5 найкращих плагінів Empathy Chat для Linux

Якщо ви хочете оживити свій клієнт чату в Linux за допомогою деяких плагінів, але не знаєте, з чого почати, не бійтеся! Перегляньте наш список з 6 найкращих плагінів для чату Empathy.

Щоб було зрозуміло, клієнт чату Empathy не має офіційного каталогу плагінів, і, як наслідок, для програми не так багато сторонніх плагінів. Тим не менш, він може легко використовувати плагіни Pidgin. Перш ніж переглядати цей список, варто переконатися, що у вас інстальовано плагін Telepathy Haze. За допомогою цього плагіна Empathy на вашому ПК з Linux ви зможете в повній мірі скористатися всіма перевагами практично будь-якого плагіна або розширення, написаного для клієнта Pidgin IM всередині Empathy.

Якщо ви не впевнені, як змусити працювати плагін Telepathy Haze, перегляньте наш посібник про те, як увімкнути додатки Pidgin на Empathy.

1. Плагін SkypeWeb

Неважко не любити офіційний клієнт Linux Skype, оскільки він є веб-оболонкою і часто виходить з ладу через обмежений час, який Microsoft витрачає на нього. Ось тут і підходить плагін SkypeWeb: це плагін, який дозволяє користувачам клієнта чату Empathy взаємодіяти зі Skype. Щоб було зрозуміло, цей плагін не дає змогу здійснювати відео- та аудіодзвінки вашим контактам. З урахуванням того, як працює Skype, це просто неможливо.

  Як зробити USB-накопичувач Windows на Linux за допомогою WoeUSB

Тим не менш, якщо ви використовуєте Skype, щоб підтримувати зв’язок з друзями через повідомлення, установка цього плагіна є хорошим способом, оскільки він дає вам те, що ви хочете від служби в Linux, без необхідності мати справу з офіційною програмою.

2. Фіолетові Hangouts

Поряд зі Skype, Google Hangouts є одним із найпопулярніших інструментів чату у світі. Багато людей використовують його, щоб підтримувати зв’язок. На жаль, немає вбудованої програми для Linux, тому єдиний спосіб, яким користувачі можуть взяти участь у службі Hangouts, — це використовувати веб-переглядач Google або веб-версію. Це добре, але Chrome використовує багато пам’яті, тому деякі користувачі Linux не можуть використовувати Hangouts.

Щоб уникнути необхідності використовувати Google Chrome, користувачі Empathy можуть встановити плагін Purple Hangouts. Це дає користувачам повний доступ до списку друзів і доступ до служби Hangouts.

3. Пар

Steam є рідною програмою для Linux вже щонайменше 4 роки, тому навряд чи є виправдання для використання стороннього плагіна для доступу до Steam Chat через миттєвий обмін повідомленнями, чи не так? Неправильно. Як виявилося, незважаючи на те, що багато користувачів Linux раді, що Valve перенесла Steam до Linux, вони все одно вибирають подвійне завантаження вікон для відеоігор. В результаті ті, хто використовує Windows для ігор, часто не встановлюють Steam на Linux, оскільки не грають з ним і не бачать сенсу.

  Як відредагувати файл BashRC, щоб зробити Bash більш корисним у Linux

Якщо ви сумуєте за своїми друзями Steam на Linux, але не хочете мати справу з офіційною програмою Linux, є інший спосіб: OpenSteamworkплагін чату. Це стороннє доповнення до клієнтів чату, таких як Empathy та Pidgin, що дає змогу додавати друзів Steam до вашого списку друзів.

4. Battlenet V2 і Battlenet Classic

Окрім Steam, EA Origin та Ubisoft Uplay, клієнт Battlenet від Blizzard є однією з найбільших ігрових програм для ПК. На жаль, він недоступний у Linux як рідна програма. Відсутність програми Linux Battlenet ускладнює спілкування з друзями під час використання Linux — досі.

Знайомство Battlenet V2. Це плагін для клієнтів чату Linux (наприклад, Empathy). Плагін взаємодіє з Battlenet API і дозволяє користувачам спілкуватися з друзями на службі. Плагін V2 працює лише з новими іграми Blizard, такими як Overwatch, Diablo III та іншими.

  Як встановити оновлення Linux 5.0 на Ubuntu 18.04 LTS

На додаток до Battlenet V2 є Battlenet Classic. Це схожий плагін з метою підключення користувачів до сервісу Blizzard Gaming за допомогою додатків для чату, таких як Empathy та Pidgin. Battlenet V2 обробляє сучасні ігри, тоді як Classic робить те ж саме, але для старих ігор Blizzard, таких як StarCraft, Diablo 2 тощо.

5. Менеджер телефону Gnome

Gnome Phone Manager — чудове доповнення до Empathy, яке дозволяє користувачам надсилати та отримувати текстові повідомлення SMS. На відміну від багатьох інших плагінів у цьому списку, Gnome Phone Manager не є плагіном на основі Pidgin. Натомість це розширення Telepathy, яке надає функціональність SMS безпосередньо в Empathy.

Цікавий спосіб роботи програми. Замість того, щоб використовувати адресу електронної пошти та надсилати повідомлення в Text, як деякі інші плагіни, або покладатися на сторонні програми для виконання роботи, Gnome Phone Manager використовує переваги Bluetooth. Під’єднавшись до ПК через Bluetooth, він дозволяє Empathy (або будь-якій іншій програмі, що використовує плагін) надсилати SMS безпосередньо на ваш телефон бездротовим способом.

Загалом, Gnome Phone Manager є необхідним доповненням до клієнта чату Empathy для тих, хто хоче додати текстових друзів до свого списку друзів у чаті.