4 явних ознаки того, що пора замінити батарею вашого iPhone

| | 0 Comments| 2:19 AM
Categories:

Як і будь-який акумуляторний пристрій, найзамінніша частина вашого iPhone – це акумулятор. Акумулятори — це майже суміш хімічних речовин, які втрачають свою ефективність із використанням, часом, температурою та іншими факторами навколишнього середовища та використання. І акумулятор вашого iPhone нічим не відрізняється.

Є деякі ознаки, за якими можна визначити, коли акумулятор досяг точки неповернення. Деякі з цих ознак закріплені в iOS, тоді як інші можуть бути більш фізичними симптомами, які ви помітите під час використання iPhone. Незважаючи на це, ми перерахували основні вказівки, коли настане час отримати новий акумулятор

1. Скорочений термін служби батареї

Часто можна почути, як люди говорять, що раніше їхній телефон працював цілий день, а тепер він ледве дотягує до обіду на роботі. І багато людей можуть звинуватити в цьому програмне забезпечення, а не апаратне забезпечення. Можливо, ви навіть спробували всі поради щодо економії батареї iPhone, але все одно відчули жахливо низький термін служби батареї.

  Як змінити розмір тексту за замовчуванням у Chrome

Як правило, це означає, що ваш акумулятор розрядився до точки, коли він більше не може підтримувати оптимальний заряд. Батареї iPhone — це літій-іонні (Li-ion) батареї, які виробляють енергію за допомогою хімічних реакцій. З часом і використанням ці хімічні реакції втрачають свою силу, і ваш телефон більше не зможе підтримувати максимальну продуктивність.

2. Заряд батареї становить менше 80%

Однією з багатьох переваг iOS перед іншими мобільними операційними системами є взаємодія апаратного та програмного забезпечення. Оскільки Apple виробляє власне апаратне та програмне забезпечення, вона може зв’язати їх разом так, як Android чи інші операційні системи не можуть. Ця синергія поширюється на керування зарядом акумулятора вашого iPhone.

Ви можете контролювати стан батареї свого iPhone за допомогою програми «Налаштування», щоб визначити, коли настав час замінити батарею. Перейдіть у «Параметри» > «Акумулятор» > «Справність і зарядка акумулятора» та запам’ятайте його максимальну ємність. Якщо цифра нижче 80%, можливо, час змінити батарею.

Насправді ви побачите сповіщення у верхній частині сторінки з попередженням про необхідність віднести свій телефон до авторизованого постачальника послуг Apple. Крім того, якщо у вас є гарантія AppleCare+, Apple замінить батарею вашого iPhone, лише якщо її працездатність становить менше 80%.

  Виправте, що Amazon Kindle не відображається на ПК

Однак інколи до цієї цифри слід ставитися з недовірою. Якщо число підозріло низьке (або навіть високе), можливо, настав час відкалібрувати акумулятор вашого iPhone. Калібрування батареї фактично скидає її налаштування, щоб відсотки були точнішими.

3. Ваш iPhone часто перегрівається

Хоча можуть бути інші причини, чому ваш iPhone перегрівається, якщо ви виключите все, що пов’язано з процесором або програмним забезпеченням, винуватцем залишиться лише акумулятор.

Коли батареї старіють, хімічні компоненти стають менш рідкими, і це спричиняє те, що ми називаємо високим внутрішнім опором. Через це вашому iPhone важче отримувати енергію від акумулятора, і цей високий опір (подібний до тертя) спричиняє більше тепла, ніж зазвичай.

Не тільки старі батареї можуть спричинити надмірне нагрівання, але й пошкоджені батареї. Якщо у вас несправна батарея, пошкоджена водою або колотою раною, хімічний баланс може порушитися, що може призвести до перегріву або навіть ризику для здоров’я.

Отже, якщо ви помітили, що ваш iPhone сильно нагрівається під час виконання найпростіших справ, можливо, настав час перевірити його акумулятор.

  11 хороших посібників з Docker для початківців

4. Несподіване завершення роботи та сповіщення про керування продуктивністю

Ви користувалися своїм iPhone із зарядженим акумулятором, а потім раптом він вимкнувся? Якщо це звучить знайомо, можливо, настав час замінити акумулятор вашого iPhone.

Це вимкнення зазвичай супроводжується сповіщенням про те, що ваш телефон більше не підтримує нормальну максимальну продуктивність. Якщо ви перейдете в «Параметри» > «Акумулятор» > «Стан акумулятора та зарядка», ви побачите повідомлення під «Під можливістю максимальної продуктивності», яке інформує вас про те, що ваш iPhone неочікувано вимкнувся та було застосовано керування продуктивністю.

Скоригована здатність максимальної продуктивності означає, що ваш iPhone обмежив процесор, щоб у майбутньому ви не зіткнулися з неочікуваними зупинками.

Дізнайтеся, коли отримати новий акумулятор для вашого iPhone

Що стосується батареї вашого iPhone, ми настійно рекомендуємо вам діяти належним чином і уникати заміни підроблених або неякісних батарей. На відміну від інших частин телефону, батареї можуть становити загрозу безпеці. Крім того, підроблена батарея може пошкодити інші компоненти, коли протікає або роздувається.

Відвідайте авторизованого постачальника послуг Apple, і якщо він недоступний у вашому місці проживання, переконайтеся, що технік постачає оригінальний акумулятор.