techukraine.net techukraine.net 5 безкоштовних програм для пошуку волонтерських можливостей на вашому смартфоні

5 безкоштовних програм для пошуку волонтерських можливостей на вашому смартфоні

Categories:

Хочете додати невелику волонтерську діяльність у свій графік? На додаток до відчуття досягнення, допомога іншим також може принести деякі переваги для психічного здоров’я. Волонтерство може допомогти зменшити стрес і забезпечити відчуття сенсу, за словами Клініка Майо.

Волонтерство також є чудовим способом зв’язатися з іншими у вашій спільноті та знайти нових друзів. На смартфоні легко знайти як особисті, так і віртуальні волонтерські можливості. Щоб знайти нові можливості, спробуйте ці зручні програми для пошуку волонтерської роботи.

1. POINT– Волонтер поруч із вами

З додатком POINT знайдіть безліч можливостей для волонтерства як на місці, так і де завгодно. Під час реєстрації зазначте ваші улюблені справи, зокрема догляд за тваринами, здоров’я, водопостачання та санітарія, охорона природи та освіта.

Переглядайте майбутні можливості на екрані «Події» та перевіряйте деталі події, місце розташування та обов’язки. Тим часом на екрані «Причини» перегляньте найближчі організації та події, які підтримують ці цілі.

Нарешті, перевірте екран профілю, щоб переглянути відпрацьовані години, надати історію, а також причини та організації, за якими ви стежите. Тут також з’являються майбутні можливості. Безкоштовний добре організований додаток POINT — чудовий спосіб знайти нові можливості для волонтерства.

  10 найкращих програм для налаштування цінової пропозиції (CPQ) у 2022 році

Завантажити: POINT–Volunteer Near You for iOS | Android (безкоштовно)

2. Worldpackers подорожують світом

Знайдіть волонтерські можливості під час подорожі за допомогою програми Worldpackers. Під час реєстрації виберіть бажаний тип поїздки: робочий обмін, екологічні програми або програми соціального впливу.

Програми обміну роботою заохочують вас обміняти свою допомогу на житло, програми соціального впливу включають школи та неурядові організації, а екологічні програми зосереджені на фермах і пермакультурі. Шукайте місця в будь-якій точці земної кулі.

У розділі «Господарі» досліджуйте можливості для волонтерської роботи. Пожертвуйте 25 годин на тиждень мистецькій спільноті в Нью-Джерсі або приділіть 20 годин на тиждень навчанню англійської мови в Мепрінг-Віллідж, наприклад, у Камбоджі.

Надійний додаток Worldpackers містить не лише інформацію про проекти, до яких можна приєднатися, а й розділ Академії з освітніми ресурсами про бюджет подорожей, набуття впевненості та створення планів подорожей. На курсах пояснюється, як підготуватися до досвіду волонтера, а також отримати сертифікати, які допоможуть вас прийняти в якості волонтера для господарів.

Перегляньте відео з розділу WP Life, щоб з перших вуст побачити, що таке волонтерський досвід. Незалежно від того, чи шукаєте ви можливості вдома чи за кордоном, програма Worldpackers містить неймовірну кількість інформації.

Завантажити: Worldpackers Travel the World for iOS | Android (безкоштовно)

  7 найкращих програм для кодування для вивчення Python на ходу

3. Акт додат

Використовуйте свої професійні навички, щоб принести користь іншим, хто цього потребує, за допомогою програми Deed. Щоб підтримати освітні можливості, аварійне відновлення, екологічні причини чи низку інших потреб, програма Deed пропонує величезну кількість способів підтримки багатьох справ.

Зареєструйтесь як окрема особа або як частина команди. Наразі програма доступна в деяких містах США.

Переглядайте головний екран для своєчасних справ, які потребують вашого часу та ресурсів. На екрані «Волонтер» досліджуйте віртуальні можливості. Надайте підтримку перекладу некомерційним організаціям, допоможіть продовольчому банку або приєднайтеся до правління гідної організації — все, що підходить для ваших цілей.

Завантажити: Акт на iOS | Android (безкоштовно)

4. Ідеаліст

За допомогою цієї чудової програми шукайте тисячі місцевих і віддалених можливостей волонтерства для величезної кількості організацій. Хоча Idealist є одним із найкращих сайтів для пошуку роботи в цілеспрямованих організаціях, це також фантастичний ресурс для роботи волонтерів.

На головному екрані натисніть кнопку Волонтерство та події. Використовуйте фільтри для сортування за місцезнаходженням (включно з віддаленими параметрами), які питання вас цікавлять, використовуваними навичками та датами початку та завершення.

Охоплюючи майже всі навички, які тільки можна собі уявити, додаток Idealist пропонує вражаючу кількість можливостей для будь-якого початківця волонтера. І якщо вам подобається ідея допомагати, не виходячи з комп’ютера, тоді спробуйте розширення Chrome, які також допоможуть підтримати добру справу.

  Чи справді ваш антивірус шпигує за вами?

Завантажити: Ідеаліст для iOS (безкоштовно)

5. Прибирання сміття

Збирайте сміття у свій час і стежте за кількістю зібраних шматочків. Додаток Litter CleanUp дозволяє легко допомогти навести порядок у громаді в будь-який час.

Зробіть або завантажте фотографію вивезення для очищення разом із підрахунком загальної кількості зібраного сміття. Після надсилання, святковий екран дякує вам за приведення в порядок цієї частини планети.

Заробляйте значки за збирання сміття, а також за збереження серії. Незалежно від того, чи плануєте ви збирати сміття два дні поспіль або щодня протягом року, це мотивує.

Простий і доступний спосіб принести користь навколишньому середовищу додаток Litter CleanUp робить прибирання веселим. Якщо ця справа близька вам до серця, тоді ознайомтеся з багатьма програмами, які допоможуть підтримувати берегову лінію в чистоті.

Завантажити: Litter CleanUp для iOS | Android (безкоштовно)

Безкоштовні програми для волонтерства полегшують допомогу

Якщо ви більше зацікавлені у волонтерстві, тоді ці безкоштовні програми для волонтерської роботи спрощують пошук нових можливостей, ніж будь-коли. Незалежно від того, чи хочете ви допомогти місцевій громаді чи займатися віртуальною роботою, є багато способів підключитися та допомогти.