5 безкоштовних інструментів штучного інтелекту для створення професійних електронних листів за допомогою ChatGPT і підсумовування вашої папки “Вхідні”.

Можливість викладати думки кращими словами — одна з найкращих речей, які може зробити ChatGPT. Цю функцію можна використати для написання кращих електронних листів або узагальнення довгих повідомлень, які ви не хочете читати.

Хоча ви можете робити обидва через ChatGPT, вам потрібно буде знати правильні підказки. Натомість чому б не покластися на деякі з багатьох безкоштовних програм, які полегшують процес. Розширення веб-переглядача додадуть ці можливості в саму вашу пошту Gmail, або ви можете використовувати програми сторонніх розробників, які не мають доступу до ваших особистих даних, але все одно ними простіше користуватися, ніж самим ChatGPT.

1. Різемейл (Інтернет): підсумки електронною поштою, не виходячи з папки “Вхідні”.

AI є чудовим полегшенням для будь-якого онлайн-контенту, який здається надто довгим для споживання, наприклад, підсумків відео YouTube і коротких уточнень давно прочитаних статей. Звичайно, ви також можете використовувати його для надто довгих електронних листів. А з Rizemail вам не потрібно встановлювати жодне розширення, реєструватися в OpenAI чи будь-якому обліковому записі, і фактично навіть не виходити зі своєї скриньки вхідних повідомлень, тож ним простіше користуватися на телефоні.

Коли ви отримуєте довгий електронний лист, який не хочете читати, просто перешліть його на адресу “[email protected]» і поверніться до перегляду папки «Вхідні». За кілька хвилин ви отримаєте відповідь від Rizemail із коротким викладом вмісту електронного листа. Хоча він чудово підсумовує основний текст у повідомленні, йому важко працювати з вкладеннями.

Rizemail абсолютно безкоштовний у використанні, не показує рекламу та навіть не вимагає від вас реєстрації облікового запису. Наразі ви можете використовувати його для підсумовування 100 листів на місяць зі свого облікового запису електронної пошти. Це особливо добре працює для інформаційних бюлетенів, на які ви, можливо, підписалися.

2. GhostWrite (Chrome): використовуйте ChatGPT для написання електронних листів, а також вибирайте довжину та тон

GhostWrite — одне з найкращих розширень для тих, хто хоче використовувати ChatGPT для написання робочих електронних листів, не вивчаючи всі підказки та не готуючи їх за вас. Щойно ви встановите програму та ввійдете за допомогою свого Gmail, ви отримаєте безкоштовний особистий обліковий запис для створення до 100 повідомлень щомісяця, що, мабуть, є найбільшою кількістю, яку ви можете отримати безкоштовно в будь-якому розширенні. Наразі сервіс працює лише в браузерах на основі Chromium із Gmail.

Відкрийте вікно «Написати» в Gmail, щоб знайти нове поле GhostWrite під полями «Кому» та «Тема». Швидко скажіть, про що ви хочете, щоб ChatGPT написав лист. Ви можете вибрати тон (професійний, офіційний, дружній, невимушений, дуже невимушений, прямий, переконливий), довжину (лаконічний, короткий, середній, довгий, автоматичний) і мову, якщо ви не хочете, щоб вона була англійською. GhostWrite займе кілька секунд, щоб подумати, а потім надасть вам один або кілька варіантів композиції електронного листа, які ви можете вставити в основний текст і надіслати.

Розширення GhostWrite для Chrome також може підсумовувати електронні листи у вашій папці “Вхідні”. Коли ви відкриваєте будь-яке повідомлення, поруч із відправником ви побачите кнопку «Підсумувати». Клацніть її, і GhostWrite відкриє діалогове вікно в самому повідомленні зі стислим викладом вмісту.

Завантажити: GhostWrite для Chrome (безкоштовно)

3. SuperReply (Chrome): тональні відповіді для Gmail і Outlook, згенеровані ШІ

Більшість помічників електронної пошти на основі ChatGPT працюють лише з Gmail, але SuperReply є рідкісним винятком, який також підтримує Outlook. Ви не можете використовувати його з настільною програмою Outlook, але вона працює без проблем, якщо відкрити веб-програму Outlook у браузері Chrome (після встановлення розширення SuperReply).

Мета SuperReply — допомогти вам швидко відповісти на будь-яку електронну пошту відповідно до тону, який ви хочете. Поруч із кнопкою «Відповісти» під будь-яким повідомленням ви побачите кнопку «Супервідповідь», яка надає вам п’ять варіантів тону: відповідний (збігається з тоном відправника), діловий (суто професійна мова), невимушений (легкий і доброзичливий), розширення можливостей (дайте підбадьорити відправника), і не зацікавлений (ввічливо відхилити). Кожен вибір тону також створює кілька композицій електронної пошти, з яких ви можете вибрати.

Безкоштовна версія SuperReply дає вам 90 відповідей на місяць. Він також містить класний ярлик, за допомогою якого ви можете активувати розширення з самої папки “Вхідні”, не відкриваючи повідомлення, заощаджуючи ваш час і кліки.

Завантажити: SuperReply для Chrome (безкоштовно)

4. PolitePost і Короткий пост (Інтернет): Зробіть електронні листи професійними або стислими

PolitePost сподобається тим, кого часто звинувачували в тому, що він звучить різко чи грубо під час спілкування електронною поштою на робочому місці. Ця безкоштовна веб-програма надає вам місце, щоб написати електронний лист у звичайний спосіб (або навіть більш невимушено чи грубо, якщо хочете). За допомогою OpenAI він за 20 секунд надасть вам ввічливий шаблон електронного листа з професійним звучанням. Просто скопіюйте та вставте його та замініть підказки в дужках своїми даними.

Крім того, є дочірня програма ConcisePost. Це для тих, кого звинувачують у написанні довгих електронних листів, які не доходять до суті або швидко не вирішують проблему. Знову ж таки, опублікуйте своє довгострокове повідомлення у скриньку, і за 20 секунд ви знайдете стисле та чітке повідомлення, яке нікому не займе часу.

І PolitePost, і ConcisePost абсолютно безкоштовні, без прихованих платежів чи реклами. Цікаво, що в розділі «Про програму» розробник викладає місячну вартість роботи сайту. Якщо ви вважаєте це доцільним, можливо, подумайте про пожертву.

5. VoxReply (Інтернет): Перетворіть голосові нотатки на професійні електронні листи

Не всі добре володіють письмовим словом. Якщо ви віддаєте перевагу озвучувати свої думки, VoxReply — це розумний помічник, який вам потрібен, щоб перетворити їх на електронні листи професійного звучання.

Це простий інтерфейс, у якому ви натискаєте кнопку «Почати запис» і починаєте говорити в комп’ютер або телефон. Ви можете призупинити запис, якщо вам потрібно зробити перерву, і коли закінчите, натисніть «Завершити запис». Також є можливість додати до тексту будь-які примітки. Нарешті натисніть Створити відповідь електронною поштою, і VoxReply надасть вам шаблон для професійного повідомлення.

Програма не зберігає ваші голосові нотатки на своїх серверах. Наразі VoxReply створює лише офіційні електронні листи англійською мовою, без можливості змінити тон або мову.

Зареєструйтесь у вбудованому помічнику штучного інтелекту Gmail

Усі помічники штучного інтелекту в цій статті засновані на ChatGPT OpenAI і чудово допомагають вам писати електронні листи. Але ChatGPT — не єдина модель ШІ. Google конкурує зі своїм власним Bard AI, і мало хто знає, що в Gmail є інструмент, який допомагає створювати чернетки повідомлень.

Функція Help Me Write у Gmail доступна для тих, хто використовує Google Workspace Labs. Він додає параметр у вікні створення, за допомогою якого ви можете повідомити Gmail, що хочете написати, і він створить для вас повідомлення електронної пошти. Звичайно, він все ще знаходиться в бета-версії, тому використовуйте його з обережністю.