4 програми для очищення Android, які дійсно очищають ваш пристрій (без плацебо!)

| | 0 Comments| 7:45 AM
Categories:

Хоча пристрої Android достатньо розумні, тому регулярне технічне обслуговування не потрібне, все ж варто час від часу виконувати цифрове налаштування.

Хитрість полягає в тому, щоб знайти програми для чищення телефону, які справді відповідають своїм обіцянкам. У кращому випадку погана програма для очищення витрачає простір для зберігання; у гіршому випадку він може заразити вас зловмисним програмним забезпеченням і надіслати рекламою спам. Однак не всі програми для очищення Android марні.

Ось найкращі програми для очищення телефонів і планшетів Android, які варто спробувати.

1. Файли Google

Офіційний менеджер файлів Android від Google має прості інструменти, які роблять його першим засобом очищення Android від сміття, який варто спробувати. Запустіть програму та перейдіть на вкладку «Очищення» внизу, щоб отримати доступ до цих параметрів.

Тут ви побачите кілька областей, які програма визначає як зайві простір. До них належать непотрібні файли, дублікати, старі знімки екрана та програми, які не використовуються. Виберіть опцію, щоб переглянути, що займає найбільше місця, позначте те, що ви хочете видалити, і підтвердьте; Про все інше подбає програма.

Хоча ви також можете використовувати вкладку «Огляд», щоб досліджувати сховище свого телефону вручну, дозволити додатку відсіяти найбільших космічних свиней за допомогою цих автоматичних перевірок ефективніше.

Як ми побачимо, багато з наведених нижче програм мають зручні функції очищення, але також містять оптимізатори оперативної пам’яті та іншу непотрібну нісенітницю. Google Files є хорошою відповіддю на ці питання; це один із найкращих способів очистити Android за допомогою простого, по-справжньому безкоштовного додатка, який не роздутий непотрібними додатками.

Завантажити: Файли Google (безкоштовно)

2. CCleaner

Той самий відомий настільний додаток для відновлення дискового простору також доступний на Android. Як ви, можливо, знаєте, CCleaner більше не є важливою програмою для Windows; відтоді, як Avast придбав цю послугу, ситуація дещо пішла на спад. І хоча програма для Android теж не ідеальна, вона краща за багато інших програм для очищення спаму для Android.

Дійсно, CCleaner для Android — це багатофункціональна програма, яка робить усе можливе, щоб аналізувати та очищати випадкові файли, які займають ваше дорогоцінне місце. Основною функцією є функція очищення, яка може стирати дані кешу з програм, очищати порожні папки та видаляти різні історії.

  12 найкращих ОС Android для ПК

Він також має диспетчер додатків, який пропонує простий інтерфейс, який дозволяє вибрати кілька програм для видалення. Нарешті, сторінка «Інформація про систему» ​​відстежує ресурси вашого телефону (ЦП, оперативна пам’ять, деталі пристрою), щоб ви могли швидко побачити, що відбувається.

Рут не потрібен, і він безкоштовний, хоча ви можете оновити підписку до Pro за деякими додатками. Це може бути небагато для функцій, але воно справляється зі своєю роботою, якщо все, що вам потрібно, це швидкий спосіб відновити місце для пам’яті вашого телефону.

Зауважте, що Очищення Avast і Очищувач AVG не в цьому списку, тому що вони дуже схожі на CCleaner—враховуючи, що всі ці програми належать одній компанії, це не дивно. Перегляньте пропозиції Avast або AVG, якщо ви віддаєте перевагу невеликій альтернативі роботі CCleaner.

Завантажити: CCleaner (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Покоївка С.Д

SD Maid хоче бути «до ваших послуг» як цифровий очищувач вашого телефону Android. Це робить досвід простим; Відкриття програми дає вам кілька швидких дій, які можна використати, щоб «привести в порядок» свій пристрій.

Перший, CorpseFinder, шукає та стирає будь-які файли чи папки, які залишилися без використання після видалення програми. SystemCleaner — це ще один інструмент пошуку та видалення, цього разу він шукає типові файли та папки, які, на думку SD Maid, можна безпечно видалити.

Якщо вам подобається це звучання, AppCleaner виконає ту саму дію для ваших програм. Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно буде оновити SD Maid Pro. Існує також область баз даних, яка допомагає оптимізувати будь-які бази даних програми, що використовуються. У нашому тесті таким чином було очищено 40 МБ із Spotify.

Є також інструменти для аналізу пам’яті (щоб допомогти вам знаходити та видаляти великі файли) і масового видалення додатків, якщо ви плануєте налаштувати більший телефон. Подивіться на пропозицію, щоб дізнатися, чи варто оновлення до версії Pro для ваших потреб.

Зверніть увагу, що на момент написання статті SD Maid 2 також є в наявності. Незважаючи на те, що він має більш сучасний вигляд, ніж оригінал, розробник зазначає, що цей додаток ще на ранній стадії розробки. Тому ми рекомендуємо оригінальну версію для надійності, поки її не замінить нова.

Завантажити: SD Maid (Безкоштовно, доступні покупки через додаток) | SD Maid Pro ($4)

  Як зробити знімки екрана в режимі Recovery & AROMA на Android

4. Norton Clean

Як згадувалося вище, більшість найбільших програм для очищення Android створено з одного місця: одній компанії належать Avast, AVG, Avira, CCleaner і Norton. Хоча ми не хотіли включати майже ідентичні програми до списку, а програма Norton не оновлювалася кілька років, ми включили її, оскільки вона принаймні має інший вигляд.

Norton стверджує, що «видаляє безлад» із вашого пристрою Android. Подібно до інших записів, він шукатиме та очищатиме ваш кеш, видалятиме всі непотрібні файли та допоможе вам швидко видалити будь-які невикористані програми, які ви встановили. У розділі «Керування програмами» перераховано всі ваші програми, що дозволяє сортувати їх за останнім використанням, датою встановлення або обсягом пам’яті, який вони використовують.

Додаток має простий підхід. У порівнянні з деякими програмами, такими як SD Maid, Norton Clean має чистіший і яскравіший інтерфейс. Усе, що вам потрібно, є одним або двома дотиками, тобто вам не обов’язково бути професіоналом Android, щоб зрозуміти це.

Цей також має невеликі функції — це лише очищувач файлів і видалення додатків із помітною рекламою для інших додатків Norton. Однак якщо ви турбуєтеся про простір, Norton Clean — досить простий спосіб допомогти вам його відновити. І немає жодних покупок у програмі чи підписок, про які варто турбуватися.

Завантажити: Norton Clean (безкоштовно)

Чи справді це найкращі програми для очищення Android?

Можливо, ви помітили, що наш список рішень для очищення Android досить короткий, і це з кількох причин.

По-перше, як згадувалося, три найбільші програми в цій сфері (CCleaner, AVG і Avast) майже однакові, тобто було б зайвим перераховувати їх усі. По-друге, у багатьох популярних програмах для очищення Android так багато іншого, що ми не рекомендуємо їх використовувати. Не варто встановлювати важку програму, яка запускає антивірус і нав’язує вам підписку на VPN, лише щоб очистити кілька непотрібних файлів.

Нарешті, попередні продукти, такі як Droid Optimizer і All-in-One Toolbox, були видалені з Play Store, що означає, що великі гравці охоплюють більшу частину ринку. Загалом це означає, що якщо одна з наведених вище програм не працює для вас, ми рекомендуємо звільнити місце на телефоні Android вручну. Це не так складно, як звучить — ОС тепер має вбудовані параметри, і ви можете легко видалити низько висить плід без особливих зусиль.

Ці програми все ще мають своє місце, але якщо вам доводиться постійно запускати їх, щоб звільнити простір, можливо, настав час перейти на новий телефон із більшою пам’яттю.

  SwiP — це безкоштовна програма для автоматизації перемикання профілів для Android

Попередження про Android Task Killers

Багато чистіших програм для Android пропонують збільшення оперативної пам’яті (також називається оптимізацією пам’яті) і видалення завдань як функцію. Однак це непродуктивно, оскільки завдання-кілери шкодять продуктивності вашого пристрою. Фактично, починаючи з Android 14, Google активно розправляється з додатками-кілерами завдань.

На Android повне використання оперативної пам’яті не обов’язково є проблемою. Насправді Android навмисно підтримує високий рівень використання оперативної пам’яті, щоб максимізувати продуктивність. ОС Android достатньо розумна, щоб знати, як жонглювати відкритими програмами для досягнення оптимальної продуктивності. Втручання в цей процес може призвести до того, що Android працюватиме більше, ніж потрібно, що зрештою сповільнить роботу вашого пристрою, особливо якщо ви закриваєте фонові системні програми.

Більшість сучасних програм для Android також не повинні сильно впливати на роботу акумулятора. Якщо так, Android має попередити вас про проблему (за умови, що у вас поточна версія ОС). Можливо, вам знадобиться подивитись, як продовжити час роботи батареї Android, якщо у вас продовжуються проблеми. Ви можете зробити це, обмеживши фонове використання за допомогою самого Android, а не за допомогою Task Killer або програм із функціями Task Killer.

Ці програми корисні для видалення старих файлів і стирання даних кешу, але вам слід бути обережними, дозволяючи їм керувати програмами чи службами, запущеними на вашому пристрої. Ландшафт Android перейшов повз ці рішення оптимізації «все в одному». Пристрої швидші, а Android краще керує системними ресурсами.

Щоб дізнатися більше, подивіться, що насправді прискорює роботу Android і чому не варто постійно закривати програми Android на телефоні.

Обережно використовуйте засоби очищення телефону Android

Для більшості користувачів Android регулярне технічне обслуговування не потрібне, але в деяких випадках воно може допомогти підтримувати безперебійну роботу пристрою.

Це правда: ваш пристрій працюватиме, навіть якщо ви не витрачатимете час на видалення сміття. Більшість сучасних пристроїв Android мають достатньо оперативної пам’яті та пам’яті пристрою, щоб впоратися з усім, що ви встановили чи зберегли. Вам також не доведеться витрачати дні на очищення кешу програми за розкладом.

Тим не менш, якщо ви помітили проблему з вашим пристроєм Android, очищувач Android може трохи підбадьорити її. За потреби ви можете вжити подальших заходів пізніше.