4 способи, як Apple може вдосконалити стандартні моделі iPhone

Ключові висновки

  • Включення того самого процесора, що й моделі Pro, виправдало б ціну стандартних iPhone і підвищило б їх загальну цінність для покупців.
  • Додавання дисплея з частотою 90 Гц до звичайних моделей iPhone покращило б користувацький досвід і зрівняло їх із конкуруючими смартфонами Android.
  • Прийняття підтримки USB-C зробить зарядку та передачу даних зручнішими для користувачів і приведе Apple у відповідність з галузевими стандартами. Крім того, це привабить користувачів Android, які розглядають можливість переходу на iPhone.
  • Зниження ціни на стандартні iPhone зробить їх більш привабливими порівняно з моделями Pro і краще відобразить цінність, яку вони пропонують.

Щоосені Apple оновлює свою лінійку iPhone, яка включає стандартні моделі iPhone і моделі Pro. Стандартні моделі iPhone орієнтовані на споживачів, які цінують бюджет, тоді як моделі Pro орієнтовані на покупців високого класу.

Проте в останні роки стандартні моделі iPhone стали менш привабливими з точки зору вартості через мінімальні оновлення та відсутність деяких основних основних функцій смартфона. Отже, ось як, на нашу думку, Apple може вдосконалити ці iPhone, щоб зробити їх більш привабливими для покупців.

1. Включіть той самий процесор, що й моделі Pro

Автор зображення: Яблуко

У 2022 році Apple поставила той самий чіп A15, який живив iPhone 13 Pro, у стандартні моделі iPhone 14, тоді як iPhone 14 Pro отримав абсолютно новий чіп A16 Bionic.

Як і очікувалося, A16 забезпечує кращу продуктивність і ефективність, ніж чіп A15 Bionic. Хоча відмінності між цими чіпами навряд чи помітні для середнього користувача, продаж нового телефону зі старішим чіпом за повною ціною важко виправдати.

Існує величезна ймовірність того, що Apple продовжить цю тенденцію, і це може потенційно зашкодити сприйняттю стандартного iPhone і загальній цінності для споживачів, що призведе до того, що рецензенти продовжують рекомендувати моделі iPhone Pro замість них.

2. Включіть дисплей 90 Гц

Автор зображення: Яблуко

Одним із мінусів, які ми перерахували в огляді iPhone 14 Plus, була відсутність високої частоти оновлення дисплея. Якщо ви коли-небудь користувалися пристроєм Apple з дисплеєм ProMotion, ви можете помітити різницю під час регулярного використання.

Крім того, кілька смартфонів Android пропонують дисплей із частотою 90 Гц або навіть 120 Гц за меншу ціну, ніж iPhone 14. Наприклад, Google Pixel 7a, який коштує 499 доларів США, має частоту оновлення 90 Гц, тоді як iPhone 14 коштує від 799 доларів США. , поставляється з дисплеєм 60 Гц.

За цю початкову ціну звичайні моделі iPhone повинні мати частоту оновлення щонайменше 90 Гц. Потенційні покупці iPhone, які можуть дозволити собі лише стандартні моделі, зможуть насолоджуватися більш плавним відображенням без необхідності витрачати принаймні тисячу.

3. Підтримка USB-C

В останні роки USB-C став більш поширеним серед пристроїв Apple. Зокрема, майже всі моделі iPad, які пропонує Apple, мають порт USB-C, за винятком iPad (9-го покоління). USB-C на iPhone є дуже затребуваною функцією багатьох. Якби iPhone постачався з портом USB-C, користувачам не потрібно було б носити з собою окремий кабель Lightning під час подорожей.

Натомість люди, які володіють MacBook або iPad, можуть використовувати той самий зарядний пристрій для зарядки своїх iPhone. Перехід на USB-C також дозволить збільшити швидкість передачі даних, оскільки порт Lightning все ще використовує швидкість USB 2.0. Крім того, користувачам Android буде зручніше переходити на iPhone після USB-C, оскільки їм не доведеться відмовлятися від наявних зарядних пристроїв.

Оскільки ЄС хоче, щоб усі зарядні пристрої були USB-C до кінця 2024 року, Apple швидше за все доведеться запровадити цей порт у всій своїй лінійці. Хоча спочатку для споживачів з кількома кабелями Lightning і аксесуарами буде складно перемикатися, ця зміна принесе їм користь у довгостроковій перспективі, особливо для тих, хто володіє кількома пристроями Apple.

4. Знизьте ціну

Автор зображення: Яблуко

Коли iPhone XR був представлений у 2018 році, його вартість стартувала від 749 доларів. Через рік iPhone 11 з’явився за зниженою ціною; 699 доларів США. Незважаючи на те, що роздільна здатність дисплея телефону не була принаймні 1080p, iPhone 11 був надійним смартфоном для людей, які не хотіли витрачати 999 доларів на iPhone 11 Pro, але також хотіли мати чудове поточне обладнання.

Тепер вам потрібно заплатити принаймні 799 доларів, щоб отримати стандартний iPhone, що фактично зменшує цінову різницю, оскільки моделі iPhone Pro починаються за тією ж ціною.

Незважаючи на чудовий дисплей Super Retina XDR, стандартну ціну iPhone 14 важко виправдати порівняно з попередніми поколіннями, оскільки він лише на 200 доларів дешевший, ніж моделі Pro. Можна було б краще заплатити додаткові гроші та взяти модель Pro з усіма апаратними оновленнями. Однак, якби різниця в ціні була більшою, скажімо, 300 доларів, це було б більш продуманим рішенням.

Apple має зробити стандартні iPhone більш привабливими

Стандартні iPhone, мабуть, менш привабливі для більшості покупців смартфонів, що змушує їх схилятися до дорогих моделей Pro. Різниця у вартості між моделями iPhone від Apple очевидна, особливо якщо порівняти стандартний iPhone 14 з iPhone 14 Pro.

Якщо Apple запровадить хоча б частину із запропонованих нами змін, стандартні моделі iPhone знову можуть стати цілком розумною покупкою.