5 найкращих каналів Linux на YouTube, за якими повинен стежити кожен користувач Linux

| | 0 Comments| 3:19 AM
Categories:

Ключові висновки

  • DistroTube: YouTube-канал, присвячений огляду та демонстрації нових дистрибутивів Linux, наданню цінної інформації та спостережень.
  • Jupiter Broadcasting: організація, яка створює подкасти та відео про різні аспекти екосистеми Linux, пропонує цінний вміст і щотижневі оновлення новин.
  • freeCodeCamp.org: надає високотехнічні посібники з програмування в Linux і вдосконалення навичок системного адміністратора, зі списками відтворення для Python, PyTorch і різних мов програмування.

Для багатьох користувачів Linux — це більше, ніж операційна система. Це спосіб життя та хобі, і якщо ви не будете обережні, ви побачите, що використовуєте Linux не лише для роботи, керування своїми файлами та іграми, а й споживатимете всі медіафайли, пов’язані з Linux, які вам під силу .

Хоча в Інтернеті є багато подкастів і статей про Linux, канали YouTube, присвячені Linux, можуть тримати вас у курсі того, що відбувається у світі Linux, а також навчити нових і цінних навичок. Ось п’ять найкращих каналів YouTube, за якими повинен стежити кожен ентузіаст Linux.

Кредит зображення: Дистрибутив/Youtube

Linux є відкритим кодом, а це означає, що якщо ви хочете створити свій власний дистрибутив, ви можете. Ви можете розпочати проект з нуля, створити відгалуження існуючого дистрибутива або працювати над дещо зміненою версією.

Деякі з цих дистрибутивів залишаються надовго, тоді як інші публікуються окремими випусками, про які більше ніколи не чути.

Як результат, сьогодні доступно кілька сотень дистрибутивів Linux, які активно розробляються, і коли ви обираєте, що інсталювати далі або який дистрибутив спробувати на віртуальній машині, це може заплутати.

  Як налаштувати ігрові периферійні пристрої Razer на Linux за допомогою Polychromatic

YouTube-канал DistroTube присвячений оглядам і демонстрації нових і цікавих дистрибутивів. Від початкової інсталяції до налаштування та використання. Якщо є якісь дивацтва, примхи, виняткові особливості чи речі, які вам потрібно знати, Дерек, ведучий, покаже та розповість вам про це.

Оскільки він встановлює ці дистрибутиви вперше, він стикається з проблемами та сюрпризами так само, як і ви, досліджуючи новий дистрибутив, тому його спостереження особливо цінні.

Автор зображення: Трансляція Юпітера/Youtube

Jupiter Broadcasting — це організація, яка випускає кілька шоу, пов’язаних із усіма аспектами екосистеми Linux.

Хоча YouTube — це в основному платформа для розміщення відео, Jupiter Broadcasting створює подкасти. Більшість із них мають супровідне відео звукового сигналу.

Ви можете дивитися, заціпенівши, на гіпнотизуюче хвилювання або відтворювати подкасти у фоновому режимі, коли ви працюєте над чимось іншим. Деякі інші мають балакучі голови та демонструють обговорювані функції.

Хоча деякі серії подкастів, як-от «Choose Linux», «Women’s Tech Radio», «BSD Now» і TechSnap, були припинені, вміст усе ще цінний, хоча й не такий актуальний, як міг би бути. .

Поточна серія включає LINUX Unplugged — новини, думки, розробки та філософію Linux; «Саморозміщений», якщо ви використовуєте власні сервери вдома; і новини Linux Action — щотижневий погляд каналу на безкоштовний світ із відкритим кодом.

Автор зображення: freecodecamp.org/Youtube

Цей канал не присвячений Linux, але буде надзвичайно цінним для вас, якщо ви продовжуєте писати код на Linux або намагаєтеся вдосконалити свої навички системного адміністратора Linux.

  Як встановити Libre Office на Linux

freecodecamp.org пропонує широкі, високотехнічні навчальні посібники майже з усього, що ви можете робити в Linux. Хочете пройти повний університетський курс Python3? Ви можете знайти його на YouTube-каналі freecodecamp.org. Думаєте про те, щоб занурити палець у PyTorch для глибокого та машинного навчання? Там же ви знайдете солідний 25-годинний список відтворення.

Найпопулярніший список відтворення Linux на freecodecamp.org — це п’ятигодинне занурення в «50 найпопулярніших команд Linux і терміналів», і якщо ви поспішаєте, ви знайдете відео, які можуть навчити вас C++ за чотири години, JavaScript за три години, а HTML за дві години.

Якщо ви налаштовані скептично, перегляньте розділ коментарів до кожного відео, і ви знайдете яскраві відгуки глядачів, наприклад: «За 4 години ти навчив мене більше, ніж мій професор за цілий семестр».

Кредит зображення: Канал Вольфганга/Youtube

Канал Вольфганга є дещо більш привабливим, із ескізами зображень, як правило, зображено обличчя творця, жирні, барвисті написи та провокаційні заголовки, наприклад «Чому я перейшов на Mac (як користувач Linux)» і «Чому я використовую платний термінал». шрифт».

Тим не менш, канал Вольфганга вартий того, щоб стежити за ним. У той час як попередні записи в цьому списку є або широкими, або тими, за якими слід ознайомитися, якщо ви маєте дуже конкретні інтереси, канал Вольфганга пропонує розважальні огляди, кадри, проекти та примхи.

Відео зазвичай тривають від чотирьох до 30 хвилин, що робить їх ідеальними для перерви на чай.

  Як записати файл ISO на USB-накопичувач в Linux

Деякі з моїх улюблених: «Диспетчери вікон мозаїки відстой. Ось чому», з чим я принципово не погодився, і «Встановлення ASMR Gentoo Linux (No Talking, Mechanical Keyboard, 4K)».

Автор зображення: Вивчіть Linux TV/Youtube

Learn Linux TV робить саме те, що написано на листі. Це канал, призначений для того, щоб допомогти вам вивчити Linux за допомогою його регулярних випусків і пояснює теми, які захочуть побачити новачки.

Швидкий перегляд найновіших відео на момент написання статті показує теми, оптимізовані для SEO, зокрема «Як використовувати команду rsync для передачі файлів», «Прості команди терміналу для перевірки обладнання» та «Покрокове керівництво встановлення Debian 12 Net Install».

Оповідач має чіткий і стислий спосіб пояснення технічних концепцій, і хоча ми не обов’язково рекомендуємо стежити за Learn Linux TV для розваги, варто стежити, якщо ви хочете, ну… вивчити Linux.

Є багато каналів Linux на YouTube, за якими варто стежити!

YouTube є чудовим джерелом вмісту, незалежно від ваших інтересів, і якщо Linux є вашою пристрастю, ми рекомендуємо ці канали.

Незалежно від того, чи вивчаєте ви основи, збираєтеся стати експертом, шукаєте розваги чи хочете бути в курсі останніх подій з відкритим кодом, цей список повинен вас охопити.