4 найкращі програми для відеоконференцій з відкритим кодом

Ключові висновки

  • Програмне забезпечення для відеоконференцій із відкритим кодом має кілька переваг, зокрема покращену безпеку та покращену продуктивність програми.
  • Багато інструментів для відеоконференцій із відкритим кодом можна використовувати безкоштовно, навіть якщо вам потрібен доступ до всіх основних функцій.
  • Зазвичай ви можете без проблем використовувати інструменти для конференцій із відкритим кодом на своєму комп’ютері. Однак деякі також полегшують використання на вашому смартфоні та планшеті.

Усуньте особисті зустрічі та отримайте кілька інших переваг, використовуючи програмне забезпечення для відеоконференцій з відкритим кодом. У цьому посібнику описано наш вибір найкращих інструментів на ринку, а також ви дізнаєтесь про переваги використання цих платформ порівняно з інструментами для відеоконференцій із закритим кодом.

Чому я повинен використовувати програмне забезпечення для відеоконференцій з відкритим кодом?

Програмне забезпечення для відеоконференцій із відкритим кодом часто може бути безпечнішим, ніж альтернативи із закритим кодом. Це особливо важливо, якщо взяти до уваги минулі витоки даних на платформах із закритим кодом, наприклад, розкриття сотень мільйонів паролів і імен користувачів Zoom у квітні 2020 року.

Хоча відкритий вихідний код не ідеальний, більша аудиторія інспекторів коду, як правило, швидше виявляє проблеми безпеки. Співавтори також можуть швидше виявляти та виправляти інші помилки, хоча це дуже різниться від проекту до проекту.

Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом також дозволяє безкоштовно проводити тривалі відеоконференції. Хоча не все програмне забезпечення із закритим кодом має часові обмеження, більшість із них вимагає платити за необмежений доступ. Наприклад, за безкоштовним планом Zoom дозволяє розмовляти лише до 40 хвилин.

  Як видалити прострочені підписки на Apple

Тепер, коли ми обговорили основні переваги використання платформ відеоконференцій з відкритим кодом, давайте розглянемо деякі з найкращих програм. Нижче ви знайдете наші улюблені варіанти.

Jitsi Meet — це безкоштовний і зручний інструмент із безпечною технологією. Щоб запросити людей на дзвінок на Jitsi Meet, вам просто потрібно надати посилання, до якого користувачі зможуть отримати доступ. Це дозволяє утримувати виклики без необхідності завантажувати окрему програму.

Якщо ви віддаєте перевагу планувати свій тиждень у Календарі Google, Jitsi Meet може інтегрувати ваші зустрічі в додаток, тобто ви ніколи не втратите відстеження того, коли вам потрібно розмовляти. Це робить його надійним програмним забезпеченням для відеоконференцій для віддаленої роботи.

Jitsi Meet підтримує групове відео, живий чат, показ екрана, трансляцію тощо. Він найкраще працює в Google Chrome і має чудову якість звуку та відео без затримок. Платформа підтримує додаткове наскрізне шифрування.

Jitsi Meet має розширення для Slack і Google Chrome. Окрім використання програмного забезпечення у веб-браузері, Jitsi Meet також має мобільні програми для iOS та Android.

Завантажити: Jitsi Meet for iOS | Android (безкоштовно)

Jami доступний на всіх пристроях і абсолютно безкоштовний. Ви можете легко налаштувати дзвінки з іншими користувачами та створити ім’я користувача, щоб інші могли легко вас шукати. Окрім відеоконференцій, ви можете використовувати Jami для спілкування з іншими за допомогою миттєвих повідомлень. Отже, якщо ви шукаєте інструмент внутрішньої комунікації для свого робочого простору, Jami — чудовий вибір.

  Багатошарові SSD: що таке SLC, MLC, TLC, QLC і PLC?

Оскільки Jami дозволяє залишатися анонімним і має наскрізне шифрування, це фантастичний варіант, якщо ви дбаєте про свою конфіденційність. Jami також має розподілену інфраструктуру та X.509-сумісну автентифікацію користувачів. Крім того, ви можете використовувати інструмент офлайн.

Jami не має обмежень щодо функцій, пам’яті, пропускної здатності чи користувачів. Він без реклами, стабільний і швидкий. Ви можете зробити пожертву на платформу, якщо вам подобається нею користуватися та ви хочете підтримати проект.

Завантажити: Джамі для iOS | Android | вікна | macOS | Linux (безкоштовно)

Nextcloud Talk дозволяє проводити відеозустрічі та ділитися своїм екраном, що робить його ідеальною платформою для відеоконференцій з відкритим кодом для багатьох людей. Платформа повністю розміщується самостійно, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про витік ваших метаданих. Крім того, платформа має шифрування на рівні AES-256, пропонує захист від атак грубої сили та дозволяє захищати паролем ваші дзвінки.

Окрім інструментів для відеоконференцій, Nextcloud Talk також пропонує кілька інструментів, щоб зробити зустрічі більш продуктивними та інтерактивними. Наприклад, ви можете проводити презентації за допомогою функції дошки. Ви також можете використовувати Nextcloud як альтернативу Google Drive і Dropbox; програма дозволяє зберігати документи, зображення тощо.

  Додайте Ok Google Detection на всі екрани вашого пристрою [No Root]

Nextcloud Talk має кілька інших цікавих функцій, які можуть допомогти вам отримати більше від ваших відеоконференцій. Наприклад, ви можете створити опитування в чаті, якщо вам потрібно отримати важливу інформацію від інших учасників. Ви також можете використовувати двофакторну автентифікацію (2FA), щоб переконатися, що ваші виклики залишаються безпечними.

Якщо ви вирішите використовувати Nextcloud Talk, ви також можете перевірити інші продукти Nextcloud, як-от Nextcloud Office і Файли Nextcloud.

Apache OpenMeetings має два основних варіанти для відеоконференцій: один лише з відео, а інший, де ви також можете малювати на білій дошці. Останній ідеальний, якщо ви хочете провести презентацію або розбити складну тему для інших одержувачів дзвінка.

Apache OpenMeetings дозволяє повідомляти про будь-які потенційні загрози безпеці та робить їх видимими на своєму веб-сайт, а також інформування користувачів про те, чи проблему вирішено. Отже, ви можете вирішити для себе, чи хочете ви використовувати Apache OpenMeetings чи одну з альтернатив, які ми згадали.

Окрім відеодзвінків, ви також можете використовувати Apache OpenMeetings для проведення зустрічей лише з аудіо, якщо ви вважаєте, що це іноді необхідно. Ви можете скористатися функцією приєднання в один клік, щоб отримати доступ до зустрічей без необхідності завантажувати програму. Якщо вам знадобиться отримати доступ до зустрічі пізніше, ви також можете скористатися функціями запису розмов Apache OpenMeetings.