5 найкращих місць для пошуку талантів онлайн – найміть талантів віддалено

| | 0 Comments| 4:43 PM
Categories:

Керуючи організацією, керівництво має приймати важливі рішення щодо своєї робочої сили. Одним із таких варіантів є те, як вони працюють.

Дослідження показали, що віддалені працівники щасливіші та продуктивніші. Крім того, наймання віддалених працівників заощаджує витрати бізнесу та оптимізує його роботу.

Останнім часом багато організацій переходять від співробітників на місці до найму віддалених працівників, але через кризу COVID-19 їм усім довелося це робити через необхідність. Підприємства завжди працювали з наземним персоналом; отже, є багато методів для їх найму.

Однак дистанційна робота є новою моделлю, тому наймання віддаленого персоналу приносить цілий новий виклик. Ця стаття вкаже роботодавцям у правильному напрямку, коли вони прагнуть найняти віддалених працівників. На відміну від мільйона інших статей на цю тему, я не буду просто перераховувати різні веб-сайти з працевлаштування.

Для кмітливих роботодавців ці веб-сайти є ще одним із багатьох варіантів. За роки найму віддаленого таланту та роботи як один я можу сказати вам, що я отримав найкращий досвід поза дошками з питань вакансій. Більшість фрілансерів отримали прибуткові концерти прямо зі своїх DM у Twitter.

Тому деякі місця, перелічені тут, є нетрадиційними, але повірте мені, ви неодмінно знайдете чудові таланти на цих платформах. Приєднуйтесь до мене, коли ми досліджуємо найкращі місця в Інтернеті, щоб знайти віддалені навички.

Форуми

Найкраще для мотивованих працівників

Форуми – чудові місця для спілкування, обміну новинами та отримання допомоги. В Інтернеті існують різні типи форумів – одні є загальними, інші зосереджені на конкретних сферах або темах. На загальних форумах обговорюються теми з політики, спорту тощо. Однак, шукаючи віддалених працівників, вам варто звернути увагу на ці форуми.

На загальних форумах можна знайти чудових дистанційних талантів, але ви також можете помити підлогу котом. Навіщо вам це робити, коли ви можете використовувати відповідний інструмент для завдання? Роботодавці, які шукають віддалених талантів, повинні знайти кандидатів, які інвестують у сферу діяльності, і вони спілкуються на форумах, присвячених їхнім галузям.

Наприклад, Переповнення стеку це спільнота, де розробники діляться знаннями. Професійні графічні дизайнери спілкуються на таких форумах, як Designer Hangout і Graphic Design Forum. Ви можете шукати відповідні форуми у своїй ніші та шукати найкращих учасників. Поговоріть з ними та подивіться, чи хочуть вони змін.

  Як приєднатися до зустрічі Microsoft Teams без програми

На щастя, на більшості цих форумів є розділи про роботу, де ви можете поділитися своїми віддаленими вакансіями. Кандидати, яких ви знаходите на форумах, зазвичай мають великий практичний досвід і захоплені темою. Я бачив, як багато роботодавців публікували завдання на деяких форумах і представляли це просто як проблему, з якою вони стикаються. Бажаючі професіонали запропонують певну допомогу, а потім поступово налагодять з цими хлопцями стосунки. З часом вони оформляють партнерство офіційним і починають далі.

FlexJobs

FlexJobs – ще одне місце, де ви можете знайти своїх потенційних співробітників. Ця дошка вакансій використовує інший підхід до публікації віддалених вакансій. На інших віддалених дошках вакансій, які ми розглянули тут, ви платите за розміщення свого оголошення. Однак на FlexJobs вам потрібно сплатити фіксовану комісію лише один раз, і ви маєте доступ до публікації будь-якої кількості вакансій.

Я не найняв віддаленого персоналу у FlexJobs, але, орієнтуючись на відгуки; це чудова дошка віддаленої роботи. Ціни починаються від стандартних 299 доларів США на місяць, і ви можете заощадити, якщо оформите підписку на три або більше місяців.

RemoteOk

RemoteOk насамперед націлений на шукачів віддаленої роботи, а це означає, що віддалені вакансії, які ви тут рекламуєте, охоплять тисячі зацікавлених кандидатів.

Відвідавши веб-сайт remoteok.io, вас зустріне прекрасний інтерфейс, який висвітлює найпопулярніші віддалені ролі – розробка програмного забезпечення, підтримка клієнтів, маркетинг, дизайн тощо. Прямо під цими категоріями є кнопка «Опублікувати вакансію». Натисніть цю кнопку, щоб повідомити про дистанційне відкриття.

Як і remote.co, RemoteOk стягує з вас 299 доларів США за розміщення вакансії. Ця ціна може підскочити, якщо ви додасте додаткові штрихи до свого списку. Наприклад, ви можете поставити зірку біля назви вашої компанії в списку за 49 доларів США. Щоб прикріпити свій список у верхній частині першої сторінки на тиждень, вам доведеться розлучитися з 199 дол.

  Як створити власний дистрибутив Ubuntu за допомогою Distroshare Ubuntu Imager

Вони мають інші додаткові функції, які також допомагають підвищити видимість вашої публікації та додати автентичності вашому бренду.

Remote.co

Remote.co це велика дошка вакансій, де роботодавці публікують свої вакансії для тисяч фрілансерів. На цьому сайті є щось для кожного – роботодавців і фрілансерів.

На відміну від StackOverflow, remote.co не є безкоштовним для використання. Вам потрібно викласти 299 доларів, щоб опублікувати оголошення на їх веб-сайті, і ваша реклама діє протягом 30 днів. Віддаленим шукачам роботи не потрібно часто відвідувати веб-сайт remote.co у пошуках можливостей, тому що платформа тримає їх в курсі останніх списків електронною поштою.

З боку кандидатів ви можете бути впевнені, що ви отримуєте претендентів, які знають про віддалену роботу, коли ви наймете на Remote.co. Це тому, що вони вважають своїм обов’язком оновлювати своїх передплатників усією необхідною інформацією та порадами щодо роботи вдома.

Фрілансерські платформи

Найкраще для одноразових концертів

Фрілансерні платформи виступають посередниками між роботодавцями та віддаленими працівниками. Тут легко вибрати кандидата, тому що платформи зазвичай оцінюють його на основі його продуктивності.

Крім того, сайти фрілансерів дозволяють роботодавцям залишати відгуки про свій досвід роботи з фрілансерами. Завдяки цим функціям ви можете легко відсіювати своїх кандидатів і відповідно наймати. Знаючи, що роботодавці можуть забажати зберігати ваші транзакції та спілкування на платформі, ці програми зберігають записи транзакцій для підзвітності.

Ви або переглядаєте тисячі фрілансерів, які бажають працювати, або просто надсилаєте оголошення, де докладно описуєте, що ви хочете. Зацікавлені фрілансери відгукнуться на ваше оголошення, і ви можете приступати до роботи. Найкращі сайти фрілансерів мають інтегровані системи бухгалтерського обліку, управління проектами та комунікації.

Швидкий пошук у Google відкриє безліч платформ фрілансерів, але більшість із них повні зловмисників, які зловживають системою. Нижче наведено платформи для фрілансерів, де ви, швидше за все, знайдете довірених працівників.

Fiverr

Fiverr є одним із найпопулярніших сайтів фрілансерів. Завдяки інтуїтивно зрозумілим мобільним програмам для Android та iOS він ідеально підходить для найму фрілансерів у дорозі. Як випливає з назви, фрілансери цінують свої послуги від 5 доларів за концерт.

  10 Polygon (MATIC) NFT Marketplaces для купівлі/продажу

Fiverr добре знайти фрілансера для наступних робіт.

  • Розробка логотипу, брошури, плаката, зображень у соціальних мережах, значків
  • Маркетинг, оптимізація сайтів під пошукову систему
  • Копірайтинг, коректура та переклад
  • Створення анімації та відео для вашого бренду
  • Налаштування CMS, таких як WordPress, Joomla, Magento тощо.
  • Швидка допомога з питань розвитку

Вони нещодавно запущені Fiverr Pro, де ви можете знайти високоякісних фрілансерів. Ідеальний варіант для бренду, який не хоче витрачати час на перевірку. Ви не помилитеся, вибравши їх, оскільки вони пройшли додаткову перевірку, щоб забезпечити найкращий досвід.

Upwork

Upwork більше підходить для довгострокових контрактів, ніж Fiverr. Це через характер транзакцій, які ви здійснюєте на цій платформі. Замість виконання $$-завдань, Upwork орієнтується на більші проекти.

На більшості інших платформ фрілансерів фрілансерам потрібно лише зареєструватися та створити свої пропозиції. Однак Upwork піднімає планку і допускає лише фрілансерів до ненасичених концертів. Загалом суворіший процес реєстрації та перевірки означає, що ви, швидше за все, знайдете професіоналів.

Toptal

Популярною платформою для найму віддалених розробників є Toptal. Цей веб-сайт не орієнтований на широку аудиторію, а вибирає лише ключові сфери. Якщо ви хочете найняти найкращого віддаленого розробника, дизайнера, менеджера проекту чи фінансового менеджера, вам варто розглянути Toptal.

Є більше платформа для фрілансерів ви можете досліджувати.

Висновок

Незважаючи на те, що багато хто може сказати, що це питання, наймання віддалених працівників завжди є чудовим рішенням, якщо ви знаєте, де шукати. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно вкладати фінанси, поговоріть з ними, і якщо ви задоволені, тоді просто найміть їх.

Якщо на вас вплинула COVID, скористайтеся цими знижками.

Дізнайтеся про найкращі платформи співбесід з розробниками, щоб знайти найкращих віддалених талантів.