4 інструменти для проведення тестових експериментів SEO A/B

Якщо ви хочете бути частиною світу цифрового маркетингу, найкраще детально зануритися в тестування SEO A/B і те, як ви можете покращити ці тести. Ось короткий посібник.

Однією з основних ролей керівника SEO є розуміння того, як аудиторія взаємодіє та взаємодіє з веб-сайтом. Тому їм потрібно провести кілька тестів, щоб переконатися, що веб-сайт працює ідеально та як користувачі взаємодіятимуть із вмістом.

Аудити та тести веб-сайтів спрямовані на покращення взаємодії з користувачем і збільшення коефіцієнта конверсії. Можна контролювати тестову групу щодо змін, щоб зрозуміти їхній вплив на аудиторію.

Це допомагає пошуковим системам спрямовувати трафік на веб-сайт із пошукової видачі, пропонуючи бездоганний і позитивний досвід.

Що таке тест A/B?

A/B-тестування – це спосіб тестування веб-сайту (спліт-тестування), який може допомогти порівняти варіанти оригінальної та тестової сторінок для аналізу їх ефективності. Це також дозволяє розробникам змінювати елементи на сторінці, якщо це необхідно.

Тест порівнює сторінки, аналізує їх і демонструє, яка з них є ідеальною для підвищення коефіцієнта конверсії. Він в основному перевіряє тестові зміни кольору та повідомлення CTA, щоб знайти різні версії вмісту.

Більшість компаній покладаються на A/B-тести перед запуском свого веб-сайту на ринку. Це допомагає команді зручно аналізувати тести, аналізувати веб-сайти та легко розробляти. Але чому це важливо для вашого веб-сайту?

 • Тестування A/B глибоко занурюється в веб-сайт, щоб переконатися, що немає елементів, які можуть вплинути на SEO.
 • Це допомагає відстежувати такі дані, як конверсії, кліки та основні важливі KPI, щоб приймати правильні бізнес-рішення.
 • За допомогою інструментів A/B-тестування можна збільшити коефіцієнт конверсії, збільшити продажі та знизити показники відмов.
 • Оптимізуйте процес створення тестів для запуску, створення та відстеження ефективності веб-сайту.
 • Інструменти тестування A/B гарантують, що тестування кожного модуля виконано ідеально та автоматизовано для ведення бізнесу.
  Як змінити своє ім'я користувача в IMVU

Зважаючи на це, ось найкращі інструменти, які можна вибрати для початку A/B-тестування.

SEOTesting.com

Від тестів SEO до даних Search Console, SEOTesting.com може покрити все, що потрібно. Це чудова зупинка для експериментів і збільшення трафіку за допомогою тестування, зберігаючи журнал змін веб-сайту. Можна проводити різні типи SEO-тестування, наприклад:

 • Спліт-тестування SEO проводить тестові групи протягом того самого періоду з контрольною групою. Він аналізує веб-сайт, щоб переконатися, що ви приймете правильне рішення з точними результатами SEO.
 • SEO-тестування на основі часу допомагає порівняти ефективність звичайного пошуку, описуючи всі значні зміни. Він пропонує тести в різних сценаріях, таких як група, одна URL-адреса/запит і зміна URL-адреси.

SEOTesting.com може швидко узагальнювати інформацію Google Search Console, щоб знаходити правильні тенденції та найкращу статистику для прийняття обґрунтованих рішень. Він поставляється з журналом змін на сайті, який дозволяє додавати власні анотації до графіка для створення обґрунтованих звітів. Користувачі можуть імпортувати тести SEO та створювати звіти Google Data Studio, покращуючи продуктивність сторінки.

SiteSeer (раніше Zyppy)

Використовуйте більш інноваційні інструменти SEO, щоб збільшити трафік Siteseer, що може допомогти вам отримати кращі результати та досягти ваших цілей. У A/B-тестування Siteseer включено кілька функцій, як-от:

 • Отримайте кращі результати трафіку щонайменше за три тижні за допомогою індивідуальної тактики SEO, як-от оптимізація внутрішніх посилань, заголовки, що стимулюють трафік, тощо.
 • Маючи первинні дані, як-от рейтинг кліків і унікальні позиції в рейтингу, залучайте трафік за допомогою рекомендацій щодо оптимізації пошукових систем.
 • Створюйте виграшні заголовки, щоб залучати аудиторію до веб-сайту разом із даними ключових слів і вдосконаленими алгоритмами.
 • Можна проаналізувати анкорний текст і внутрішні посилання, щоб перейти на веб-сайт і відстежувати зміни.
 • Проаналізуйте основні дії, щоб визначити трафік і точну аналітику з масивними даними.
  Як скопіювати заголовок та URL-адресу всіх відкритих вкладок у Firefox

Можна отримати правильні результати за допомогою тестування A/B, щоб визначити, що найкраще підійде для веб-сайту, а чого слід уникати.

Обряд

Обряд Інструменти SEO дозволяють процвітати за допомогою керівних принципів пошукової видачі, які відстежують основні ключові слова та сторінки. Інструмент розуміє, що компанії потрібна надійна інформаційна панель, яка може допомогти їм відстежувати веб-сайт, щоб надавати вам дані про несподівані зміни, виявляти технічні проблеми та отримувати розумну інформацію про оптимізацію.

Тестування A/B може охоплювати кілька речей, наприклад:

 • Максимізація органічного зростання та мінімізація проблем за допомогою високоякісної інформації, яка демонструє вирішені завдання та проблеми.
 • Приймайте рішення на основі даних за допомогою Google Search Console і Google Analytics, щоб підвищити рейтинг і отримати кліки.
 • Тестова оптимізація може допомогти великому веб-сайту зрозуміти заголовки та вміст для покращення активів.
 • Можна легко налаштувати параметри на основі цілей для оцінки за допомогою відтворення JavaScript і максимізувати результати.
 • Тестування A/B також допомагає отримати пріоритетні списки проблем, щоб переконатися, що ви не втрачаєте нічого критичного.

Комплексні звіти про проблеми можуть допомогти отримати дані та рухатися в правильному напрямку, не впливаючи на ефективність веб-сайту.

Google Optimize

Ми всі знаємо, що Google – це вікно для всіх веб-сайтів. Google Optimize може допомогти вам справити правильне враження на аудиторію, щоб краще працювати на ринку. A/B-тестування може допомогти вам отримати уявлення про веб-сайт і зрозуміти, як його покращити та збільшити коефіцієнт конверсії.

  Як видалити свій номер із Truecaller

Google Optimize може допомогти покращити сайт, щоб порадувати клієнтів і залучити їх до надання правильного рішення. Це допоможе проаналізувати результати змін коду на даних Analytics з нативною статистичною звітністю. Він пропонує персоналізований досвід, окремі сегменти користувачів і оптимізовані зміни на 360 градусів для досягнення кращих результатів. Мета полягає в тому, щоб отримати більше клієнтів шляхом швидкого тестування варіантів для досягнення мети.

Google Optimize має на меті покращити веб-сайт і покращити взаємодію з користувачем, збільшивши вдвічі трафік і отримавши місячний план продажів. Звіти можуть допомогти зануритися в важливі деталі для оптимізації та покращення шляху клієнта.

Висновок

Коли справа доходить до вибору правильного інструменту тестування A/B, важливо мати на увазі певні фактори, як-от:

 • Тип звітів
 • Підтримує мобільну оптимізацію
 • Легко реалізувати
 • Якість підтримки клієнтів
 • Вартість ліцензії

Інструменти, згадані вище, можуть допомогти вам отримати точні результати та миттєво підвищити рівень конверсії. Отже, якщо ви плануєте покращити свій SEO, настав час почати використовувати один із цих інструментів.

Вам сподобалося читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?