4 найкращі нові функції Microsoft Paint

З запуском Windows 11 Microsoft нарешті вирішила повністю змінити дизайн своєї популярної класичної програми Paint. Відтоді компанія додала більше функцій до програми, важливою з яких є темний режим, де програма адаптує тему відповідно до налаштувань вашої системи.

Нова програма Paint також покращує інтерфейс користувача та покращує набір інструментів без шкоди для факторів простоти та доступності графічного редактора. Якщо ви оновлюєтеся до Windows 11, ось що нового в новій програмі Microsoft Paint.

1. Microsoft Paint отримує капітальний ремонт дизайну

Нове оновлення вносить незначні, але важливі зміни в застарілий мистецький додаток. Ті, хто знайомий із програмою MS Paint, помітять, що інтерфейс для спливаючих вікон «Редагувати колір», «Змінити розмір» і «Нахил» тепер відповідає стилю Windows 11.

Крім того, нове оновлення забезпечує покращену підтримку програм зчитування з екрана, щоб допомогти з доступністю. Він також усуває проблему, через яку текстові поля неочікувано переміщуються, якщо ви використовуєте IME, і виправляє неправильно локалізовані діалогові вікна івритом, голландською, норвезькою та іншими мовами. Нарешті, клацання зразка кольору, утримуючи клавішу Shift, тепер вибере його як вторинний колір.

2. Темний режим Paint доступний для всіх

Після першого анонсу в січні цього року підтримка темного режиму для програми Paint тепер розгортається для стабільної версії. Програма працює незалежно від оновлень Windows, тому вам потрібно перевірити Microsoft Store, щоб установити останні оновлення, доступні для програми Paint.

Щоб увімкнути темний режим, натисніть нову кнопку «Налаштування» (значок шестірні) у верхньому правому куті програми Paint. Натисніть тему програми, щоб розгорнути розділ тем. Виберіть Темний, щоб увімкнути темний режим у розділі Вигляд. Або встановіть для нього значення «Налаштування системи», щоб програма адаптувалася до темного режиму Windows 11.

Темний режим доступний у версії Paint 11.2304.17.0 і вище.

3. Центроване полотно для малювання

Полотно Microsoft Paint традиційно розташовувалося у верхньому лівому куті програми, що зміниться з новим оновленням. У версії 11.2306.23.0, доступній лише для збірок Canary і Developers на момент написання статті, додано підтримку центрованого полотна.

Центроване полотно забезпечує візуальний баланс і допомагає сфокусувати вміст. Подібно до темного режиму, ця функція, швидше за все, з часом потрапить до стабільного випуску.

4. Покращені елементи керування масштабуванням і спеціальні можливості

У новій програмі Paint також є покращені елементи керування масштабуванням, що робить процес збільшення/зменшення масштабу плавнішим для більшої точності. Крім того, нова опція «За розміром вікна» може швидко адаптуватися до розміру вашого вікна, доповнюючи нову центральну композицію полотна.

Корпорація Майкрософт також оновила діалогове вікно «Властивості зображення» відповідно до стилю Windows 11. Крім того, програма тепер має покращені клавіші доступу та підтримку швидких клавіш для покращених спеціальних можливостей за допомогою клавіатури. Оскільки більшість комбінацій клавіш у Paint успадковано від попередньої версії, звикнути до комбінацій клавіш не повинно бути проблемою.

У той час як компанія поступово додає вдосконалення, про які було оголошено на початку цього року, включаючи темний режим і центроване полотно, інтеграція функцій вкладок покращить аспект багатозадачності програми Paint.

Класичний додаток Paint тут, щоб залишитися

Постійна підтримка Microsoft для того, щоб класична програма Paint відповідала мові дизайну Windows 11, означає, що програма й надалі залишатиметься частиною операційної системи Windows. Завдяки новим удосконаленням MS Paint залишатиметься хорошим варіантом для базового редагування, включаючи швидке створення посібників користувача, анотування знімків екрану або навіть конвертацію зображень у різні формати.