4 найкращі програми для створення субтитрів із підтримкою кількох мов

Categories:

Якщо ви творець відео, ви повинні використовувати субтитри, щоб максимізувати потенціал свого вмісту.

Субтитри – це просто текстова версія вашого відео. Він може містити те, що говорить оратор, і навіть його вирази, такі як сміх, плач, важке дихання тощо.

Це було введено в основному для людей з вадами слуху, щоб зрозуміти, про що відео. Це вже сама по собі значна перевага. Однак, якщо ми розглядаємо це з маркетингової точки зору, додавання субтитрів до вашого відео дає додаткові переваги. Ось деякі з них.

Покращує SEO та видимість 🔎

Якщо ви збираєтеся завантажувати свої відео на такі платформи, як YouTube, додавання субтитрів до них допоможе зробити ваші відео більш помітними за допомогою пошуку. Їх сканери не можуть дивитися чи слухати ваші відео, але вони можуть індексувати текст. Додаючи субтитри, ви спрощуєте їхньому алгоритму обробку стенограми.

YouTube все одно автоматично перетворює ваші відео на текст, але це не завжди найточніше. Крім того, створення субтитрів може бути корисним, якщо ви також хочете завантажити відео за межі YouTube.

Націлено на людей, які віддають перевагу читанню, а не перегляду відео 📖

Недавнє опитування дійшло такого висновку 47% людей надають перевагу читанню, а не перегляду відео, щоб навчитись, особливо тим, кому від 14 до 23 років. Це означає, що коли ви додаєте підписи до своїх відео, ви також націлюєтеся на людей, які віддають перевагу читанню. Це як пустити стрілу, яка влучає у дві цілі.

Привертає увагу аудиторії 🧠

Читання субтитрів під час перегляду відео може полегшити вашій аудиторії розуміння вмісту та сприйняття повідомлення, яке доноситься. Це може призвести до того, що ваша аудиторія відчує задоволення від вашого вмісту.

  Як видалити обліковий запис ICQ назавжди

Це робить речі зручними 👍

Бувають випадки, коли ми не можемо відтворювати відео з увімкненим звуком, особливо в бібліотеці чи під час подорожі. І не завжди ми носимо з собою навушники/поди, тому в подібних ситуаціях наявність субтитрів може допомогти зрозуміти відео.

Тепер давайте розглянемо деякі рішення, які допоможуть вам створити субтитри до вашого відео.

Від

Ще одне просте у використанні рішення для автоматичного створення субтитрів для відео, Від виконання роботи займає не більше кількох хвилин.

Завдяки передовій технології штучного інтелекту він може виявляти понад 100 мов разом із акцентами та точно транскрибувати їх.

Цей онлайн-інструмент може додавати субтитри до ваших відео одним клацанням миші без завантаження будь-якого складного програмного забезпечення. Перш ніж експортувати результат, ви можете внести зміни, наприклад змінити стиль, розмір, шрифт та інші виправлення, якщо це необхідно.

Veed має три різні варіанти формату експорту: TXT, VTT і SRT. Ви можете використовувати їх залежно від того, що ви хочете зробити з підписами. Наприклад, якщо ви збираєтеся зберегти підписи, щоб пізніше додати їх до відео, ви можете зробити це за допомогою формату файлу TXT. Навпаки, VTT і SRT є правильними форматами субтитрів і чудово підходять для збереження готових до використання файлів.

Ще одна дуже цікава функція цього рішення — це можливість перекладати ваші субтитри після їх створення. Отже, якщо ви вважаєте, що кінцевий результат має бути доступним кількома мовами, ви можете перекласти його на скільки завгодно різних мов.

Капвінг

Безкоштовно для початку та без водяних знаків, Капвінг дозволяє безпосередньо додавати субтитри до ваших відео, незалежно від формату чи розміру.

Він має простий у користуванні інтерфейс і повністю заснований на браузері, що означає, що ви можете робити все онлайн, не завантажуючи нічого на свій комп’ютер.

  Як скасувати депозит Robinhood

Kapwing може бути придатним для відео, які ви хочете завантажити на YouTube або навіть у соціальні мережі, такі як Facebook, LinkedIn та Instagram.

Ви можете почати із завантаження відеофайлу або вставлення посилання в поле, щоб завантажити відео на сервер. Потім ви можете скористатися простим інструментом субтитрів, щоб розмістити субтитри у правильному місці у вашому відео.

Оскільки цей інструмент є автоматизованим, він автоматично генерує підписи, але перед експортом результату ви можете відредагувати його, щоб переконатися, що він абсолютно точний. Ви можете змінити шрифт, розмір тексту, колір і положення підписів. Це також дозволяє вам грати з додатковими елементами, такими як додавання фону до субтитрів, обрізання відео відповідно до тексту тощо.

Коли ви задоволені, ви можете натиснути «Створити», і ваше відео буде оброблено миттєво. До речі, якщо у вас уже є файл SRT, ви можете імпортувати його в цей інструмент, і він додасть його до вашого відео та виконає решту роботи.

Клідео

Ще один безкоштовний інструмент для додавання підписів до ваших відео, Клідео дуже зручно, коли потрібно щось просте, але дуже точне.

Їхній засіб створення субтитрів повністю онлайновий і зберігає ваше відео лише 24 години, протягом яких ви можете експортувати його куди завгодно. Він також вільний від набридливої ​​реклами, яку, на жаль, можна побачити в більшості сучасних безкоштовних інструментів (але не в цьому та інших інструментах у цьому списку).

Clideo — це ручний інструмент, що означає, що вам доведеться відтворити відео та написати підписи самостійно або імпортувати файл SRT. Це дає вам змогу точно розрахувати час, а потім ви можете редагувати їх, щоб зробити їх трохи вишуканішими, додавши колір фону, змінивши вирівнювання, розмір шрифту, положення тощо.

  Як шукати історію Chrome за датою

Він підтримує всі основні формати відео для експорту, включаючи MP4, MKV, MOV і MPEG. Дуже цікавою функцією є можливість змінювати розмір кінцевих відео відповідно до вимог різних соціальних мереж, наприклад, для Instagram. Він має попередньо встановлені розміри, які можна використовувати відразу.

Щасливий писар

Я повинен був згадати Щасливий писар по-перше, тому що це такий фантастичний інструмент, якому довіряють понад 100 000 користувачів у всьому світі, включаючи BBC, Forbes і Spotify.

Цей інструмент бере ваше відео та виділяє з нього мову, щоб створити субтитри понад 120 різними мовами. І все це за кілька хвилин очікування! Окрім англійської, деякі з багатьох мов включають фінську, німецьку, зулу, в’єтнамську та арабську. Він також вловлює діалекти та акценти, щоб точно транскрибувати їх.

Усе, що вам потрібно зробити, це завантажити своє відео, вибрати потрібну мову та нарешті вибрати «Створено машиною», щоб ваші субтитри були готові миттєво. Потім ви можете експортувати його в різні доступні формати.

Happy Scribe забезпечує 85% точності, що досить добре для блискавичного автоматичного інструменту.

Висновок 👩‍💻

Настійно рекомендується додавати субтитри до своїх відео, особливо в наш час, коли в цифровому світі є жорстка конкуренція. Вам потрібно використовувати все доступне, щоб просунути свої відео перед глядачами.

Наведені вище інструменти дозволять виконати роботу без проблем із мінімальними зусиллями з вашого боку.