4 таємничі ігри про вбивство

Повсякденні ігри бувають різних форм. Деякі люди грають в ігри на своїх телефонах і планшетах, інші грають на консолях, а треті грають у прості ігри на основі браузера. У деяких випадках популярні настільні ігри перетворюються на онлайн-ігри, в які люблять грати користувачі.

Гра, схожа на ключ онлайн

Найкращі онлайн-ігри, схожі на Clue

Clue — це настільна гра-таємниця вбивства. Може здатися, що грати складно, коли ви вперше спробуєте, але це досить просто і весело. У грі є багато рухомих фігур. Якщо ви шукаєте онлайн-ігри, схожі на Clue, спробуйте наступне.

Примітка: Clue є зареєстрованою торговою маркою. Ви знайдете ігри, схожі на Clue, але не точну копію.

1. Офіційна підказка в Steam

The Офіційна гра Clue доступна в Steam. Це не те саме, що грати в гру у вашому браузері, але версія Steam є вірною адаптацією гри.

Гра не безкоштовна. Наразі він доступний за 16,36 доларів США після знижки 10%. Якщо ви хочете грати з друзями, їм теж доведеться придбати гру в Steam (або на одній з інших підтримуваних платформ).

Ви також можете знайти випадкових гравців онлайн для гри.

2. Нью-Йоркські таємниці: Ліхтар душ

New York Mysteries: The Lantern of Souls доступний у Steam. Це таємниця вбивства, однак, вона не грає як настільна гра. Натомість він призначений для одиночних гравців. Ви досліджуєте різні місця та знаходите підказки, щоб з’ясувати, хто вбивця.

Ця гра є розділом із серії подібних ігор. Нью-Йоркські таємниці: Ліхтар душ коштує 7 доларів.

3. Danse Macabre: Багряне кабаре

Danse Macabre: Багряне кабаре — це колекція ігор про таємницю вбивств у Steam. Гра пропонує геймплей, який дещо наближений до настільної гри. Ви повинні досліджувати Париж, збирати підказки і намагатися самі не бути вбитими. Вартість гри 5,49 доларів.

4. Кримінальні таємниці: Багряна лілія

Crimson Secrets: Crimson Lily доступна в Steam і це поєднання таємниці вбивства та прихованого предмета. Ви виявите, що гра дещо близька до настільної гри, але не є копією Clue, оскільки в ній немає карт. Це одиночна гра і коштує 9,99 доларів. Якщо ціна здається крутою, варто згадати, що у гри хороший рейтинг.

Висновок

Ігри таємниці вбивства є одними зі старих жанрів в іграх. У настільні ігри можна грати не так часто, як раніше, оскільки зараз є кращі платформи для ігор, але цей жанр залишається популярним. У Steam ви знайдете багато інших таємниць про вбивство та знайдених предметів. Перегляньте каталог і цей список, і ви обов’язково знайдете щось веселе, у що пограти.