5 найкращих графічних інтерфейсів для MPV на Linux

Categories:

MPV — це інструмент для медіаплеєрів на основі терміналів для Linux. Він налаштовується, універсальний і швидкий. Проблема в тому, що MPV не є зручним для користувачів. Щоб вирішити проблему зручності використання MPV на Linux, ви повинні встановити відповідний інтерфейс графічного інтерфейсу. Ось найкращі графічні інтерфейси для MPV!

1. SMPlayer

Для тих, хто шукає інтерфейс для MPV на Linux, який підтримує всі його розширені функції, SMPlayer є одним із найкращих.

SMPlayer має десятки функцій, таких як можливість відновити відеофайл з того місця, де ви його залишили, варіанти вимкнення заставки, підтримка всіх основних кодеків тощо.

Примітні особливості:

SMPlayer добре працює з сенсорними екранами та пропонує режим планшета, який полегшує керування в цьому режимі.
За допомогою SMPlayer користувачі можуть передавати відтворення відео на зовнішній монітор, замість того, щоб тримати його на тому ж екрані, що й відеопрогравач.
Програма має першокласну підтримку високого DPI і дуже добре працює з екранами 4K в Linux.
Відтворення YouTube підтримується в SMPlayer через плагін SMTube. З його допомогою користувачі можуть переглядати YouTube і додавати відео в список відтворення плеєра.
SMPlayer полегшує роботу з відтворенням оптичних дисків, таких як DVD, Blueray та відео компакт-диски.
Якщо ви закриєте SMPlayer і повернетеся пізніше, програвач миттєво відновить ваш відео- або аудіофайл саме там, де ви його залишили.
Додаток підтримує онлайн-телебачення з усього світу і відтворюється безпосередньо в SMPlayer.
SMPlayer повністю налаштовується і підтримує багато різних скінів і користувацьких тем значків.
Інтеграція онлайн-радіо означає, що шанувальники програми SMPlayer можуть слухати свої улюблені інтернет-станції.
Може обробляти більшість протоколів потокового відео в Інтернеті.
SMPlayer має багато різних режимів відтворення відео. Він має можливість відтворювати відео на кількох швидкостях, наприклад 2x, 4x або навіть уповільнену.

  Як налаштувати принтери в Linux за допомогою чашок

2. Kawaii-Player

Плеєр Kawaii — це MPV мультимедійний додаток, який виділяється з-поміж інших. Це відкритий вихідний код і має десятки дивовижних функцій, які зацікавлять більшість користувачів Linux.

Kawaii-Player дійсно може все. Він може керувати вашими медіа-файлами, відтворювати YouTube, транслювати торренти і навіть виступати в якості медіа-сервера для інших пристроїв у вашій мережі.

Примітні особливості:

Kawaii Player має вбудовану підтримку YouTube. Ця функція дозволяє користувачам отримувати свої улюблені відео YouTube без необхідності мати справу з веб-сайтом.
Програма може діяти як сервер потокового медіа. Користувачі можуть отримати доступ до медіа-сервера на будь-якому комп’ютері в мережі та відтворити вміст у своєму веб-браузері.
Функція медіа-сервера Kawai Player (разом із доступністю в Інтернеті) може передавати вміст безпосередньо на інший комп’ютер, на якому запущена програма.
Програма підтримує потокову передачу торрент-файлів безпосередньо на відеоплеєр.
Окрім відтворення відео, Kawaii також є мінімалістичним музичним плеєром з інформацією про виконавця.
Функція перегляду сітки ескізів у Kawaii Player вражає. Він сканує відеофайли та відображає знімок вмісту всередині. Це спрощує сортування величезної кількості медіа-файлів.
Можна експортувати відтворювані відео на зовнішні програвачі, такі як VLC і навіть Kodi.
Функція попереднього перегляду панелі пошуку Kawaii Player відображає швидкі знімки відео, що відтворюється в поточний виділений час.

  Як зробити Linux схожим на macOS

3. xt7-player-mpv

Xt7 Player MPV є надійним інтерфейсом для MPV, який зосереджений на зручності використання та функціях. Робота над ним триває, але він уже має деякі чудові функції, як-от інтеграція YouTube-DL, керування медіатекою тощо.

Примітні особливості:

Вбудована вкладка браузера YouTube для легкого перегляду онлайн-відео.
Дозволяє користувачам не тільки керувати своїми медіафайлами, але також може редагувати медіа-теги прямо з відеопрогравача.
Xt7-player-mpv підтримує онлайн-сервіс SHOUTcast.
Користувачі можуть імпортувати свої підписки на подкасти та керувати ними завдяки функції менеджера подкастів.
Спеціальна вкладка «Огляд» Xt7 дозволяє користувачам швидко знаходити та відтворювати відео та аудіофайли прямо з програми, замість того, щоб мати справу з файловим менеджером.

4. Gnome-MPV

Gnome MPV є спробою взяти MPV (і, відповідно, Mplayer) і зробити його набагато простішим у використанні для пересічного користувача Linux.

Це дуже простий додаток, але він все ще керує, і хоча ця програма зосереджена на нових користувачах і простоті використання, вона є бажаним доповненням до бібліотеки програм будь-кого.

Примітні особливості:

Gnome MPV має пряму підтримку користувацьких сценаріїв MPV. Він може використовувати їх без жодних змін.
Має підтримку файлів сценаріїв користувацьких клавіш, що дозволяє користувачам налаштовувати кнопки клавіатури відповідно до своїх потреб.
Gnome MPV досить добре обробляє субтитри і може завантажувати зовнішні файли субтитрів для використання з відео.
Менеджер списків відтворення Gnome MPV дозволяє користувачам у будь-який час швидко експортувати/імпортувати файли списків відтворення.

5. Бака MPlayer

Baka MPlayer це безкоштовний кросплатформний відеопрогравач з відкритим вихідним кодом, який повністю базується на MPV і бібліотеках MPV. Він має деякі цікаві функції, такі як розумні списки відтворення, апаратне прискорення та підтримка YouTube.

  Як слухати вашу музичну колекцію Plex на робочому столі Linux

Ця програма дійсно не є першим відеопрогравачем MPV GUI, який існує в Linux. Однак, якщо ви мінімаліст, дизайн програми може бути освіжаючою зміною.

Примітні особливості:

Функція Dim Desktop від Baka MPlayer дозволяє користувачам «вимкнути світло» для кращого перегляду відео.
Baka має вражаючий режим «жесту», який дозволяє користувачам використовувати мишу для пошуку будь-якої точки відтворюваного медіа-файлу.
Як і багато інших графічних інтерфейсів MPV, Baka Mplayer підтримує відтворення відео YouTube (через інструмент youtube-dl).
Baka MPlayer дозволяє користувачам отримати доступ до командного рядка MPV прямо в програмі, завдяки кнопці «командний рядок».
Завдяки вбудованому вікну пошуку на вкладці «Список відтворення» користувачі можуть швидко сортувати великі списки відтворення.
Baka Mplayer добре працює з субтитрами, і користувачі можуть легко завантажувати зовнішні, завдяки функції «додати субтитри».

Висновок

MPlayer — надійний відеопрогравач для Linux, але той факт, що він базується на консолі, ускладнює рекомендування новим користувачам. На щастя, існують чудові програми, які використовують найкращі функції MPlayer і обгортають їх у зручний, зручний інтерфейс GUI.