4 Програмне забезпечення для керування терміном служби батареї та продуктивністю ноутбука

| | 0 Comments| 5:33 AM
Categories:

Ноутбуки працюють від внутрішніх акумуляторів, які є одними з найбільш чутливих компонентів. Хоча ми не можемо зробити так, щоб батарея ноутбука служила вічно, дуже важливо правильно доглядати за нею, щоб якомога продовжити термін її служби.

З тих пір, як нас вразила пандемія, попит на ноутбуки постійно зростає. Орієнтовно в самому 2020 році 300-310 млн ноутбуки були продані по всьому світу, відкидаючи цифри 2021 року.

Незалежно від того, чи то офісний хлопець, який змушений працювати вдома, чи школяр, якому доводилося відвідувати уроки через відеодзвінок, ноутбуки тепер стали необхідністю.

Ноутбуки раптово набули величезної популярності, оскільки вони перетворилися на вікно, крізь яке люди могли зазирнути у світ, коли вони були замкнені у своїх домівках. Окрім того, що це була платформа для роботи в офісі та навчання, вона також дозволяла людям зустрічатися один з одним у віртуальному світі, грати в онлайн-ігри та розважатися, коли всюди діяло соціальне дистанціювання та заборона на подорожі.

Незважаючи на те, що ці електронні пристрої розважають нас, вони вимагають ретельного догляду та уваги, щоб ви не захотіли витрачати величезну суму грошей на їх обслуговування.

Якщо ви не будете підтримувати працездатність акумулятора, його продуктивність погіршуватиметься, що змушуватиме вас часто заряджати ноутбук. Це збільшить ваш бюджет на електроенергію, але зачекайте, це не те. Погано обслуговувана батарея має менший термін служби, тому вам доведеться придбати нову батарею, щоб ноутбук працював; не будемо обговорювати, скільки буде коштувати покупка нового акумулятора.

Розряджена батарея не тільки пропалює дірку у вашій кишені, але й негативно впливає на навколишнє середовище. Такі токсичні хімікати, як свинець, літій, ртуть, небезпечні для ґрунту та водойм. Якщо не утилізувати належним чином, акумулятор ноутбука потрапляє на смітник; коли вони руйнуються, вони повільно виділяють канцерогени та впливають на навколишнє середовище протягом тривалого часу.

Тож ви знаєте, наскільки важливо дбати про акумулятор ноутбука. Отже, як продовжити термін служби акумулятора? Перегляньте ці поради!

Поради щодо обслуговування акумулятора ноутбука

Є кілька найкращих практик, яких слід дотримуватися, щоб зберегти акумулятор ноутбука справним. Ми перерахували кілька порад, які можуть допомогти нам приділяти більше уваги акумулятору нашого ноутбука, ніж ми.

Підтримуйте температуру ноутбука.

Висока температура, чи то через жаркий клімат, чи через перезарядку, є смертельним ударом не лише для процесора вашого ноутбука, але й для його акумулятора.

Незважаючи на те, що обидві екстремальні температури (висока та низька) шкідливі для вашого ноутбука, тепло завдає більше шкоди акумулятору, ніж низькі температури. Тому рекомендується тримати ноутбук подалі від тепла не лише під час роботи, але й коли він не використовується.

  Як відкласти листи в Gmail

Температура в режимі очікування становить від 32 градусів до 55 градусів Цельсія. Температура за межами цього діапазону вплине на справність батареї.

Використовуйте охолоджуючу подушечку.

Коли ви використовуєте свій ноутбук, він обов’язково перегріється. Отже, як підтримувати температуру ноутбука під час роботи? Це просто – використовуйте охолоджуючу подушечку.

Охолоджуюча панель ноутбука має вбудовані вентилятори, які сприяють циркуляції холодного повітря, знижуючи робочу температуру ноутбука. Тривалі високі температури можуть вивести з ладу делікатні компоненти вашого ноутбука та пошкодити акумулятор. Таким чином, охолоджуюча подушка охолодить його знизу, дозволяючи тримати його на колінах.

Тримайте вологи подалі від своїх ноутбуків.

Бажано зберігати батарею ноутбука в сухому, захищеному від вологи місці. Незважаючи на те, що вода навряд чи потрапить в акумулятор ноутбука, його схеми та клеми вразливі до пошкодження водою.

Тривалий вплив вологи може призвести до непередбачуваної шкоди вашому ноутбуку, найпоширенішою з яких є прискорений розряд батареї та навіть коротке замикання в екстремальних випадках.

Тому тримайте свій ноутбук подалі від сирих і вологих місць і будьте особливо обережні, коли біля нього є напої.

Налаштуйте параметри ноутбука.

Ваш ноутбук оснащено деякими вбудованими налаштуваннями, які можуть допомогти заощадити час вашого ноутбука. Бажано ввімкнути режим адаптивної яскравості. Цей режим автоматично регулює яскравість вашого ноутбука відповідно до навколишнього освітлення. Ви також можете ввімкнути темний режим, який зменшує навантаження на очі та зменшує швидкість розряду.

Крім цих режимів, ви також зустрінете «Режим економії заряду» в налаштуваннях живлення вашого ноутбука Windows. Коли ви ввімкнете цей режим, останні краплі акумулятора вашого ноутбука будуть збережені, поки ви біжите підключати зарядний пристрій. Ви також захистите акумулятор від пошкоджень, коли його заряд досягне 0%. Якщо ви користуєтеся Mac, ви також знайдете схожі налаштування на ньому.

Використовуйте програмне забезпечення Battery Saver.

Давайте погодимося в одному; важко доглядати за акумулятором ноутбука, виконуючи завдання, які ви збираєтеся виконувати. На відміну від наших смартфонів, ноутбуки не оснащені жодними вбудованими розширеними засобами моніторингу та діагностики акумулятора. Отже, важко дотримуватися правил і дозволити їм споживати менше енергії.

Але вихід є! На ринку є кілька програм для економії заряду акумулятора ноутбука, які можуть не лише допомогти вам відстежувати стан акумулятора вашого ноутбука, але й здатні автоматично регулювати його налаштування для підвищення продуктивності.

Ці сторонні програми для економії заряду акумулятора для ноутбуків допоможуть оптимізувати продуктивність вашого ноутбука, щоб він споживав менше енергії. Ці програми постійно відстежують продуктивність вашого ноутбука та автоматично вмикають відповідні параметри економії заряду.

Вони діють відповідно до сценарію, споживаних ресурсів і продуктивності центрального процесора, щоб гарантувати, що акумулятор вашого ноутбука не постраждає різко.

  Чому ваш рахунок Acorns втрачає гроші?

Давайте познайомимося з найкращими заощаджувачами батареї для Mac і Windows.

Avast Battery Saver

Avast Battery Saver це, мабуть, одна з найкращих серверних програм для акумулятора Windows. Стверджується, що цей заощаджувач економить до 32% заряду батареї вашого ноутбука, контролюючи ті програми та фонові процеси, які можуть мати катастрофічні наслідки для батареї вашого ноутбука та витрачати надто багато енергії.

Ця програма для економії заряду акумулятора ноутбука сумісна з Windows 7, 8, 10 (32- та 64-розрядні) і 11.

Програма Avast для економії заряду акумулятора досить зручна та інтуїтивно зрозуміла, має низку продуманих функцій. Цей режим економії заряду акумулятора Windows працює безшумно у фоновому режимі та не забирає жодних непотрібних ресурсів. Крім того, ви також можете вимкнути налаштування оптимізатора батареї вручну, якщо ви не хочете ним користуватися.

Джерело зображення: Avast

Деякі з його унікальних особливостей:

 • Інтелектуально оптимізує продуктивність вашого ПК.
 • Автоматично зменшуйте яскравість вашого ноутбука.
 • Автоматично вимикайте програми, які споживають енергію, як-от Bluetooth, Wi-Fi, коли не використовуються.
 • Коли ноутбук відключений від мережі, він починає працювати автоматично

Ця функція економії заряду акумулятора ноутбука пропонує пробну версію на п’ятнадцять днів із обмеженими можливостями. Його повнофункціональний додаток коштуватиме вам 29,99 доларів на рік за пристрій; ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей, якщо вам не сподобається програма.

Avira оптимізатор і економія батареї

Авіра це одне з найкращих програм для продуктивності, яке пропонує інструменти оптимізації як для смартфонів, так і для ноутбуків. Програма System Speed-up від Avira для Windows — це вбудована програма економії заряду акумулятора ноутбука, яка економить енергію вашого пристрою, коли ви виконуєте завдання з високим використанням ЦП, збільшує потужність вашого ноутбука, коли вам це найбільше потрібно. Його унікальний режим Windows ефективно керує енергоспоживанням і продуктивністю вашого ноутбука Windows.

Джерело зображення: Avira

Програма Avira для оптимізації та економії заряду акумулятора націлена на зловмисників, як-от програми, які витрачають заряд акумулятора, автоматичні оновлення програмного забезпечення, push-повідомлення та засоби відстеження місцезнаходження та перемикаються на налаштування економії заряду акумулятора.

У той час як пробна версія System Speedup може допомогти вам контролювати продуктивність вашого ноутбука, професіональна версія Avira містить функцію економії заряду акумулятора ноутбука, і вона коштує 14,54 доларів США.

AVG Battery Saver для Windows

СЕР Windows Battery Saver — ще одна потужна згадка в списку засобів економії заряду ноутбука. Він може похвалитися тим, що економить час автономної роботи вашого ноутбука, оптимізуючи процесор вашого ноутбука, активні та фонові завдання та налаштування дисплея. Цей інтелектуальний заощаджувач акумулятора ноутбука автоматично спрацьовує, коли він не заряджається.

  Як перевірити швидкість вашої мережі Інтернет в Ubuntu

AVG може працювати в трьох продуманих режимах:

 • Режим вимкнення: ви можете ввімкнути цей режим, коли вам не потрібно економити батарею ноутбука. Програму AVG Battery Saver буде вимкнено та працюватиме відповідно до налаштувань Windows.
 • Користувацький режим: спеціальний режим AVG дає змогу створити повністю персоналізований профіль для вашого ноутбука. Ви можете вказати, які функції ви хочете зберегти, а які ви хочете вимкнути, щоб подовжити термін служби батареї та оптимізувати продуктивність вашого ноутбука.
 • Максимальний режим: цей режим пропонує професійно налаштований профіль, який допомагає максимально ефективно використовувати режим економії заряду AVG. Ви можете ввімкнути максимальний режим, коли ви знаходитесь далеко від джерела живлення. Цей попередньо налаштований режим збільшує продуктивність батареї та вичавлює з неї максимум енергії. Якщо продуктивність вашого акумулятора погіршилася з роками, ви можете використовувати цей режим.

AVG Battery Saver для Windows пропонує 15-денний пробний період, після якого вам доведеться витрачати 29,99 дол. США на рік, щоб скористатися функціями цього акумулятора ноутбука.

Додаток Endurance

Витривалість це чудова програма для економії заряду батареї для Mac, яка може допомогти вам збільшити час роботи батареї вашого Mac. Цей винятковий режим економії батареї забезпечує роботу батареї вашого Mac на 1/5 довшу, ніж просто перемикання в режим низького енергоспоживання.

Програма для економії заряду акумулятора Endurance — це набір дуже кваліфікованих інструментів, які допомагають зменшити споживання енергії на вашому Mac. Крім того, якщо ви відчуваєте, що ці модулі заважають вашій роботі, ви можете будь-коли вимкнути їх.

Програма Endurance починає працювати, щойно батарея Mac досягає 70% заряду, і виконує такі дії:

 • Слідкуйте за процесором, щоб він не перевантажувався і не споживав багато енергії.
 • Слідкуйте за програмами, які споживають батарею, щоб вони не проковтнули батарею Mac.
 • Вміло уповільнює фонові програми, щоб вони не поглинали потужність ноутбука.
 • Endurance повільно затемнює блискучий екран вашого Mac таким чином, щоб він вам не заважав, заощаджуючи значну кількість енергії.

Придбання підписки Endurance з безперервним оновленням обійдеться лише в 20 доларів США.

Підведення підсумків 👩‍🏫

Це все про те, як можна заощадити батарею ноутбука та підвищити його загальну продуктивність. Заміна акумулятора може коштувати вам значних грошей, тому розумно вчасно вжити заходів, щоб запобігти передчасній розрядці акумулятора вашого ноутбука; Інвестування в інтелектуальну програму для економії заряду акумулятора є одним із них.

Вас також може зацікавити найкраще антивірусне програмне забезпечення.