4 таємничі ігри про вбивство

Categories:

Повсякденні ігри бувають різних форм. Деякі люди грають в ігри на своїх телефонах і планшетах, інші грають на консолях, а треті грають у прості ігри на основі браузера. У деяких випадках популярні настільні ігри перетворюються на онлайн-ігри, в які люблять грати користувачі.

Найкращі онлайн-ігри, схожі на Clue

Clue — це настільна гра-таємниця вбивства. Може здатися, що грати складно, коли ви вперше спробуєте, але це досить просто і весело. У грі є багато рухомих фігур. Якщо ви шукаєте онлайн-ігри, схожі на Clue, спробуйте наступне.

  Вам дійсно потрібен антивірус для вашого Smart TV?

Примітка: Clue є зареєстрованою торговою маркою. Ви знайдете ігри, схожі на Clue, але не точну копію.

1. Офіційна підказка в Steam

The Офіційна гра Clue доступна в Steam. Це не те саме, що грати в гру у вашому браузері, але версія Steam є вірною адаптацією гри.

Гра не безкоштовна. Наразі він доступний за 16,36 доларів США після знижки 10%. Якщо ви хочете грати з друзями, їм теж доведеться придбати гру в Steam (або на одній з інших підтримуваних платформ).

Ви також можете знайти випадкових гравців онлайн для гри.

2. Нью-Йоркські таємниці: Ліхтар душ

New York Mysteries: The Lantern of Souls доступний у Steam. Це таємниця вбивства, однак, вона не грає як настільна гра. Натомість він призначений для одиночних гравців. Ви досліджуєте різні місця та знаходите підказки, щоб з’ясувати, хто вбивця.

  Як розпізнати музику за допомогою iPhone або iPad

Ця гра є розділом із серії подібних ігор. Нью-Йоркські таємниці: Ліхтар душ коштує 7 доларів.

3. Danse Macabre: Багряне кабаре

Danse Macabre: Багряне кабаре — це колекція ігор про таємницю вбивств у Steam. Гра пропонує геймплей, який дещо наближений до настільної гри. Ви повинні досліджувати Париж, збирати підказки і намагатися самі не бути вбитими. Вартість гри 5,49 доларів.

4. Кримінальні таємниці: Багряна лілія

Crimson Secrets: Crimson Lily доступна в Steam і це поєднання таємниці вбивства та прихованого предмета. Ви виявите, що гра дещо близька до настільної гри, але не є копією Clue, оскільки в ній немає карт. Це одиночна гра і коштує 9,99 доларів. Якщо ціна здається крутою, варто згадати, що у гри хороший рейтинг.

  Як зберегти форматування документа під час публікації з Google Docs

Висновок

Ігри таємниці вбивства є одними зі старих жанрів в іграх. У настільні ігри можна грати не так часто, як раніше, оскільки зараз є кращі платформи для ігор, але цей жанр залишається популярним. У Steam ви знайдете багато інших таємниць про вбивство та знайдених предметів. Перегляньте каталог і цей список, і ви обов’язково знайдете щось веселе, у що пограти.