4 причини, чому ви повинні навчитися кодувати

Само собою зрозуміло, що для того, щоб бути по-справжньому конкурентоспроможним і отримати роботу в світі програмного забезпечення та веб-розробки, що постійно розширюється, вам потрібно знати тонкощі кількох високозатребуваних мов програмування. Але вміння кодувати та вміти мислити як розробник стає все більш важливим набором навичок, незалежно від професії чи кар’єрних планів.

Щоб мислити як програміст, потрібен особливий тип мислення, який вимагає логіки, дисципліни, передбачливості та творчості. Це риси, які роботодавці в усіх секторах цінують і шукають, коли приходить час наймати нових працівників. І оскільки робочі місця та можливості в галузі технологій, Інтернету та розробки додатків з кожним днем ​​стають все більш прибутковими, ніколи не було кращого часу, щоб навчитися кодувати.

Ось чотири причини, чому ви повинні навчитися кодувати, починаючи сьогодні:

1. Безпека роботи

Бюро статистики праці звіти що зайнятість розробників програмного забезпечення, за прогнозами, зросте на 17% відтепер і до 2024 року, що набагато швидше, ніж у середньому для всіх професій. Це пов’язано насамперед із значним зростанням попиту на комп’ютерне програмне забезпечення, який, безсумнівно, буде зростати в найближчі кілька років.

2. Легкий доступ до глибоких, доступних матеріалів

Програми для отримання ступеня, які тривають два-чотири роки, є неприємністю і часто занадто дорогі для більшості людей. Але ось секрет: компанії, що займаються великими даними, дійсно не піклуються про ваш диплом, як про ваші навички та вашу здатність вирішувати проблеми за допомогою коду та логіки. І сьогодні ви можете отримати навички, необхідні для досягнення успіху в прибутковому світі комп’ютерних наук, за допомогою поглиблених онлайн-курсів, як-от Набір Ultimate Learn to Code 2017які коштують незначну частину того, що ви витратили б на більш традиційну освіту, забираючи набагато менше вашого часу.

3. Свобода обирати власні проекти та години

Це правда, що багато програмістів працюють на 9-5 роботах у великих компаніях, але це не обов’язково має бути вашим шляхом, якщо ви хочете мати більше свободи. Маючи достатньо таланту та досвіду, позаштатний програміст може легко стягнути тризначну суму за годину роботи. Це означає, що ви можете бути самим собі начальником, вибираючи власний робочий час і здобуваючи неперевершену свободу, не будучи прив’язаним щодня до столу.

4. Ви повинні бути креативними

Серед людей, що не кодують, існує поширена помилка, що кодування та розробка – це сухе число і нескінченні рядки нерозбірливої ​​тарабарщини. І хоча вам, як програмісту, неминуче доведеться працювати з числами та довгими рядками коду, все це спрямовано на досягнення творчого бачення – бачення, у втіленні якого ви відіграєте важливу роль. Зрештою, кодування та розробка – це втілення в життя творчих ідей, що неодмінно стане нескінченно приємним і складним досвідом.

Усі інструменти, які вам потрібні, щоб розпочати новий, захоплюючий та прибутковий шлях розробника, доступні в Набір Ultimate Learn to Code 2017який наразі позначений до всього $49. Завдяки більш ніж 80 годинам захоплюючої багатоаспектної освіти з програмування, яка складається з десяти модулів, цей пакет допоможе вам ознайомитися з найновішими та найбільш затребуваними мовами та методами програмування.

Ви дізнаєтеся, як створювати інтерактивні веб-програми за допомогою Ruby on the Rails, скласти іспит на призначення спеціаліста з JavaScript, створювати комплексні проекти Python, керувати функціями об’єктно-орієнтованого програмування, використовувати HTML і CSS для плавної та продуктивної взаємодії зі сторінками сайту, створювати Angular 2 програми, створюйте реальні міжплатформні програми за допомогою Xamarin, створюйте власні програми для iOS 10 у Xcode 8 та Objective-C та багато іншого.

Не залишайтеся позаду, оскільки цифрова революція лише продовжує розвиватися і вимагає все більше і більше кваліфікованих програмістів, особливо коли освіта, яка вам потрібна, щоб залишатися в грі, настільки легкодоступна та доступна. Забрати Набір Ultimate Learn to Code 2017 всього за 49 доларів і почати кращу кар’єру.