторювані рахунки-фактури, відстежувати всі рахунки-фактури та приймати повні або часткові платежі. Ви також можете надіслати запит на платіж безпосередньо електронною поштою. Ваші клієнти можуть здійснити платіж за допомогою власного рахунку PayPal або через свої банківські рахунки, дебетові та кредитні картки.

Висновок

Це деякі з найпопулярніших платіжних сервісів, які ви можете вибрати. Звичайно, є інші варіанти оплати, які ви можете розглянути, наприклад Cash App, QuickBooks Online, Skrill, Venmo, Dwolla, Xero, Escrow, Western Union, Moneygram, Paymo тощо.

Отже, на ринку немає дефіциту інструментів обробки платежів. Але будьте уважні до шахраїв, оскільки вони збираються на ці платформи. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам визначитися з системою обробки платежів, якій ви віддаєте перевагу, і розпочати кар’єру фрілансера.

Хочете ознайомитися з фрілансом? Відвідайте посібник для початківців із початку кар’єри фрілансера.