5 безкоштовних альтернатив Midjourney

Ключові висновки

  • Microsoft Designer: на основі DALL-E 3, обмежені щоденні прискорення для швидкого створення зображень.

  • DreamStudio: Порівняно з Midjourney, розширені параметри, уточніть зображення за допомогою інструмента Negative Prompt.

  • DiffusionBee: орієнтований на конфіденційність, запускайте його в автономному режимі без обмежень на створення зображень.

  • ImageFX: простий у використанні, денний ліміт нерозкритий.

  • Dream від WOMBO: мобільний додаток і веб-версія, химерна, ідеальна для створення шпалер.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Якщо ціна Midjourney вас не влаштовує, ознайомтеся з нашою лінійкою безкоштовних альтернатив. Незалежно від того, чи потрібні вам багатофункціональні генератори зображень, чи хочете надати пріоритет конфіденційності та запустити копію локально на своєму комп’ютері, кожен знайде щось для себе.

Обмеження: згенеруйте 15 зображень на високій швидкості сервера, перш ніж він сповільниться. Поповнюється щодня.

Яка краща альтернатива Midjourney, ніж його найвідоміший конкурент: DALL-E? Він більше не доступний безкоштовно на веб-сайті розробників, але завдяки партнерству між OpenAI і Microsoft ви можете використовувати його абсолютно безкоштовно через Microsoft Designer.

Основним обмеженням є щоденна кількість «підсилень», які використовуються для швидкого створення зображень. Коли вони закінчаться, вам доведеться довше чекати, поки згенерується ваше зображення. Реєстрація облікового запису дає вам 15 посилень щодня.

У Microsoft Designer немає нічого подібного до можливості створювати зображення з вищою роздільною здатністю. Ані можливість змінювати співвідношення сторін, як це можна зробити в Midjourney. Однак ви можете натиснути кнопку «Налаштувати» та ознайомитися з деякими параметрами редагування зображень у пакеті редагування Microsoft Designer.

Видалення фону, розмиття фону, регулювання освітлення та додавання тексту чи символів – це лише деякі інструменти графічного дизайну в наборі. Націлені на створення публікацій у соціальних мережах або графіки для використання у веб-дизайні, інформаційних бюлетенях та інших комунікаціях, це може бути вашим мотивом, а може й ні.

2 DreamStudio: Порівняно з Midjourney

Ліміт: 25 безкоштовних кредитів під час реєстрації. Не поповнюється.

За кількістю розширених налаштувань DreamStudio є одним із небагатьох безкоштовних генераторів штучного інтелекту, який тримає свічку перед Midjourney.

Співвідношення, вихідний код, тип моделі, стиль, сила підказки та кроки генерації – це функції, які ви можете змінити перед тим, як підказати зображення. Це набір функцій, який вам потрібен, якщо ви хочете створити зображення, а не залишати його випадковим чином.

Модель під капотом називається Stable Diffusion, і це одне з трьох великих імен у світі ШІ. Раніше ми проводили порівняння між DreamStudio, DALL-E та Midjourney і визнали інструмент Negative Prompt однією з найкращих функцій.

Негативна підказка може допомогти уточнити зображення, описуючи те, чого ви не хочете мати на зображенні. Midjourney дійсно має цю функцію, але якщо ви не знаєте про неї, вона, швидше за все, залишиться непоміченою. У DreamStudio він знаходиться прямо під полем підказок, що робить його основною частиною процесу.

Набір для редагування та опція збільшення масштабу зображення під час завантаження роблять це всебічним генератором ШІ. У вас є 25 безкоштовних кредитів, тож використовуйте їх максимально.

Обмеження: немає.

З усіх генераторів штучного інтелекту в цьому списку DiffusionBee займає перше місце за конфіденційністю та не має обмежень щодо кількості зображень, які ви можете створити.

Причиною цього є те, що програма завантажується та запускається локально на вашому комп’ютері. Він не підключений до Інтернету, і вам не потрібно реєструвати обліковий запис.

Мінус? Він доступний лише для комп’ютерів Mac, які працюють під керуванням ОС 12.5.1 або новішої версії, а якщо ви використовуєте старіший Mac, створення зображення займає набагато більше часу, ніж будь-який онлайн-генератор ШІ. Якщо вам пощастило мати MacBook M1 або M2, час очікування значно скорочується з чотирьох хвилин до приблизно 30 секунд.

Версія для Windows потенційно знаходиться в розробці. Приєднайтеся до списку очікування, щоб отримувати сповіщення.

На перше враження, результати не миттєво гарні, як зображення Midjourney. Але виділяючи трохи часу на вивчення спільноти користувачів, ви побачите, що можете створювати фантастичні образи ШІ.

Inpainting, outpainting і можливість завантажити зображення як джерело завершують програмне забезпечення. Наш посібник зі створення зображень за допомогою DiffusionBee покаже вам, наскільки простим є процес налаштування.

4 ImageFX: проста веб-програма

Обмеження: Google не розголошує, скільки зображень ви можете створювати щодня. Але не хвилюйтеся, оскільки він поповнюється щодня.

Google пізно з’явився на сцені генераторів зображень штучного інтелекту зі своїм безкоштовним продуктом ImageFX. Якщо ви хочете уникнути всіх зайвих наворотів, пов’язаних із такими інструментами, як Midjourney — наприклад, для вивчення параметрів і команд потрібно кілька сеансів, щоб звикнути — тоді відкрийте ImageFX у своєму браузері та почніть друкувати.

Кількість зображень, які ви можете створювати щодня, тримається в секреті. Але поки ви не досягнете свого ліміту, розважайтеся, натискаючи «Експресивні фішки», які Google називає виділеними ключовими словами, які можна замінити, щоб створити нові варіанти.

Дізнайтеся більше про те, як користуватися безкоштовним генератором штучного інтелекту від Google, який, загалом, займає менше 10 хвилин, щоб розпочати роботу.

5 Мрія від WOMBO: створюйте зображення AI на своєму телефоні

Обмеження: створюйте поодинокі зображення за раз без обмеження кількості.

Прагнучи стати веселим і химерним генератором зображень штучного інтелекту серед серйозних претендентів, WOMBO створив додаток для Android та iOS, який робить саме це. Однією з сфер, у якій він працює, є створення користувальницьких шпалер зі штучним інтелектом, завдання, яке також часто доводиться виконувати Midjourney.

У безкоштовній версії програми ви можете генерувати одне зображення за раз, маючи опцію для повторного генерування результату. Щоб отримати більше свободи, як-от створення варіацій або генерування кількох зображень одночасно, вам доведеться заплатити за підписку.

Існує також веб-версія Dream by Wombo який уже давно є частиною підсумкових списків найкращих генераторів зображень ШІ.

Наш вибір для альтернатив Midjourney вартий того, щоб вивчити, і ви залишите під час процесу папку, повну чудового мистецтва ШІ. Можна з упевненістю сказати, що Midjourney — не єдиний потужний генератор зображень AI.

  9 калькуляторів вартості веб-сайту, щоб дізнатися справжню вартість вашого домену