techukraine.net iOS 4 функції Apple Music, які ви можете очікувати в iOS 17

4 функції Apple Music, які ви можете очікувати в iOS 17

Categories:

Зіткнувшись із жорсткою конкуренцією з боку конкуруючих потокових платформ, таких як Spotify, Apple Music намагається зберегти базу лояльних користувачів і залучити нових клієнтів.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Таким чином, не дивно, що iOS 17 принесе кілька вкрай необхідних оновлень для потокової платформи. Ось чотири оновлення Apple Music, які ви можете очікувати разом із iOS 17: від незначних змін інтерфейсу до покращення якості життя.

1. Кроссфейд

Однією з найбільш очікуваних функцій Apple Music є Crossfade, функція, яку користувачі Apple Music на Android мають деякий час.

На початку кожної пісні перехресне затухання поступово зникає, а попередня пісня закінчується. Це створює плавний перехід між піснями без перерв у тиші. Ось як увімкнути Crossfade в Apple Music в iOS 17:

  Як виправити iPhone, який показує «без обслуговування» з iOS 15
 • Йти до
  Налаштування
  на вашому iPhone.

 • Виберіть
  музика
  .

 • Під
  Аудіо
  увімкніть
  Кроссфейд
  варіант.

 • Під опцією з’явиться повзунок, за допомогою якого можна змінити довжину переходу.

  2. Анімований музичний плеєр

  Анімований музичний плеєр є однією зі змін в інтерфейсі Apple Music. Ця функція пропонує анімовані обкладинки альбомів у музичному плеєрі, які поєднуються з елементами керування медіафайлами нижче. Таким чином, ваша музика супроводжуватиметься візуальними анімаційними ефектами на екрані.

  Крім того, коли музичний програвач згорнуто, він тепер здається наведеним на решту інтерфейсу, а не на панелі параметрів.

  Крім того, тексти пісень, які не синхронізовані за часом, тепер матимуть більший і жирний текст, що полегшує їх читання.

  3. SharePlay Підтримка CarPlay

  SharePlay тепер вбудовано в CarPlay, щоб покращити ваші враження від прослуховування в дорозі. Незалежно від того, їдете ви на вечірку чи їдете з друзями, SharePlay дозволить іншим пасажирам долучитися до музичного сеансу.

    Як створити застарілі контакти iOS 15

  Якщо ввімкнено, інші пасажири отримають підказку приєднатися до сеансу прослуховування на своїх iPhone, підключених до CarPlay. Користувачі в сеансі прослуховування можуть призупиняти, відтворювати та додавати пісні в чергу.

  4. Спільні списки відтворення

  Автор зображення: Яблуко

  Це ще одна довгоочікувана функція Apple Music, яку ми з нетерпінням чекаємо в 2023 році. Інші платформи потокового передавання музики, такі як Spotify, вже деякий час мають спільні списки відтворення, тому не дивно, що Apple інтегрує цю функцію у свою платформу.

  Поки що, коли ви створюєте список відтворення, ви можете поділитися ним лише з друзями, а інші слухачі не можуть вносити в нього зміни. Однак за допомогою спільних списків відтворення кілька користувачів можуть легко створити список відтворення для спільного прослуховування під час подій і зібрань.

    Як увімкнути/вимкнути ефекти в програмі Messages в iOS 10

  Ця функція привносить більше інтимності в Apple Music, заохочуючи взаємодію з іншими слухачами. На жаль, це одна з небагатьох функцій iOS 17, яка не буде доступна під час запуску, але ви можете очікувати її в точковому оновленні пізніше 2023 року.

  iOS 17 покращує ваші враження від Apple Music

  З iOS 17 Apple представляє довгоочікувані зміни та покращує якість життя, які покращать враження від прослуховування для користувачів Apple Music.

  Окрім цих вкрай необхідних оновлень для Apple Music, iOS 17 також пропонує масу нових функцій для покращення взаємодії з iPhone.