techukraine.net techukraine.net 4 причини, чому Xbox Series S не отримає дисковод (незважаючи на заявку на патент)

4 причини, чому Xbox Series S не отримає дисковод (незважаючи на заявку на патент)

Categories:

Xbox Series S представляє цікаву форму цифрових ігор, яка базується на вартості. І з огляду на його популярність, вам може здатися дивним, що Microsoft не надала жодної форми підтримки дисків. Але з огляду на те, що Microsoft, здається, запатентувала аксесуар для дисковода для серії S, питання стає ще більш заплутаним.

Проте Microsoft не демонструє жодних ознак того, що коли-небудь випустить серію S із підтримкою дисководів. Тож якщо вам цікаво, чи може Xbox Series S отримати підтримку дисків, давайте розглянемо деякі причини, чому це малоймовірно.

1. Продажі Xbox Series X можуть постраждати

Одна з найбільш явних причин, чому Microsoft не зацікавлена ​​в наданні дисковода для Series S, полягає в тому, що це може зменшити загальні продажі консолей Xbox Series X.

Порівнюючи Xbox Series S і Xbox Series X, численні унікальні властивості обох консолей можуть спонукати вас віддати перевагу одній Xbox над іншою, незалежно від ціни, потужності чи обсягу пам’яті. Але одним із найпопулярніших моментів Series X є його дисковод.

Незважаючи на те, що Series S може бути дешевшою консоллю, ви повинні бути присвячені лише цифровим іграм, щоб взяти на себе зобов’язання придбати консоль замість Series X. Але якби Microsoft усунула цю перешкоду для Series S, це відвернуло б вас від витрачати більше грошей на серію X на користь дешевшої серії S.

  13 причин вибрати AWS як постачальника хмарних технологій

Хоча Xbox Series S із підтримкою дисковода була б надзвичайно корисною для вас та інших споживачів, для Microsoft це може бути ризикованим кроком, який порушить основні переваги її флагманської консолі. Зрештою, якби Xbox Series S залишався дешевшим, але підтримував диски, причин придбати Xbox Series X було б менше.

2. Збереження Xbox Series S лише в цифровому вигляді гарантує продажі в магазині

Менш очевидною причиною продажів Xbox Series S навряд чи отримає підтримку дисковода є сильна залежність консолі від Microsoft Store.

Оскільки всі версії Xbox Series S лише цифрові, ви купуєте ігри для своєї консолі через Microsoft Store. Єдине застереження, якщо ви купуєте ігри на сайтах, які продають цифрові коди.

Тож для Microsoft наявність більшої кількості власників лише цифрових консолей майже гарантує більше користувачів Microsoft Store і збереження покупок на сайтах, магазинах і продуктах, що належать Microsoft. Відповідно до асоціації, якби був доступний зовнішній дисковод або підтримуваний дисковод Series S, Microsoft втратила б цю гарантію.

Зважаючи на це, процеси цифрового магазину – це лише одна з багатьох речей, які слід враховувати при купівлі лише цифрової консолі, і ви навіть можете виявити, що деякі цифрові продажі набагато кращі, ніж фізичні. Але ймовірність того, що Xbox випустить Xbox Series S із підтримкою дисководів, стає менш імовірною через вплив на Microsoft Store.

  Як збільшити масштаб Nintendo Switch під час гри в будь-яку гру

3. Зовнішні пристрої для читання дисків вимкнено на Xbox Series S

Крім продажів, причини, по яких Xbox Series S не отримає підтримку дисководів, також поширюються на апаратне забезпечення та функціональність самої консолі. І оскільки всі види пристроїв для читання дисків несумісні з Xbox Series S, малоймовірно, що будь-який сторонній аксесуар зможе ввімкнути підтримку дисків.

Однак, як повідомляє Гра РентMicrosoft запропонувала патент на те, як можна реалізувати підтримку дисководів для Xbox Series S. Хоча патент не був конкретним, він означав, що ви можете перевірити свої фізичні ігри, щоб зробити їх доступними на вашій лише цифровій консолі.

Цікаво, що патент передбачає, що для перевірки ваших фізичних ігор для цифрового використання ви повинні використовувати зовнішній дисковод для сканування фізичних ігор. Тож здається, що навіть із підтримкою зовнішнього дисковода Series S не здатна відтворювати диски з іграми, натомість може лише перевіряти та відтворювати їх як цифрові версії.

Таким чином, хоча підтримка зовнішнього дисковода не зовсім виключена для Xbox Series S, вам доведеться почекати, поки Microsoft створить власний зовнішній дисковод. І навіть тоді ви не зможете відтворювати свої фізичні диски й використовуватимете дисковод лише для перевірки — якщо вірити патенту.

  Як налаштувати розумний гараж

4. Xbox Series S із підтримкою дисковода збільшить витрати

Незалежно від того, як підтримка дисковода буде реалізована в консолях Xbox Series S, якби Microsoft створила версію з підтримкою дисковода, або якби вони випустили офіційний аксесуар для читання дисків, як це передбачає його патент, витрати зростуть.

Коли Xbox Series S була випущена, вона встановила новий стандарт бюджетних ігор. Але якби Microsoft випустила більш преміальну серію S із дисководом, це не лише завадило б продажам серії X, але й змінило б імідж серії S.

Завдяки дорожчій серії S або зовнішньому накопичувачу ціна на бюджетні ігри Series S зросте. І навіть якщо ціни на Series S залишаться нижчими, ніж на Xbox Series X, але все одно зростуть, ви можете побачити найкращу бюджетну консоль Xbox менш прихильно.

Xbox Series S — чудова бюджетна консоль навіть без підтримки дисків

Якою б малоймовірною не була підтримка дисковода Xbox Series S, патент Microsoft принаймні передбачає, що ви все ще можете використовувати фізичні ігри через перевірку та грати в них на консолі.

Але незважаючи на це, Xbox Series S залишається чудовою консоллю у своєму ціновому діапазоні, і якщо ви ніколи не побачите підтримку дисководів, перевага цифрових ігор над фізичними продовжує зростати. Отже, якщо ви бачите дисководи для консолей серії S, вони можуть бути менш актуальними або занадто дорогими для серії S.