5 житлових проксі, які спростять ваш підхід

Сьогодні термін мультиакаунтинг добре відомий як компаніям, так і приватним особам. Незалежно від того, чи це невелика компанія електронної комерції, чи агентство, яке допомагає розширювати облікові записи клієнтів у соціальних мережах, мультиакаунтінг став важливою навичкою. Підприємства можуть використовувати багатофункціональні облікові інструменти для виконання низки повсякденних операцій, від обслуговування клієнтів і маркетингу до аналітики.

Люди часто використовують кілька онлайн-ідентифікацій для особистих і професійних цілей, підтримуючи різні профілі в соціальних мережах для спілкування та хобі.

Однак потрібно вжити деяких запобіжних заходів, щоб уникнути обмеження або блокування ваших облікових записів. Для цього більшість жонглерів з кількома обліковими записами оснащують домашні проксі. Незалежно від того, чи ви вперше заглядаєте у світ проксі-серверів із декількома обліковими записами та домашніми клієнтами, чи ви застаріли й шукаєте найкращі варіанти, можна багато чого отримати, побачивши, що там є.

Що таке керування кількома обліковими записами?

Мультиоблікові записи допомагають створювати та керувати декількома обліковими записами, уникати географічних обмежень і проводити A/B-тести. Це може передбачати ведення окремих облікових записів у соціальних мережах для кожного бренду або створення облікових записів електронної комерції для кожного регіону.

Навіщо потрібні проксі?

Керування декількома обліковими записами є важливою практикою, але під час жонглювання кількома обліковими записами можуть виникнути деякі труднощі. Інструменти для боротьби з ботами часто позначають користувачів із кількома обліковими записами, намагаючись запобігти спаму від ботів, як і такі інструменти, як CAPTCHA.

Крім того, для користувачів, які хочуть керувати кількома обліковими записами, щоб обійти геообмеження, просто створити новий обліковий запис не підійде. Проксі-сервери необхідні для доступу до вмісту, доступного лише в певних регіонах.

Який тип проксі найкращий?

Існує незліченна кількість типів проксі-серверів майже для будь-якого випадку використання, але коли справа доходить до кількох облікових записів, найкращим варіантом, який пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості, є домашній проксі-сервер.

Домашні проксі-сервери — це мережі реальних IP-адрес, які користувач може використовувати для підвищення конфіденційності в Інтернеті, доступу до вмісту з обмеженим географічним розташуванням або керування кількома обліковими записами. Оскільки IP-адреси реальні та часто пов’язані з фізичними місцями, програмам для боротьби з ботами їх важко виявити.

1. Smartproxy

Smartproxy – це служба, яка включає величезну кількість проксі-серверів і веб-скребків із гнучкими планами передплати.

Smartproxy житловий проксі pool пропонує понад 55 мільйонів приватних IP-адрес із 195+ місць по всьому світу. Smartproxy також надає безкоштовні розширені параметри націлювання, зокрема на рівні міста, штату та країни. Smartproxy може похвалитися досить вражаючим показником успішності 99,47% для найпопулярніших цілей в Інтернеті, що означає, що ви зможете вийти з воріт майже кожного разу, а також він претендує на найшвидші проксі на ринку; приблизно 500 мс.

Сама послуга доступна за ціною від 8,50 доларів США за ГБ за опцію Pay As You Go, яка ідеально підходить для одноразових проектів. Ви можете заощадити до 58%, вибираючи більші плани. Однак найкраща частина цін на Smartproxy полягає в тому, що він поставляється з 14-денним поверненням грошей, тому ризик, якщо ви передумаєте, справді невеликий.

Якщо ви новачок у налаштуванні кількох облікових записів і використанні проксі-серверів, деякі аспекти цього сценарію використання можуть здатися непростими. Однак Smartproxy прагне виправити це, надаючи цілодобову технічну підтримку, низку зручних для розробників варіанти документації, а також проста у використанні інформаційна панель. Також є короткий посібник із початку роботи, якщо вам потрібна допомога, щоб усе розібратися.

Smartproxy має інформаційну панель самообслуговування, за допомогою якої ви можете миттєво переглядати всю інформацію, яка може вам знадобитися, включаючи використання трафіку та основні цілі. Крім того, приватні проксі-сервери можна інтегрувати з різними інструментами сторонніх розробників, які можна використовувати для подальшого покращення роботи з декількома обліковими записами.

Завдяки прийнятним цінам і багатству функцій Smartproxy є хорошим вибором для будь-кого. Спробуйте сьогодні, і отримати до 50% знижки на всіх їхніх житлових довіреності.

2. Oxylabs

Oxylabs – це онлайн-сервіс, який надає проксі-сервери, API скребків і набори даних тим, хто їх потребує. Звичайно, сюди входять проксі-сервери для проживання, які підходять для кількох облікових записів.

Oxylabs постачається з величезним набором різних IP-адрес для домашніх користувачів, які, як стверджують, є найбільшою у світі етичною проксі-мережею. На практиці це означає, що Oxylabs поставляється з понад 100 мільйонами різних локальних IP-адрес, які можна використовувати для кількох облікових записів.

Ці локальні IP-адреси надходять із 195 місць по всьому світу, а це означає, що ви зможете використовувати Oxylabs, щоб уникнути геообмежень майже будь-де. Це ще більше посилюється завдяки інструментам точного націлювання Oxylabs.

Ціни Oxylabs починаються з 10 доларів США за ГБ за тарифний план із оплатою за використання, хоча це стає дешевше, якщо ви підписалися на більші тарифні плани, наприклад 99 доларів на місяць за план на 11 ГБ.

Oxylabs дозволяє необмежену кількість одночасних сеансів, а також цілодобову підтримку, що добре, якщо ви хвилюєтеся щодо потенційних проблем, які можуть виникнути з мережею.

3. SOAX

SOAX це платформа вилучення даних, яка також має проксі-сервіси. Якщо ви шукаєте домашній проксі-сервер, який дозволить вам легко створити кілька облікових записів, то це хороший варіант саме для цього.

Завдяки понад 41 мільйону різних проксі-серверів, які відповідають етичним вимогам, SOAX пропонує широкий вибір IP-адрес. Ви також побачите, що SOAX забезпечує необмежену кількість одночасних сеансів, а також 99,9% часу безвідмовної роботи, що чудово, якщо ви турбуєтеся про збої або простої.

SOAX не пропонує жодного тарифного плану з оплатою за використання, хоча його найдешевший план на 15 ГБ коштує лише 99 доларів США на місяць. Ви можете запустити пробний запуск цих планів лише за 1,99 дол. США, що є хорошою відправною точкою, але це дещо зменшує їх гнучкість.

4. Поширення в Інтернеті

Webshare – це служба, яка пропонує проксі-сервери з широким вибором опцій. Окрім проксі-серверів, Webshare також пропонує домашні проксі-сервери.

Webshare містить понад 30 мільйонів різних IP-адрес, які можна використовувати для доступу до вмісту з усього Інтернету з понад 195 різних країн. Це дає вам ряд можливостей, які ви сподіваєтеся отримати від подібної служби.

Те, що відрізняє Webshare від конкурентів, — це різноманітні варіанти ціноутворення, які ви отримуєте. Webshare починається з тарифного плану в розмірі $7,00 на місяць, який дає вам 1 ГБ домашнього проксі-сервера для роботи.

5. Яскраві дані

Яскраві дані – це компанія, що займається створенням проксі-мереж і збиранням веб-даних, яка надає різноманітні послуги, включно з проксі-сервісами для мешканців.

Bright Data містить понад 72 мільйони домашніх IP-адрес, на які можна орієнтуватися за країною, містом, поштовим індексом тощо. Показник успіху сервера становить 99,9%, а також безліч інших функцій, таких як підтримка 24/7, інформаційна панель проксі тощо.

План Bright Data з оплатою за використання починається від 10,50 доларів США за ГБ, але ця ціна дещо знижується, коли ви досягаєте більших місячних планів.

Що стосується інтеграції, Bright Data також має кілька надійних варіантів, із документацією для розробників і підтримкою інтеграції програмного забезпечення сторонніх розробників. Bright Data також працює з більшістю популярних мов програмування, що полегшує налаштування та інтеграцію незалежно від вашої ситуації.

Знайдіть найкращий житловий проксі для ваших потреб

Як бачите, існує багато варіантів пошуку якісного проксі-сервера для проживання, який не зруйнує банк. Якщо ви шукаєте те, що можна спробувати з можливістю повернення грошей, або просто проксі-сервер із неперевершеною стабільністю для потреб кількох облікових записів, ви повинні були знайти постачальника, який відповідає вашим потребам.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.