5 найбільших функцій Android, анонсованих Google на MWC 2024

Ключові висновки

  • Google розпочав MWC 2024 кількома новими функціями для пристроїв Android.

  • AI знову займає центральне місце завдяки таким функціям, як Gemini AI у Google Повідомленнях і підсумки AI в Android Auto.

  • Google почав впровадження цих функцій Android у всьому світі.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

На виставці MWC 2024 Google анонсувала кілька нових функцій Android, які привернули нашу увагу. Серед них є доповнення на основі штучного інтелекту, які дають вам більше способів взаємодії з пристроями Android. Тут ми зібрали найбільші функції, які заслуговують вашої уваги.

1 Додайте примітки в Google Docs на Android

Безсумнівно, найяскравішим оновленням для користувачів Android є можливість коментувати документи в Google Docs. Ви можете нашкрябувати та нашкрябувати в Google Docs, щоб додавати коментарі, примітки та навіть каракулі — все, що завгодно.

Хоча це виглядає так, ніби це в основному зосереджено на оптимізації редагування та швидкої роботи зі складними документами, ви можете використовувати його як інструмент продуктивності спільної роботи.

Google

2 ШІ Близнюків у Google Повідомленнях

Google залучає свого конкурента ChatGPT, Gemini AI, до свого додатка для обміну повідомленнями для машинного керування під час створення повідомлень. Ви також можете поговорити з Близнюками на різні теми, щоб отримати знання або використати їх для підвищення продуктивності, скоротивши час, який потрібен вам на планування дня або придумування нових ідей.

Google

3 TalkBack для Lens у Google Maps

Google Lens сам по собі є потужним інструментом. Він використовує штучний інтелект для збору інформації, щоб ви могли з легкістю досліджувати навколишній світ. Хоча Google Lens уже інтегровано в Карти Google, TalkBack з Lens у Картах може читати інформацію про місця та заклади, які ви знаходите за допомогою камери свого смартфона.

Google

4 Короткі відомості про штучний інтелект Android Auto

Завдяки інтеграції штучного інтелекту Android Auto може підсумовувати довгі текстові повідомлення, які ви отримуєте за кермом, щоб ви могли не зводити очей з дороги. Він також може пропонувати відповіді та дії, як-от повідомити свій прибуток або почати телефонний дзвінок, тож відповісти на них так само легко, як просто торкнутися екрана.

Google

5 підписів до зображень, згенерованих штучним інтелектом

Google знову використовує ШІ, щоб покращити Lookout для Android. Тепер він може автоматично генерувати описи майже будь-якого зображення та читати їх вголос, щоб допомогти незрячим або людям із вадами зору.

Це ще не всі функції, які Google анонсувала на MWC 2024. Пер Повідомлення в блозі Google, компанія також додає абонементи Wallet на годинники Wear OS і маршрути громадського транспорту на Google Maps на Wear OS. Що ще важливіше, програма Fitbit тепер може показувати статистику сторонніх програм і пристроїв, які підтримують платформу Android Health Connect.

Нарешті, під час прослуховування Spotify перемикач виходу на головному екрані Android відображатиме пристрої Spotify Connect. Це дозволяє користувачам слухати улюблену музику без перерв під час перемикання між пристроями.

Майже всі функції, про які Google анонсувала, спрямовані на те, щоб зробити пристрої Android більш доступними, допомогти вам бути продуктивними та менше відволікати вашу увагу від того, де вона вам потрібна.

  Офіційна програма для архівування RAR тепер доступна для Android