techukraine.net techukraine.net 4 способи скоротити робочий час

4 способи скоротити робочий час

Categories:

У сучасному надзвичайно бурхливому та швидкому темпі життя одна з найважливіших речей, якої люди бажають – це вільний час. Час є безцінним надбанням, і ми всі могли б використовувати більше годин у день, чи то для того, щоб провести час із коханими, друзями чи самим собою.

Оскільки збільшення кількості годин на день виходить за межі наших можливостей, єдиним іншим виходом є скорочення робочого часу. На щастя, деякі прості прийоми можуть ефективно скоротити ваш робочий час.

Ось чотири рекомендації щодо оптимізації балансу між роботою та особистим життям, щоб ви могли витрачати менше годин на роботу без шкоди для продуктивності.

1. Надайте пріоритет енергоменеджменту над часом

Перехід від управління часом до енергоменеджменту передбачає більше роботи на ваших умовах, зокрема коли, де та як ви працюєте. Зверніть увагу на те, як ви проводите свій час, а не на те, скільки годин у дні. Це не тільки скоротить ваш робочий час, але й запобіжить надмірному стресу та виснаженню.

  Чи потрібне програмне забезпечення для захисту від вимагачів для вашого ПК?

Якщо ви хочете зробити більше за менший час, почніть з того, щоб приділяти менше уваги речам, які вас відволікають. Приділяйте більше уваги речам, які допомагають вам досягати результатів. Далі зосередьте свої зусилля на завданнях, які просувають ваші цілі та ініціативи.

Використовуйте такі прийоми, як «З’їжте жабу», щоб спочатку виконати найскладніші завдання перед іншою роботою. Навіть такі прості речі, як увімкнення режиму фокусування на вашому телефоні, можуть мати невеликі, але значні наслідки.

2. Не бійтеся делегувати повноваження

Якщо ви досвідчений професіонал, ви повинні мати можливість делегувати повноваження, якщо це необхідно. Однак люди часто плутаються щодо призначення праці, тому що вони не впевнені, які завдання виконати самостійно, а які делегувати.

Для ефективного делегування ви можете використовувати матрицю Ейзенхауера для організації своїх завдань. Матриця Ейзенхауера — це парадигма продуктивності, пріоритезації та управління часом, яка встановлює пріоритетність завдань шляхом їх класифікації на основі терміновості та важливості.

Прості, доступні для навчання та виснажливі завдання можна делегувати іншим, тож ви можете виділити час для більш важливих завдань і заощадити час для себе. Ви можете піти простіше та скористатися списком справ або отримати найкраще від обох, використовуючи Матрицю Ейзенхауера для створення списку справ.

  Тонкі закладки дозволяють налаштувати панель закладок [Firefox]

Ви можете використовувати програми для спільного керування завданнями, щоб керувати делегованими завданнями та уважно стежити за ними.

3. Оптимізуйте календарні зустрічі

Багато зустрічей можуть залишити вас незадоволеними, втомленими та схвильованими. Один із найкращих способів заощадити час і врятувати себе від виснаження — оптимізувати свої зустрічі в календарі за допомогою інструментів онлайн-зустрічі.

Крім того, ви можете підвищити продуктивність зустрічей, вживаючи заходів для розрядки розкладу зустрічей. Ви можете зробити це кількома способами, зокрема:

  • Ставте чітку мету для кожної зустрічі, яку ви відвідуєте, і дотримуйтесь її.
  • Відмова від будь-яких запрошень на непотрібні зустрічі, які не додають цінності.
  • Вирішення того, які повторювані зустрічі можна скоротити за тривалістю, а які – за частотою.
  • Ви також можете спробувати об’єднати всі зустрічі в один повний день або два напівдня, щоб зменшити перемикання завдань і покращити концентрацію.

Ви можете використовувати програми для планування зустрічей, щоб швидко переглядати доступний час разом з іншими. Це допоможе вам скоротити час, витрачений на пошук зручного для обох сторін часу зустрічі.

  Як налаштувати панель навігації в Outlook

4. Спільна робота та взаємна відповідальність

Ви можете підвищити свою продуктивність і ефективність, коли ви працюєте з кимось і маєте когось із взаємної відповідальності. Регулярна взаємодія з людьми зводить до мінімуму ймовірність прокрастинації або відволікання. Наприклад, об’єднайтеся з кимось і працюйте з ними одночасно, щоб отримати більше мотивації та зробити більше.

Існують хороші онлайн-тренажерні зали, які дозволяють вам співпрацювати з кимось онлайн. Ви можете вибрати час, у який хочете працювати, і знайти когось іншого, хто шукає того ж, поділяючи ваші цілі та залишаючись на шляху разом.

Поверніть більше свого часу

Погоня за вільним часом серед суєти життя є універсальним прагненням. Ми всі маємо однакові 24 години на добу, але те, як ми цим керуємо, має велике значення. Користуючись цими простими порадами та підказками, ви зможете повернути свій час і зосередитися на життєвих цілях без шкоди для продуктивності.