techukraine.net Windows 5 альтернатив додатку «Фотографії» у Windows 10

5 альтернатив додатку «Фотографії» у Windows 10

Categories:

Програма «Фотографії» за замовчуванням у Windows 10 не має функцій. Він може відкривати програми, повертати, обрізати, змінювати розміри та застосовувати до них фільтри та ефекти. Це також базовий відеоредактор, який можна використовувати для зшивання відео разом. Єдина проблема полягає в тому, що для відкриття зображень потрібна вічність. Для користувачів, які мають великі бібліотеки фотографій, програму майже неможливо використовувати, тому вони часто шукають альтернативи додатку «Фотографії» у Windows 10. Ось 5 програм, які ви можете спробувати.

IrfanView

IrfanView це старий додаток. Він існує досить давно і все ще знаходиться в стадії активної розробки. Навіть за часів Windows 7, коли користувачі мали досить гарну програму для перегляду фотографій за замовчуванням, IrfanView все ще був популярним. Ця програма — це більше, ніж просто переглядач фотографій, і це мій особистий фаворит.

Він чудово працює з великими бібліотеками фотографій і може швидко відкривати більші зображення. Це може;

  Як зареєструвати час запуску та завершення роботи в Windows

Змініть розмір і обріжте фотографії.
Перетворення фотографій з одного формату в інший.
Підтримує всі популярні, а також деякі незрозумілі формати.
Підтримує інструменти анотації, а також може застосовувати різні ефекти тощо.
Підтримує плагіни
Зображення пакетної обробки

Класичний переглядач фотографій

Говорячи про Windows 7 та її чудовий засіб перегляду фотографій, вона все ще існує. Ви не побачите його в Windows 10, але він є. Його потрібно ввімкнути за допомогою редагування реєстру. Увімкнути його не так вже й складно, і він все ще працює так само добре, як і в Windows 10.

Він не має великої кількості розширених функцій. Насправді, це базовий переглядач зображень, який навіть не підтримує GIF-файли, але для користувачів Windows цього завжди було достатньо.

Кочівники

Кочівники це не просто дуже старий додаток, він надзвичайно хороший і доступний для кількох платформ. Програма може обробляти зображення RAW, а також інші поширені формати файлів, як-от PNG, JPEG, GIF та TIFF. Він має основні функції редагування зображень. Це може;

  Як знайти програми, які споживають електроенергію в Windows 10

Повертайте, обрізайте та змінюйте розмір зображень
Керуйте відтінком/насиченістю та експозицією фотографій
Перегляд порогової інформації та метаданих

Програма не має жодних функцій анотації, але ви можете переглядати метадані, а інтерфейс користувача, можливо, найчистіший з усіх додатків у цьому списку. Він також підтримує плагіни, що означає, що ви можете додавати до нього функції.

ImageGlass

ImageGlass є основним переглядачем зображень. Він дає змогу обрізати, повертати та змінювати розміри зображень, і це міра його можливостей редагування. Якщо вам потрібно щось елементарне та швидке, це додаток, який ви повинні спробувати. Незважаючи на те, що він є базовим, він все ще має темну та світлу тему, якої не робить жодна інша програма в цьому списку. Він також має інструмент вибору кольорів, і якщо ви виберете для програми перегляд конструктора, перехрестя/курсор відображатиме значення кольору RGB, HEX, CMYK та HSLA під ним у маленькому вікні у верхньому правому куті.

XnView

XnView це єдина інша програма в цьому списку, яка має великий список функцій перегляду та редагування фотографій. Якщо вам часто потрібно імпортувати фотографії з камери або телефону, ви повинні спробувати цю програму перед іншими в цьому списку. Він має вбудований браузер файлів, який дозволяє легко вибирати папки, повні зображень. Він також має;

  Як отримати оновлення Windows 10 Creators

Інструмент для видалення червоних очей
Підтримує плагіни
Підтримує перетворення у формат JPEGlossless
Підключається до сканерів і безпосередньо імпортує відсканований документ
Нормалізація зображення, вирівнювання, автоматичні рівні та інструменти контрастності

Picasa — це одна з програм, про яку ми повинні згадати, хоча дуже скоро її буде припинено. Він створений для роботи з великими бібліотеками фотографій, і є кілька додатків, які порівнюють з ним.

Microsoft досі не змогла оптимізувати програму «Фотографії», тому користувачі часто шукають відповідні альтернативи.