5 додатків для ведення журналу для початківців, щоб отримувати підказки щодо щоденника самообслуговування

Ведення щоденника – це один із найкращих методів зміцнення психічного здоров’я за допомогою саморефлексії. Але якщо ви новачок у цьому методі, вам буде важко з’ясувати, про що писати щодня. Ці додатки для ведення журналів щоденно видаватимуть нові підказки та ідеї, які надихнуть вас поміркувати над цим і написати запис, який йде від серця.

1. Рефлексія (Інтернет, Android, iOS): щоденні підказки, цитати та огляди

Reflection — чудовий веб- і мобільний додаток для ваших щоденних потреб у щоденнику, який ідеально підходить для початківців. Вкладка «Сьогодні» робить це надзвичайно простим, надаючи вам щоденне надихаюче запитання, про яке ви можете написати. Важливо, що це не обмежує вас лише цим, якщо це вас не стосується. У розділі «Натхнення» ви отримаєте низку запитань, мотиваційні цитати відомих людей або швидкі шаблони, які можна налаштувати заздалегідь.

Написання щоденного запису також є швидким і простим процесом. Насправді швидкість Reflection робить його ідеальним додатком для ведення мікрожурналів для швидких записів і навіть кількох записів на день. Ви також побачите уявлення про свою серію щоденників і зможете повернутися до випадкового минулого запису, щоб поміркувати над ним.

Reflection зосереджується на перегляді записів у щоденнику щомісяця та щороку та включає керований процес для цього. Ви переглянете свої найяскравіші та слабкі моменти та поміркуєте над ними за шістьма ключовими напрямками (розум, тіло, душа, робота, гра, кохання) і визначите наміри на наступний місяць або рік. Додаток також містить кілька інших посібників для інших розумових практик, але багато з них доступні лише в платній версії.

Завантажити: Рефлексія для Android | iOS (безкоштовно)

2. Вафля (Android, iOS): спільний журнал із щоденними підказками та запитаннями

Waffle вважає, що не всі журнали повинні бути приватними. Іноді допомагає поділитися цими щоденниковими записами з родиною, партнерами, друзями чи навіть терапевтами. Додаток спрощує створення одного або кількох спільних журналів і пропонує вам теми для написання.

Коли ви створюєте новий журнал, вас запитають, з ким ви хочете ним поділитися. Вибирайте це з розумом, оскільки вбудований Waffle AI щоденно видаватиме підказки на основі вашого вибору, а також вашого стилю письма, щоб ви могли покращити спілкування з іншими учасниками. Ви можете вимкнути цей штучний інтелект і просто отримати нову підказку з вбудованого сховища актуальних запитань Waffle для кожного типу групи.

Ви також можете вручну створити нове запитання для групи або зробити нову публікацію про певну подію цього дня, як-от день народження чи свято. Waffle дозволяє додавати фотографії до публікацій, тож ви навіть можете використовувати її як щоденну соціальну мережу, щоб зв’язуватися зі своїми близькими, щоб дізнатися, через що вони проходять, і про що вони не хочуть говорити в мережі. світ.

Завантажити: Вафля для Android | iOS (безкоштовно)

3. Скажи Моллі (Веб): Прості та швидкі записи для тих, хто не хоче багато писати

Tell Molly — це щоденник настрою та думок, який ідеально підходить для тих, кому важко придумати, про що писати. Інтерфейс простий і зосереджений більше на тому, щоб допомогти вам швидко зареєструвати свої почуття чи психічний стан, не змушуючи вас писати довгий запис.

У додатку є п’ять емодзі для настрою, щоб вибрати, як пройшов ваш день. Далі виберіть із набору тегів або створіть нові теги. Набагато простіше клацнути тег, як-от «тренажерний зал», щоб відзначити, що ви сьогодні займалися спортом, і це зареєструвати безпосередньо в календарі, а не писати примітку на зразок «Я сьогодні добре тренувався».

Далі йде розділ «Коментарі», який ви можете використовувати як загальний запис у щоденнику, щоб записати будь-які свої думки про цей день. І, нарешті, Tell Molly запропонує вам написати запис у щоденнику подяки, склавши його з 255 символів. Обмежена кількість символів також допомагає фільтрувати ваші думки для чіткого та стислого запису.

На інформаційній панелі Tell Molly ви можете отримати статистику, наприклад, скільки чудових, хороших або середніх днів у вас було відтоді, як ви почали вести щоденник, або за останні 30 днів. Ви також можете переглянути всі свої записи в календарі та відфільтрувати їх за тегами, щоб знати свої шаблони.

4. Журнал Мавпа (Веб): Генератори підказок для глибокого написання, самопізнання, уважності

Journal Monkey — це веб-сайт, призначений для збору та створення підказок щодо написання щоденників для різноманітних вправ. Це не програма для щоденника, у якій ви можете писати записи, тому ви можете використовувати будь-яку з найкращих програм для щоденника для щоденника та покладатися на сайт для підказки. Існує кілька різних генераторів підказок, наприклад:

  • Генератор глибоких підказок: для глибоких запитань про ваше життя (надії, спогади, плани, цінності, вибір) або глибоких запитань про ваші переконання, етику, особисті погляди та особисту філософію.
  • Генератор підказок усвідомленості: для підказок щодо щоденника вдячності, запису намірів, саморефлексії, сканування тіла та уважних звичок. Ви можете випадково вибрати одну категорію, щоб створити більше запитань.
  • Журнал подяки. Підказки для дітей: Ніколи не рано привчати дітей до звички вести щоденник, і щоденник вдячності виявився одним із найефективніших способів започаткувати цю звичку психічного здоров’я. У Journal Monkey є генератор для створення нових підказок, особливо для дітей.

Окрім цього, ви також знайдете оперативні генератори самооцінки, депресії, тривоги, любові до себе та позитивного щоденника. Усі генератори безкоштовні, і це так само просто, як натискати кнопку, доки не знайдете підказку, яка спонукає до запису.

5. Робін Ліхті (Інтернет, для друку): Керовані журнали самообслуговування для різних намірів

Робін Ліхті написала кілька журналів із самообслуговування, таких як The Making of a Mother або The Making of a Strong Woman, які можна придбати у друкованому вигляді. Але якщо ви не хочете витрачатися на це, у неї також є колекція безкоштовних підказок для щоденника для друку.

Вони однозначно орієнтовані на початківців у веденні щоденника, з такими темами, як початківці, батьки, любов до себе, вдячність, діти, позбавлення від стресу та тривоги, зцілення, зміни та незахищеність. Більшість із них — це місячні вправи для ведення журналу, щоб ви могли щодня переглядати одну нову підказку.

Знову ж таки, вони не містять місця для написання вашого запису. Ви можете використовувати найкращі сайти, щоб вести онлайн-щоденник або взяти фізичний щоденник, щоб писати його від руки та додати роздруківку підказок як першу сторінку.

Не обов’язково щоденна звичка

З такою кількістю різних способів отримати нове щоденне сповіщення, можливо, у вас більше не буде виправдань не писати цей запис щоденника щодня. Але хоча щоденне ведення щоденника є найкращою практикою, немає правил, які б стверджували, що вам потрібно дотримуватися цього розкладу.

Ви можете вільно писати щотижневий щоденник або навіть тричі на тиждень. Суть полягає в тому, щоб виховати звичку до саморефлексії, і якщо нерозклад дня дає вам більше можливостей дотримуватися цього розпорядку, то в цьому немає нічого поганого.