4 причини не купувати iPhone 15 Pro

Ключові висновки

  • Базової пам’яті iPhone 15 Pro у 128 ГБ може бути недостатньо для професіоналів, які хочуть скористатися можливостями камери, оскільки вона може швидко заповнюватися зображеннями високої роздільної здатності ProRAW і відео 4K.
  • Варіанти кольорів для iPhone 15 Pro обмежені та не такі яскраві, як попередні моделі, ймовірно, через перехід на титанову рамку, яку складніше фарбувати.
  • Стандартний iPhone 15 пропонує хороше співвідношення ціни та якості зі значними оновленнями, такими як основна камера на 48 МП і покращений дисплей, що робить його переконливим вибором порівняно з iPhone 15 Pro, особливо з огляду на нижчу ціну.
  • Якщо у вас уже є нещодавній iPhone, можливо, не потрібно буде оновлюватись до iPhone 15 Pro, оскільки iPhone створені для тривалої роботи та мають тривалу підтримку програмного забезпечення. Заміна батареї вашого iPhone може бути більш економічно ефективним рішенням.

Apple представила довгоочікувані iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max на заході «Wonderlust» у вересні 2023 року. Ці флагманські iPhone мають титанову раму, чіп A17 Pro, кнопку Action тощо.

Хоча нові функції захоплюють, є кілька причин, чому ви можете не захотіти купувати iPhone 15 Pro.

1. Базовий обсяг пам’яті все ще становить 128 ГБ

https://www.apple.com/shop/buy-iphone/iphone-15-pro

iPhone 15 Pro має 48-мегапіксельну основну камеру, яка може знімати зображення ProRAW і відео 4K/60FPS ProRes, які можуть займати багато місця. Однак телефон усе ще має початковий обсяг пам’яті 128 ГБ, чого недостатньо для професіоналів, які хочуть скористатися можливостями камери.

З огляду на те, що iPhone 15 Pro також може знімати зображення у форматі HEIF із роздільною здатністю в чотири рази вищою, ніж раніше, розчаровує те, що Apple не пропонує більшу базову конфігурацію пам’яті для iPhone 15 Pro, як професіоналів, які хочуть використовувати камеру телефону якомога повніше. потенціалу потрібно буде заплатити додатково за більше місця для зберігання.

2. Варіанти кольорів не чудові

Автор зображення: Apple/YouTube

Лінійка iPhone 15 Pro доступна в чотирьох м’яких кольорах: натуральний титан, блакитний титан, білий титан і чорний титан. Майже всі ці варіанти кольорів досить приглушені та приглушені порівняно з більш яскравими Sierra Blue iPhone 13 Pro та Deep Purple Phone 14 Pro.

На думку галузевих експертів, причиною м’яких кольорів є перехід Apple на титанову раму. Хоча титан є більш міцним і легким матеріалом, ніж нержавіюча сталь, його також складніше фарбувати, що може обмежити вибір кольорів Apple.

3. Стандартний iPhone 15 пропонує хорошу ціну

Автор зображення: Apple/YouTube

Стандартний iPhone 15 отримав кілька значних оновлень, що робить його хорошим співвідношенням ціни та якості. Для початку ви отримаєте 48-мегапіксельну основну камеру та виріз Dynamic Island, який дебютував на iPhone 14 Pro. Його дисплей також було вдосконалено, тепер він здатний відображати до 2000 ніт яскравості на вулиці.

Ці значні вдосконалення роблять iPhone 15 переконливим вибором порівняно з iPhone 15 Pro через його значно нижчу ціну, починаючи з 799 доларів США, і втрачаючи лише деякі функції, як-от ProMotion і 5-кратну систему телефотокамери.

4. Ваш поточний телефон, ймовірно, все ще достатньо хороший

iPhone, як правило, створені для роботи роками і навіть мають найдовшу підтримку програмного забезпечення на всьому ринку смартфонів. Це означає, що ви можете очікувати, що Apple буде повністю підтримувати ваш iPhone основними оновленнями програмного забезпечення iOS протягом принаймні п’яти років.

Якщо у вас досить свіжий iPhone, наприклад iPhone 13 Pro або навіть iPhone 12 Pro, не потрібно оновлюватись до iPhone 15 Pro. Ваш поточний телефон усе ще цілком здатний задовольнити ваші потреби. Ви можете заощадити свої кровно зароблені гроші та дочекатися, поки Apple випустить iPhone із більш суттєвими оновленнями.

Я все ще використовую iPhone 11 у 2023 році, і він все ще добре задовольняє мої потреби, за винятком стану акумулятора, який погіршився з роками, і я не планую оновлюватись, доки Apple не припинить підтримку програмного забезпечення для пристрою. У більшості випадків заміна батареї вашого iPhone повинна вирішити більшість ваших проблем.

Оновлення до останньої версії iPhone не завжди є чудовою ідеєю

Незважаючи на те, що iPhone 15 Pro має абсолютно нову титанову рамку, кнопку дії, високошвидкісний USB-C і вдосконалену систему камери, більшість доповнень є розкішшю, а не необхідністю, особливо якщо у вас вже є сучасний iPhone. Зрештою, рішення про покупку чи оновлення до iPhone 15 Pro – це особисте питання, яке залежить від ваших потреб і бюджету.