techukraine.net techukraine.net 4 способи, в яких нова Tesla Model 3 2023 року краща, ніж раніше

4 способи, в яких нова Tesla Model 3 2023 року краща, ніж раніше

Categories:

Ключові висновки

  • Tesla Model 3 2023 року отримала оновлений екстер’єр із покращеною аеродинамікою, витонченими фарами, оновленими задніми ліхтарями та новими кольорами фарби.
  • Інтер’єр Model 3 отримав оновлення з новими екранами, включаючи новий 15,4-дюймовий центральний екран і додатковий 8-дюймовий екран для задніх пасажирів. Збільшилась і кількість динаміків, а на рульовій колонці більше немає перемикачів.
  • Переглянута модель 3 пропонує підвищену ефективність і довший радіус дії, на 12% більший, ніж раніше. Зменшення коефіцієнта лобового опору сприяє його покращенню запасу ходу. Підвіску також було переглянуто для кращого комфорту без шкоди для керованості.

Tesla запропонувала свою найдоступнішу пропозицію, модель 3, переробити в середині життєвого циклу, що робить цей і без того дуже популярний електричний седан ще більш привабливим для покупців. Переглянута модель 3 2023 року з’являється через шість років після запуску автомобіля, і вона приносить із собою значні вдосконалення, які роблять її більш бажаною, ніж будь-коли раніше.

Давайте розглянемо найбільші зміни, внесені в Tesla Model 3 2023 року.

1. Оновлений екстер’єр із покращеною аеродинамікою

Автор зображення: Тесла

Tesla зберегла тонкий редизайн екстер’єру Model 3 2023 року. Передні фари мають тонкіші фари з яскравішим світлодіодним світловим підписом, а протитуманні фари, розташовані в нижній частині бампера, були видалені.

Задня частина також має оновлені світлові блоки з тоншим дизайном, а також оновлену нижню частину бампера. Цікаво, що незважаючи на те, що протитуманні фари, встановлені на бампері, були видалені спереду, вони були додані в аналогічному місці, але на задньому бампері.

  Гроші, що вливаються в стартапи зі штучним інтелектом, і Celestial AI залучають 100 мільйонів доларів

Ще однією великою зміною в задній частині є те, що фари тепер цільні та піднімаються разом з кришкою багажника.

Два нові кольори фарби також були додані до палітри Model 3 під назвою Ultra Red і Stealth Grey. Обидва виглядають подібно до кольорів, які можна отримати на більшому седані Model S.

Конструкція коліс також була змінена. Модель 3 поставлятиметься з новим набором 18-дюймових коліс у стандартній комплектації, які можна оновити до 19-дюймових із десятьма спицями під назвою «Nova».

2. Оновлений інтер’єр із новими екранами

Автор зображення: Тесла

Капітальний ремонт салону кардинально не змінює ні дизайн, ні обстановку. Є нова панель приладів, нове кермо (яке, на щастя, не є ярмом, як у Model S і X), новий 15,4-дюймовий центральний екран (який має такий же розмір, як і старий 15-дюймовий дисплей, але має тонші рамки ), а також додатковий 8-дюймовий екран ззаду, де пасажири на задніх сидіннях можуть регулювати налаштування клімату та медіа, а також відтворювати фільм.

Tesla також збільшила кількість динаміків у Model 3 Long Range з 14 до 17, чому допомогла пара підсилювачів і сабвуферів. Базова модель 3 отримає ту ж звукову систему з дев’ятьма динаміками, що і раніше.

На рульовій колонці більше немає перемикачів, тому елементи керування індикаторами перенесено на кнопки на кермі. Tesla також змінила нахил спинки заднього сидіння, яка в оновленій моделі стала більш нахиленою для покращеного комфорту пасажирів. У ньому буде не так комфортно подорожувати, як у багатофункціональному седані Model S, але він має бути помітно кращим, ніж раніше.

  Мегабіт проти мегабайта

Незважаючи на те, що модель 3 має той самий базовий кузов і колісну базу, що й раніше, об’єм багажника збільшився з 19,8 кубічних футів (561 літр) до 20,9 кубічних футів (594 літри).

Акустичний комфорт також покращується завдяки використанню більшої кількості звукоізоляційних матеріалів. Крім того, Tesla раніше встановлювала подвійне скло лише на лобовому склі та передніх бічних вікнах Model 3, але тепер це було розширено, щоб охопити всі скляні поверхні автомобіля.

3. Покращена ефективність, більший радіус дії

Автор зображення: Тесла

У нас немає детальної інформації про характеристики батареї або запас ходу для оновленої Model 3, але Tesla каже, що вона на 12 відсотків ефективніша, ніж раніше. Це означає, що діапазон EPA становить майже 300 миль для моделі Standard Range і близько 360 миль для варіанту Long Range.

Поки що не повідомляється про покращення потужності чи прискорення, і Tesla не показала оновлену Model 3 у її найвищому вигляді Performance.

Частково підвищення ефективності відбувається завдяки зменшенню коефіцієнта опору автомобіля з 0,23 до 0,219, що означає, що це найаеродинамічніша Tesla у продажу. Можливість їздити більше, ніж раніше, на одній зарядці, безсумнівно, стане однією з головних причин, чому покупці обирають Model 3.

4. Оновлена ​​підвіска покращує комфорт

Автор зображення: Тесла

Незважаючи на те, що його стійкість на дорозі та залучення водія завжди робили Model 3 цікавим електромобілем, він ніколи не був особливо комфортним. Він добре справлявся з великими вибоїнами, але коли справа доходила до брижів на асфальті чи інших менших недоліків, автомобіль здавався більш вередливим, ніж інші подібні моделі.

  55 найкращих програм для Mac OS X 2021 року

Tesla повністю переробила систему підвіски Model 3 з урахуванням комфорту, і, попри це та покращену звукоізоляцію, враження від перебування на борту одного з цих електромобілів напевно будуть трохи кращими, ніж раніше.

Однак це не відбувається за рахунок керованості, тому навіть із кращим комфортом під час їзди Model 3, незалежно від варіанту, має зберегти свою майстерність керування.

Tesla Model 3 потребувала лише незначних змін

Пам’ятаючи про монументальний успіх Model 3, Тесла вчинив мудро, не надто змінюючи її. Навіть з оновленим дизайном автомобіль усе ще миттєво впізнається, але він досить інший, щоб здаватися свіжим і залучати покупців — він може бути достатньо іншим, щоб спонукати існуючих власників Model 3 продати свій автомобіль, щоб вони могли насолоджуватися вдосконаленнями оновленої моделі. .

Покращення асортименту також є важливим, оскільки воно показує, що це більше, ніж просто візуальне оновлення, і що виробник доклав зусиль, щоб допомогти йому зберегти свою популярність. Ми очікуємо, що нова Model 3 продовжить успіх цієї таблички, особливо тому, що у вас було багато причин купити її ще до її оновлення.

Якщо ви замовляєте переглянуту Model 3 сьогодні в Європі, очікувана дата доставки – приблизно в листопаді 2023 року. Tesla ще не оновила американську версію сайту інформацією про нову модель, тому схоже, що вона першою потрапить до Європи.