5 найкращих аудіоінструментів для Linux

| | 0 Comments| 1:02 AM
Categories:

Хоча це не здається, насправді існує велика кількість чудового програмного забезпечення для редагування аудіо професійного рівня, доступного на платформі Linux. Від базових інструментів для редагування вирізати та вставляти до повнофункціональних інструментів цифрової аудіо робочої станції та програмного забезпечення для створення музики: Linux може багато запропонувати.

У цьому списку ми розглянемо деякі з найкращих аудіоінструментів для Linux — ми розберемо окремі функції, розглянемо, що використовувати і чому. Ось наш вибір найкращих аудіоінструментів для Linux.

1. Запал

Запал це безкоштовна робоча станція з відкритим вихідним кодом для Mac, Linux і Windows. З його допомогою користувачі можуть змішувати різні звукові доріжки разом, записувати з різних джерел, редагувати, і список продовжується. Мета програмного забезпечення – надати повний набір для редагування аудіо, придатний для професійного використання. Його функції включають: необмежену кількість аудіоканалів, нелінійний/неруйнівний стиль редагування, підтримку вилучення звуку з відео (прямий імпорт), величезну кількість аудіо-плагінів на вибір і багато-багато інших речей.

Модель фінансування Ardor сильно відрізняється від більшості програмного забезпечення з відкритим кодом на Linux. Код є, і його можна встановити абсолютно безкоштовно. Однак користувачам, які хочуть встановити програмне забезпечення до своїх улюблених дистрибутивів Linux, доведеться зібрати програму вручну. Це пояснюється тим, що розробники Ardor вирішили випускати лише бінарні пакети (Deb, RPM тощо) для програмного забезпечення платним абонентам.

  Як запускати фонові процеси та керувати ними в Linux

Якщо ви шукаєте чудовий інструмент для редагування аудіо на рівні з чимось на кшталт Adobe Audition, Logic або Avid Pro Tools в Linux, Ardor — це програма, яка вам потрібна.

2. Зухвалість

Шукаєте простий безкоштовний аудіоредактор і рекордер? Не дивіться далі, ніж Audacity. Це широко популярний інструмент з відкритим кодом, кросплатформний інструмент для редагування та запису. З його допомогою користувачі можуть легко конвертувати касети та записи в цифровий формат, записувати аудіо для подкастів і навіть створювати музику.

Audacity не є інструментом для запису на багато доріжок і може записувати лише один вхід за раз. З огляду на це, він більш ніж компенсує це своїм неймовірно простим інтерфейсом, великим вибором звукових плагінів VST тощо. Досить сказати, що для базового редагування Audacity є одним із найкращих. Дізнайтеся більше про це тут.

3. Фрініка

Фрінкія це безкоштовна робоча станція для створення музики. Програмне забезпечення ліцензується відповідно до загальної публічної ліцензії GNU і є відкритим вихідним кодом. З його допомогою користувачі можуть виконувати міді-секвенування, програмувати синтезатори, записувати аудіо з різних джерел, стежити, піаніно та багато іншого.

  4 найкращі термінальні програми для Linux

Frinikia є одним із найбільш добре зібраних інструментів для створення музики в Linux. Все легко знайти і зрозуміти, а музиканти швидко навчаться. Зрозумійте, що цей інструмент більше орієнтований на створення музики. Користувачі Frinika також повинні вибрати редактор із цього списку, щоб працювати поруч із ним. Також майте на увазі, що для роботи цієї програми потрібна Java.

4. Оцінкааудіо

Якщо ви шукаєте простий інструмент для редагування аудіо, Оценкаaudio може бути хорошим вибором. Це повністю відкритий вихідний код, безкоштовний і може багато чого запропонувати. Деякі з найкращих можливостей, які він може запропонувати, — це підтримка VST, розширена спектрограма, підтримка кількох треків, режим багаторазового вибору та той факт, що користувачі можуть інсталювати програму на кожній популярній операційній системі (забезпечуючи, щоб робочий процес залишався незмінним, ні неважливо що).

Як і Audacity, програма зосереджена на тому, щоб зробити редагування аудіо простим і зрозумілим. Усе під капотом засновано на «Ocen Framework, потужній бібліотеці, розробленій для спрощення та стандартизації розробки програм для маніпуляції та аналізу аудіо на кількох платформах».

Ocenaudio має дуже простий набір функцій, і це може бути незручним для тих, що використовуються для просування інструментів, таких як Audition. Однак для тих, хто хоче робити базові речі, такі як вирізання, запис і застосування основних аудіоефектів VST, ця програма справляється добре. Наразі програмне забезпечення підтримує всі основні дистрибутиви Linux.

  Як використовувати плагіни Pidgin в чаті Empathy на Linux

5. Гаррісон Міксбус

Шукаєте цифрову аудіо робочу станцію комерційного рівня, яка підтримує Linux? Не дивіться далі, ніж Harrison Mixbus. Це DAW, яка надає всі функції Ardor з деякими додатковими власними перевагами (наприклад, обробка цифрових сигналів із закритим вихідним кодом тощо). На додаток до цього, програмне забезпечення намагається відтворити робочий процес і відчуття a Аудіоконсоль Harrison.

Щоб було зрозуміло, програмне забезпечення Harrison Mixbus не є новим. Він запозичує Ardor як свою кодову базу, але це не так вже й багато, оскільки він збагачує базовий код і забезпечує те, що оцінять справжні аудіо-професіонали. Завантажте його сьогодні!

Висновок

Редагування аудіо в Linux досить добре. Очевидно, що платформа ніколи не отримає такі інструменти, як Adobe Audition, але програми в цьому списку з лишком компенсують це. Насправді, деякі шанувальники Linux навіть віддають перевагу аудіоінструментам, доступним на цій платформі, а не тим, які є виключно на Mac і Windows.