4 найпопулярніші торгові майданчики API для продажу ваших API

| | 0 Comments| 12:57 AM
Categories:

У 21 столітті використання API значно зростає.

Насправді, API є однією з найсправжніших форм цифрових продуктів, які можуть бути розроблені, щоб бути надійними, взаємозамінними та відтворюваними.

Він має бути створений стандартним, послідовним і сумісним способом. Інтерфейси програмного інтерфейсу також мають супроводжуватися прикладами кодів і чіткою документацією, яка допоможе розробникам.

Отже, якщо ви розробник або компанія, яка щойно завершила створення свого добре розробленого API, який вирішує ключові проблеми в ніші та працює без зусиль, що далі?

Як би ви отримали від цього прибуток?

Як продати свій добре розроблений API?

Торговий майданчик API — хороший варіант!

Вам не потрібно створювати веб-сайт лише заради продажу свого API або інтегрувати на ньому систему обробки платежів.

Все, що вам потрібно, це розмістити свій API на ринку API, і дозволити їм виконувати решту.

Ось чому і розробники, і підприємства використовують ринки API, щоб продавати свої API, охоплювати цільову аудиторію та збільшувати свій дохід.

Ця стаття послужить вашим путівником для вивчення ідеї ринків API і того, як використовувати їх для продажу ваших API.

Приємного читання!

Що таке API Marketplace?

Ринок, який об’єднує покупців і продавців API на одній платформі, можна назвати ринком API. Ринок API поставляється з різними компонентами, зокрема порталом провайдера та порталом розробника.

Ця платформа дозволяє постачальникам API (розробникам або компаніям) перераховувати свої API, а покупці (інші розробники) можуть переглядати API та купувати їх.

Щоб зробити це простіше, подумайте про ринок API, як-от веб-сайт електронної комерції, наприклад Amazon.com, або звичайний ринок. Якщо ви хочете продати свою електронну книгу, ви можете розмістити її на Amazon, де любителі книг зможуть переглянути її та купити, якщо вона їм сподобається.

Подібним чином ринок API дозволяє постачальнику API перераховувати свої API та монетизувати їх, пропонуючи різні плани підписки. Цю частину ринку API можна назвати порталом провайдера. Ринок може піклуватися про керування користувачами, платіжну систему, фрагменти коду, документацію та тестування ринку без інвестування в API Gateway.

Подібним чином ринок API також допомагає розробникам як покупцям знаходити API з ефективними можливостями пошуку, колекціями та категоріями. Цей компонент можна назвати порталом розробника. Вони навіть можуть порівнювати API, переглядати кінцеві точки, ціни та інші деталі, щоб придбати той, який найкраще відповідає їхнім потребам.

  Як перевірити, чи є опис роботи дискримінаційним [Chrome]

Різниця між API Marketplace і API Portal

Портали API створюються за допомогою шаблону для продуктів керування API або розробляються на замовлення. Зазвичай вони розгортаються лише одним постачальником API і дозволяють розробникам інтегрувати, розуміти та розгортати API. Він спрямований на надання документації разом із специфікаціями, включаючи навчальні посібники та функції. Вони також дозволяють розробникам безпечно підключатися до постачальника за допомогою облікових даних OAuth або ключів API.

Багато провайдерів досі використовують ці портали, але ринки API стали найпоширенішими за останні роки.

Тепер розробникам і видавцям не потрібно покладатися лише на портали API з обмеженими API, тарифними планами та перевагами.

Це тому, що ринки API об’єднують багато постачальників API та демонструють свої продукти на одній панелі. Таким чином, це дасть вашому API ширшу експозицію на ринку, де тисячі потенційних покупців зможуть переглянути ваш API і, можливо, купити його.

Це також допомагає розробникам, які постійно шукають ресурсні API, мати багато варіантів і тарифних планів на вибір.

Отже, це безпрограшна ситуація як для покупців, так і для продавців. 😎

Вам все ще потрібна додаткова мотивація?

добре!

Які переваги API Marketplace?

Для постачальників API:

  • Ширше охоплення збільшує вашу базу користувачів
  • Це допоможе вам виміряти поточний ринковий попит
  • Забезпечує інтерактивний форум, де видавці можуть отримувати відгуки щодо своїх API від розробників щодо зручності використання, продуктивності тощо.
  • Обсяг вдосконалення
  • Постачальники API можуть отримати повний навчальний посібник про те, як публікувати свої API разом із онлайн-подіями

Для розробників:

  • Знайти API стає простіше завдяки великій кількості варіантів, категорій, цінових діапазонів тощо.
  • Вони можуть швидко переглядати всі доступні на даний момент API з їх функціями.
  • Споживачі також можуть знайти успішний API за рейтингами, статистикою та таблицями
  • Форуми дозволяють їм перевіряти відгуки про API іншими розробниками, що допомагає їм вибрати якісний API
  • Онлайн-події, навчальні посібники та документація допомагають їм ефективно використовувати API

Тепер давайте поговоримо про деякі з найкращих ринків API, де ви можете продавати свої API.

RapidAPI

Рекламуйте та демонструйте свій API на найбільшому та найулюбленішому ринку API RapidAPI. Це допоможе вам створити список вашого API, керувати ним і легко монетизувати його.

Додайте свої параметри та кінцеві точки за лічені хвилини за допомогою простого інтерфейсу користувача та завантажте специфікацію Swagger, щоб ще більше прискорити процес. Інтерактивна документація створюється автоматично після завантаження API, що дозволяє споживачам тестувати API у браузері та використовувати його в один клік.

  Як користуватися веб-програмою Microsoft Teams

RapidAPI пропонує фрагменти коду різними мовами, що полегшує користувачам інтеграцію вашого API у свої програми. Вам більше не потрібно турбуватися про безпеку, оскільки RapidAPI перевіряє кожен запит API. Він призначає ключі API кожному користувачеві для полегшення керування користувачами та швидкого налаштування.

Ви можете відстежувати продуктивність і отримувати детальну інформацію про тенденції та використання API на інформаційній панелі. Додайте свій API, вибравши гнучку модель ціноутворення та визначивши рівні цін, які найкраще підходять для вас. Вони також допоможуть вам охопити необмежену кількість користувачів без додаткової плати та подбати про виставлення рахунків і виставлення рахунків для ваших клієнтів у всьому світі. Ви можете отримати 80% прибутку в кожній транзакції.

APILayer

APILayerхмарний постачальник SAAS і API, запустив свій Торговий майданчик API у лютому 2022 року. Це було поєднано з придбанням Prompt API, платформи для розробників, щоб монетизувати свої API.

На момент написання цієї статті існує понад 75 продуктів API на вибір, і нові постійно додаються щодня.

Можна співпрацювати з APILayer, щоб отримати доступ до ширшої клієнтської бази, допомогти в управлінні ключами, зборі платежів тощо. По суті, ви створюватимете API, а APILayer займатиметься іншим.

Процес розміщення API починається з надсилання деталей на перевірку після обговорення проекту разом із деталями виплат і цін.

Далі APILayer готується до технічної оцінки, щоб перевірити, чи відповідає API стандартам якості. Нарешті, API буде включено в список на ринку, якщо він поставить прапорці.

APILayer дає повну свободу визначати ціни на ваші продукти та самостійно розміщувати або вибирати їх для розміщення. Крім того, будь-яка компанія або окрема особа може стати партнером APILayer.

Виплати здійснюються щомісяця, і ви будете ділитися 15% доходу з APILayer.

Rakuten

Rakuten це популярний ринок API із понад 1 мільйоном розробників по всьому світу. Вони допомагають вам керувати, рекламувати та продавати свій API без будь-яких труднощів.

Завдяки простій і швидкій інтеграції ви можете додати свої параметри протягом кількох хвилин або спробувати завантажити специфікацію swagger. Він автоматично створює документи, щоб допомогти користувачам перевірити API з будь-якого браузера та миттєво почати використовувати його.

  Як встановити плагін Autotune VST в Audacity

Інтегруйте свій API із програмою користувача за допомогою фрагментів коду, доступних кількома мовами. Ви отримаєте детальну аналітику продуктивності та розуміння свого API та швидко налаштуєте все за допомогою безпечного ключа. Крім того, Rakuten RapidAPI також автентифікує всі запити.

Він керує виставленням рахунків і виставленням рахунків і допомагає масштабувати необмежену кількість викликів API без додаткових витрат. Виберіть план відповідно до ваших вимог, який може бути платним за використання або на основі підписки. Вони стягують 20% комісії за монетизацію за кожну транзакцію.

Saasify

Зосередьтеся на тому, що важливо для вашого бізнесу, і дозвольте Saasify для вирішення всіх проблем із SaaS, включаючи виставлення рахунків, документацію, облікові записи користувачів, шлюз API та маркетингові сайти та кампанії.

Натомість ви можете вільно насолоджуватися цікавими речами, такими як створення API, додавання до нього чудових функцій і заробіток за допомогою Saasify.

Це допомагає вам зберегти ваше право власності на API разом із вашим бізнесом SaaS, одночасно допомагаючи вам ефективно продавати API та запропонувати чудову взаємодію з користувачем. Saasify генерує кінцеві точки API після того, як ви надасте їм специфікацію OpenAPI свого API, розміщену на зовнішньому хості.

Ваш продукт можна повністю налаштувати за допомогою файлу конфігурації JSON, навіть якщо Saasify надає деякі параметри за замовчуванням, як-от ціни, документи, брендинг і маркетинговий текст. Saasify відстежуватиме кожну зміну, яку ви вносите у свій продукт, щоб мати повний контроль над версіями продукту.

З Saasify ви перебуваєте в безпечному місці, оскільки він розміщений на AWS і постійно перевіряється третьою стороною. Ви можете інтегрувати Saasify зі Stripe, щоб контролювати свої підписки та дохід, а також вони пропонують галузеве виставлення рахунків і виставлення рахунків.

Партнерство з ними включає 20% комісії за монетизацію.

Висновок

Я сподіваюся, що ці ринки API допоможуть вам знайти потенційних клієнтів для ваших API, продавати їх без проблем і вдосконалювати свої продукти, щоб продовжувати отримувати величезні прибутки.

Далі дослідіть, як контролювати свої API.