4 способи читати повідомлення iMessage без сповіщення відправника

| | 0 Comments| 3:45 PM
Categories:

Ви коли-небудь отримували текст iMessage і хотіли його прочитати без відома відправника? Можливо, ви поспішаєте й поки не можете відповісти, або просто бажаєте обережно переглянути повідомлення та відповісти пізніше. Ми всі там були!

На щастя, є багато способів прочитати тексти iMessage, не дізнавшись про це читача. Давайте подивимось на них!

Вимкніть сповіщення про прочитання для iMessage

Функція сповіщень про прочитання дозволяє людині знати, чи ви відкривали її повідомлення, а також час, коли ви його прочитали. На щастя, ви можете вимкнути всі сповіщення про прочитання в програмі «Повідомлення» або вимкнути їх для певних контактів. Щоб повністю вимкнути сповіщення про прочитання, перейдіть у «Налаштування» > «Повідомлення» та вимкніть перемикач «Надсилати сповіщення про прочитання».

  Що таке код Konami і як його використовувати?

Щоб припинити обмін сповіщеннями про прочитання в iMessage для певних розмов, перейдіть у програму «Повідомлення». Відкрийте бесіду з людиною, для якої ви хочете вимкнути сповіщення про прочитання, і торкніться її зображення профілю у верхній частині екрана. Тепер все, що вам потрібно зробити, це вимкнути перемикач для надсилання сповіщень про прочитання.

Переходьте в автономний режим, перш ніж читати повідомлення

Як випливає з назви, перехід у режим офлайн – це ще один простий трюк для читання тексту iMessage без ініціювання сповіщень про прочитання. Ви можете вимкнути Wi-Fi, перейшовши в Налаштування > Wi-Fi і вимкнувши перемикач Wi-Fi.

Якщо ви підключені до Інтернету через стільниковий зв’язок, перейдіть у «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» і вимкніть перемикач «Стільникові дані». Ви також можете зробити це, провівши вниз від верхнього правого кута екрана свого iPhone і вимкнувши перемикачі Wi-Fi та Cellular Data у Центрі керування.

  8 найкращих програм зворотного відліку, які допоможуть вам спланувати важливу подію

Читайте повідомлення з попереднього перегляду сповіщень

Ще один надійний спосіб прочитати текст iMessage, не повідомляючи про це відправника, — це Центр сповіщень. Попередній перегляд сповіщень дозволяє переглядати вхідні повідомлення, не відкриваючи програму Повідомлення.

Щоб увімкнути попередній перегляд сповіщень, перейдіть у «Налаштування» > «Сповіщення» та торкніться «Показати попередній перегляд». Тепер ви можете вибрати один із двох варіантів: Завжди або Коли розблоковано. Якщо ви хочете читати вхідні сповіщення, не розблоковуючи пристрій, виберіть перше, а не друге. Однак ми рекомендуємо останнє, якщо ви не хочете порушити свою конфіденційність.

Haptic Touch або 3D Touch

Використання Haptic Touch (або 3D Touch на старіших iPhone) — ще один спосіб прочитати текст iMessage, не повідомляючи відправника. Почніть із пошуку розмови, яку ви хочете прочитати, у програмі «Повідомлення». Потім утримуйте ланцюжок бесіди, доки не з’явиться попередній перегляд повідомлення.

  Що таке дамп потоків і як їх аналізувати?

Якщо повідомлення не дуже довге, ви зможете прочитати весь текст без ініціювання сповіщень про прочитання за допомогою Haptic або 3D Touch. Однак переконайтеся, що випадково не торкнулися екрана, коли ви читаєте повідомлення, оскільки це активує сповіщення про прочитання, що зведе нанівець ціль використання цього трюку!

Читайте тексти iMessage без сповіщень про прочитання

Використовуючи будь-який із чотирьох методів, які ми обговорювали вище, ви можете читати тексти iMessage, не стикаючись із тиском негайної відповіді своїм контактам. Хоча вимикання сповіщень про прочитання є найпростішим способом читати текст без сповіщення відправника, ми рекомендуємо покладатися на інші хитрощі, якщо це одноразова річ.