5 найкращих аналізаторів заголовків для використання перед публікацією наступної публікації в блозі

Якщо ви хочете, щоб ваш допис у блозі був ефективним і отримував більше трафіку, вам потрібно створити привабливий заголовок.

Магнетичний заголовок – це те, що приваблює читачів. Ваш коефіцієнт конверсії зросте з привабливим заголовком, оскільки саме так ви проникаєте у свідомість читача. Незалежно від типу чи ніші вашої статті, вам потрібно розробити привабливий заголовок, щоб залучити аудиторію.

Згідно зі статистикою CopyBlogger, було видно, що 80% аудиторії прочитають заголовок, і лише 20% з них прочитають статтю повністю. Це дасть зрозуміти, наскільки важливо створювати найкращі заголовки.

Заголовки часто не вдаються, якщо вони не відповідають темі статті або не збігаються з написаним змістом. Якщо довжина вашого заголовка перевищує 60 символів, пошукові системи проігнорують його. Це може дуже погано вплинути на ваш рейтинг конверсії.

Перш ніж досліджувати аналізатор, давайте розглянемо кілька корисних порад щодо створення привабливих заголовків, які перетворюють.

Порада №1 – використовуйте цифри або конкретні дані в заголовках

Ефективність вашого заголовка має величезний вплив на зростання вашого блогу чи вмісту. Якщо ви не можете зробити заголовок зручним для натискання та привабливим, тоді будь-який інший крок для маркетингу буде марною тратою часу. Коли ви позначаєте конкретні цифри чи дані у своїх заголовках, це стає більш привабливим для читачів.

Це причина, чому ви знаходите більшість заголовків з деякими цифрами в них.

Якби ви звернули увагу на заголовки, ви б побачили, що вірусні публікації в блозі містять непарні числа. Замість слова «сім» краще використовувати цифру «7», оскільки це привертає увагу аудиторії. Ви знайдете більшість статей із «7» у заголовку, якщо ви помітили. З використанням цифри «7» у назві показники кліків зросли експоненціально.

Порада №2 – Використовуйте унікальне обґрунтування

Використання «обґрунтування» означає додавання в заголовок чогось, що спонукає аудиторію виконати дію. Ви повинні дати своїй аудиторії привід прочитати ваш вміст.

Деякі з найкращих обґрунтувань, які ви можете використовувати у своїх заголовках:

  • Трюки
  • Поради
  • Уроки
  • Стратегії
  • Хаки
  • Секрети
  • способи

Порада №3 – Привертайте увагу глядачів

Єдина мета створення привабливого заголовка — привернути увагу глядачів. Ваш заголовок повинен привернути повну увагу читача і зосередити увагу на поставленому завданні. Потрібно пам’ятати, що читачі – люди, і їхня увага розсіяна з кількох причин. Ви повинні дати їм причину повністю зосередитися на вашому веб-сайті.

Основна мета заголовка — змусити глядача прочитати перше речення вашого допису в блозі. Все інше буде оброблятися шляхом вступу, пунктів і розповіді в дописі блогу.

Щоб створити заголовки, які привертають увагу, потрібно зосередитися на кількох вказівках.

Унікальні заголовки

Щоразу, коли ви знаходите чудову тему, ви можете подумати про те, щоб трохи змінити заголовок і написати на ньому. Але ви повинні переконатися, що заголовок, який ви придумаєте, є унікальним. Ви можете переконатися, що ваш заголовок унікальний, знайшовши його в Google і взявши заголовок у подвійні лапки. Якщо в пошуковій системі немає інших результатів, то ваш заголовок унікальний.

Цілком конкретні заголовки

Аудиторія шукає відповіді, і ви можете дати їй правильний заголовок і відповідь на запитання. Це перетворить їх на лояльних читачів, оскільки люди захочуть читати більше вашого вмісту.

Ви можете побачити заголовок вище, який пояснює, що таке чорний список URL-адрес і як це виправити.

Будучи повністю конкретними у своїх заголовках, ви зможете привернути увагу читачів. Уникайте створення нечітких і смішних заголовків, які важко зрозуміти читачам. Дізнайтеся більше про свою аудиторію та пишіть заголовки, які можуть залучити їх до вашого вмісту.

Розвивайте відчуття терміновості

Вам потрібно створити в аудиторії відчуття терміновості, інакше вони просто додадуть ваш вміст у закладки й ніколи не повернуться. Ваша аудиторія має відчути, що вона щось упустить, якщо не прочитає вашу статтю прямо зараз. Відчуваючи терміновість, ви змушуєте їх натиснути ваш вміст у цей момент і прочитати його.

Зробіть свій заголовок корисним для читачів

Наведені вище три пункти можуть виявитися ефективними лише тоді, коли читачі знайдуть ваш заголовок корисним. Якщо ваш заголовок не звучить корисним для читачів, ваша аудиторія не просунеться вперед, щоб прочитати весь вміст. Під корисним це означає, що контент має бути вигідним, інформативним, корисним і цінним у будь-якому сенсі.

Якщо ми продовжимо з порадами щодо покращення ваших заголовків, кількість хаків не закінчиться. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви побачите, що ваш рейтинг кліків значно зросте.

Якщо у вас є ідея, було б добре проаналізувати її за допомогою наведених нижче інструментів і вдосконалити, де це можливо.

Співрозклад

The Аналізатор заголовків CoSchedule знають важливість заголовків і хочуть, щоб ваші заголовки були ідеальними. Коли ви відвідаєте веб-сайт CoSchedule Headline Analyzer, ви побачите поле для введення заголовка. Тут вам потрібно ввести заголовок, про який ви думали для свого допису в блозі.

Як тільки ви введете заголовок, аналізатор почне свою роботу і підбере правильні пропозиції слів. Ви також дізнаєтеся, як можна оптимізувати довжину символів заголовка та зробити його більш привабливим для аудиторії. Деякі з аспектів, за якими аналізуються ваші заголовки, – це настрої, вибір слів, здатність до перегляду, кількість слів, чіткість і тип заголовка.

Найкраще в цьому інструменті те, що ви можете користуватися ним безкоштовно. Вам потрібно лише зареєструватися, вказавши деякі базові дані, щоб почати працювати з ним. Причина, чому вам потрібно зареєструватися, полягає в тому, щоб зберегти дані заголовків, які ви використовували. Це ще одна чудова частина цього інструменту. Усі заголовки, які ви використали, зберігаються в базі даних. Це допоможе вам зрозуміти, як ви розвивалися, коли йдеться про написання заголовків.

Окрім цього, ви також отримаєте певні посилання на статті, які можуть допомогти вам покращити ваші заголовки. Отже, ви можете сказати, що заголовок, який ви створите після використання цього інструменту, стане набагато кращим завдяки аналізу.

Ви навіть можете завантажити розширення Headline Studio Browser, щоб швидко й легко перевірити свій рейтинг заголовків і проаналізувати його.

Спільне використання

Якщо вас більше цікавить дизайн інтерфейсу інструментів та інтерфейс, вам слід переглянути Sharethrough Headline Analyzer. Тут ви отримуєте не лише інтерфейс, але й багато корисних результатів, які можуть вам допомогти. Ви зможете оцінити заголовок, щоб знати, наскільки ефективним буде ваш заголовок.

Інструмент аналізує ваші заголовки та надає вам інформацію про всі сильні та слабкі сторони цього конкретного заголовка. Ви також отримаєте певні пропозиції, як налаштувати заголовок і зробити його ідеальним. Вам не потрібно витрачати жодного пенні, щоб проаналізувати свій заголовок за допомогою цього інструменту. Основна мета цього інструменту – допомогти блогерам, маркетологам і рекламодавцям.

Інструмент аналізує ваш заголовок і надає різні пропозиції, як-от контекстні слова, пасивну мову, слова-попередження та довжину заголовків. Ви також отримуєте певні конкретні пропозиції, як-от додати знаменитість або назву свого бренду, щоб створити кращі заголовки. Ваша залученість і оцінка показів складатимуть оцінку заголовка, щоб ви могли отримати чітке уявлення про свій заголовок.

MonsterInsights

MonsterInsights — досить відомий плагін Analytics для WordPress, який допомагає розвиватися кільком компаніям. Вони успішно надали звіти про електронну комерцію, аналітику в реальному часі, рейтинг SEO та багато іншого. Аналізатор заголовків MonsterInsights є ще одним успішним інструментом, запропонованим ними.

Вони знають цінність пошукової оптимізації (SEO) і надають їй особливого значення навіть під час написання заголовків. Цей інструмент допоможе вам створити захоплюючі SEO-заголовки, щоб перетворити аудиторію на ваших клієнтів і залучити більше трафіку на ваш веб-сайт.

Найкраще в цьому аналізаторі заголовків те, що ви також отримуєте банк слів для пропозицій слів. Цей розділ виявляється досить дивовижним, оскільки допомагає створити ідеальний заголовок для наступної публікації в блозі. Слова розподілені за різними категоріями, і бажано включити хоча б одну з них.

Отже, чого ви чекаєте? Створіть ідеальний заголовок за допомогою цього дивовижного інструменту.

Моя назва з великої літери

Моя назва з великої літери використовує приблизно 50 різних аспектів, щоб проаналізувати ваш заголовок і надати оцінку. Загальна оцінка заголовка надається на основі пошукової оптимізації, настроїв і читабельності.

Якщо ми подивимося на аспект читабельності, то ваш заголовок аналізується на основі загальних і незвичних слів. Це дасть вам зрозуміти, наскільки ваш заголовок читається аудиторією.

Якщо ми подивимося на аспект SEO, ваш заголовок буде проаналізовано на основі використання потужних слів, кількості символів, кількості слів, ключових слів і ширини пікселів SEO. Це допоможе вам отримати кращий рейтинг у результатах пошуку Google за допомогою вашого заголовка.

Аспект настроїв оцінюється на основі використання позитивних і негативних слів у ваших заголовках. Використання емоційних слів у вашому заголовку, безумовно, дуже допоможе підвищити рейтинг кліків.

Загальна оцінка заголовків, отримана після детального аналізу, допоможе вам працювати над заголовками. Ви також дізнаєтесь, над якими заголовками потрібно працювати, щоб потрапити на вершину результатів пошуку Google.

Рядок вмісту

Рядок вмісту розробив інноваційний спосіб аналізу ваших заголовків. Усі ваші заголовки аналізуються за кількома критеріями, зокрема за вибором слів, довжиною заголовків, настроями, сильними словами та багато іншого. Отже, за допомогою цього аналізатора заголовків ви дізнаєтеся, де стоїть ваш заголовок.

Аналізатор проаналізує заголовок і вкаже на всі сильні сторони ваших заголовків. Це допоможе вам відстежувати, коли ви на правильному шляху. Визначивши сильні сторони, ви знатимете, що ці аспекти завжди слід включати в заголовки.

Нарешті, ви отримаєте кілька пропозицій, за допомогою яких ви можете покращити свої заголовки. Завдяки практичним порадам ви зможете правильно оптимізувати свої заголовки.

Отже, ви можете придумати ідеальний заголовок, проаналізувавши його, виконавши ці три кроки.

Заключні думки

Кожен захоче використовувати різні аналізатори заголовків відповідно до своїх цілей. Замість того, щоб покладатися на чиюсь пораду, найкраще, що ви можете зробити, це спробувати всі згадані вище аналізатори заголовків, щоб знайти ідеальний для вас. Скориставшись аналізатором заголовків, ви дізнаєтеся, наскільки ваш заголовок може допомогти вам позиціонуватися в результатах пошуку Google.

Далі прочитайте про інструменти на основі ШІ для оптимізації вмісту.