4 найкращі емулятори Game Boy Advance для iOS

Якщо ви прагнете знову пережити спогади дитинства, граючи у всі класичні ігри GBA на своєму iPhone, ви знаходитесь у правильному місці, оскільки ми проведемо вас через найкращі емулятори Game Boy Advance, доступні для пристроїв iOS.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Використання емуляторів для гри в ігри в межах закону; однак важливо зауважити, що завантаження та встановлення ПЗУ для ігор, якими ви не володієте, є суворо незаконним.

1 Дельта

Рагав Сеті/MakeUseOf

Delta є одним із найкращих емуляторів GBA для пристроїв iOS. Він оснащений такими функціями, як підтримка контролера, збереження станів і можливість пришвидшити ігровий процес, щоб проходити через виснажливі розділи.

Ви можете встановити Delta, завантаживши її через AltStore, і вона може не тільки емулювати ігри GBA, але й запускати ігри SNES, Nintendo DS, N64 і Sega Genesis.

Delta також підтримує локальну багатокористувацьку гру і навіть має повну підтримку AirPlay, тобто ви можете бездротово підключити свій iPhone до телевізора та віддзеркалювати ігровий процес, використовуючи свій iPhone як контролер.

  Як переглянути використання акумулятора за годину на iOS 12

Загалом, Delta — чудовий варіант, якщо ви хочете імітувати не лише ігри GBA, а низку ретро-консолей Nintendo.

Завантажити:Дельта (безкоштовно)

2 Походження EMU

Рагав Сеті/MakeUseOf

Provenance EMU, також доступний через AltStore, пропонує функції, подібні до Delta, наприклад збереження прогресу в будь-якому місці та підтримку контролера.

Однак його виділяє те, що він навіть має певну версію для tvOS. Отже, ви можете встановити його на свій Apple TV, підключити контролер і фактично перетворити його на ігрову консоль, на якій можна запускати тисячі ретро-ігор.

Він навіть дозволяє синхронізувати ваші збереження за допомогою iCloud, що робить його ідеальним вибором, якщо ви хочете відстежувати свій прогрес на іншому пристрої, наприклад на iPhone.

Provenance EMU також підтримує широкий спектр ретро-консолей, включаючи PlayStation 1 від Sony, що робить її більш універсальною. Однак його користувальницький інтерфейс часто виглядає дуже незграбним і не має кількох параметрів налаштування порівняно з Delta.

  YoCam додає до ваших фотографій iPhone ряд фільтрів та лінз [iOS]

Завантажити:Походження ЕВС (безкоштовно)

3 RetroArch

Рагав Сеті/MakeUseOf

Якщо ви пробували емулювати ігри на інших пристроях, ви напевно чули про RetroArch. Це, безумовно, найпотужніший емулятор, який надає масу функцій, наприклад підтримку багатокористувацької онлайн-ігри, і ви навіть можете використовувати шейдери RetroArch для імітації зовнішнього вигляду ЕЛТ-телевізора.

RetroArch також є найкращим багатоцільовим емулятором, оскільки, окрім традиційних консолей Nintendo, ви навіть можете емулювати ігри для PSP, PS2, DOS тощо.

Варто зазначити, що інсталяція RetroArch може бути непростою, а її налаштування потребує ще крутішого навчання. Якщо ви плануєте просто емулювати ігри GBA без будь-яких значних модифікацій чи налаштувань, краще вибрати Delta або Provenance EMU.

Завантажити:RetroArch (безкоштовно)

4 AfterPlay

Рагав Сеті/MakeUseOf

Якщо вам незручно завантажувати програми збоку на вашому iPhone, AfterPlay пропонує зручну альтернативу як емулятор на основі браузера. Це означає, що ви можете грати в ігри GBA безпосередньо через Safari або будь-який інший веб-браузер без необхідності завантажувати сторонні програми.

  Джейлбрейк iOS 7.1.2 за допомогою Pangu

Ви можете просто перейти на веб-сайт, завантажити свій GBA ROM і почати грати. Однак, оскільки він заснований на браузері, його продуктивність, як правило, більш повільна порівняно з іншими емуляторами, які ми згадували. Надійне підключення до Інтернету має важливе значення для плавної гри.

AfterPlay також має автоматичне збереження в хмарі, тож ви можете переглядати свій прогрес на будь-якому пристрої, якщо ви використовуєте той самий обліковий запис. Хоча емуляція GBA безкоштовна, доступ до інших консолей, як-от Nintendo DS або PlayStation 1, і таких функцій, як перемотування вперед, чіти та кілька слотів для збереження, вимагає преміум-підписки.

Відвідайте:AfterPlay (Безкоштовно, доступна підписка)

Хоча жодного з цих емуляторів GBA для iOS немає в App Store через політику Apple, ви можете безпечно завантажити їх за допомогою AltStore. Якщо у вас уже є купа класики GBA, ви можете перетворити свій iPhone на ретро-ігровий центр за допомогою правильного емулятора GBA.