4 найкращі велоспорти для тренажерів у приміщенні

| | 0 Comments| 5:46 AM
Categories:

Шукаєте більше способів тренуватися, не виходячи з дому? Хоча їзда на велосипеді на вулиці зазвичай є цікавим способом заняття спортом, погода не завжди дозволяє це зробити. У цьому випадку найкращі велоспорти для тренажерів у приміщенні можуть допомогти вам досягти фітнес-цілей за вашим власним розкладом.

Вам знадобиться функціонуючий кімнатний тренажер, щоб максимально використовувати ці програми. Незалежно від того, купуєте ви розумний велотренажер чи використовуєте класичний, ці програми можна запускати на смартфоні, планшеті чи комп’ютері, щоб покращити тренування. За допомогою цих додатків для тренувань на велосипеді в приміщенні ви зможете інтенсивно тренуватися вдома та зайняти свій розум інтерактивними ігровими елементами, відео та багатьма іншими функціями.

1. ZWIFT

Для велосипедистів, які шукають захоплюючий, інтерактивний і схожий на гру досвід їзди на велосипеді, Zwift є найкращим вибором. За допомогою програми Zwift Companion, доступної на вашому смартфоні, ви можете спілкуватися з друзями під час тренування, ділитися своїм місцезнаходженням і аналізувати дані про поїздку, щоб вивести свою фізичну форму на новий рівень.

Zwift включає понад 2500 тренувань, які можна налаштувати відповідно до ваших здібностей до їзди на велосипеді та створених найкращими тренерами світу. Щоб тренуватися в домашньому тренажерному залі, поєднуйте ці тренування в додатку з домашніми кардіотренуваннями та вправами для здоров’я серця. Додаткові функції цієї програми включають легкий для читання головний екран, наповнений вашими останніми діями та майбутніми подіями.

Поле активності дозволяє вам краще спілкуватися з іншими гонщиками та бачити, чим вони займаються на платформі. Крім того, у програмі легко відслідковувати свій прогрес за допомогою тижневих і місячних цілей. Спілкуйтеся з друзями через групи спільноти та надсилайте підбадьорення в реальному часі іншим тренерам.

  25 найкращих безкоштовних альтернатив Snagit

Прокручуючи програму, ви бачите, хто в цей момент їде на велосипеді, і чи є вони попереду чи позаду вас. Зі смартфона ви можете завершити поїздку та поділитися нею з іншими велосипедними сайтами.

Програма Zwift Companion доступна на Android, iOS, Mac і Windows. Хоча супутня програма безкоштовна для використання, для повноцінного використання потрібна підписка на Zwift.

Завантажити: Zwift Companion для iOS | Android | Мак | вікна (Безкоштовно, потрібна підписка)

2. Навчання Tacx

Перегляньте віртуальні курси, засновані на реальних поїздках, за допомогою програми Tacx Training. Якщо ви вже є користувачем Garmin, то додаток Tacx ідеально впишеться у вашу екосистему тренувань.

Здійсніть екскурсію Південною Кореєю, Португалією, Нідерландами та багатьма іншими місцями по всьому світу. Чудові реальні кадри ідеально підходять для тих, хто віддає перевагу більш реалістичному досвіду їзди.

Відстежуйте швидкість, каденс і потужність під час тренувань і перевіряйте індикатор підйому в режимі реального часу, щоб побачити, скільки ще залишилося на пагорбі. Тим часом тренування запрошують вас зосередитися на силі або спеціально підготуватися до майбутньої гонки.

Завдяки таким додаткам, як колекційні значки, завдання та цільові плани тренувань, додаток Tacx пропонує безліч віртуальних велосипедних ресурсів як для початківців, так і для спортсменів, які змагаються.

Завантажити: Навчання Tacx для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

3. TrainerRoad

Якщо ви шукаєте найкращий спосіб стати швидшим велосипедистом, то ви можете досягти цього за допомогою програми TrainerRoad. Отримайте максимум від тренувань у приміщенні за допомогою структурованих планів тренувань. Вибирайте з понад 3000 цільових, науково обґрунтованих планів тренувань, щоб досягти цілей тренувань за менший час.

  Як виправити Echo або Google Home, які не підключаються до Wi-Fi

Додаток зберігає детальні записи всіх тренувань протягом тривалого періоду, щоб допомогти порівнювати дані та стежити за прогресом вашої фізичної форми. Інструменти аналітики велоспорту, доступні в цьому додатку, дозволяють аналізувати дані про поїздки в одному місці, а інструменти ШІ автоматично відстежують вашу функціональну порогову потужність (FTP).

Плани TrainerRoad працюють для різноманітних велоспортів, включаючи шосе, гравій, MTB, велокрос і триатлон, і програми зосереджені на результатах більше, ніж на візуальному зображенні. За допомогою системи календаря TrainerRoad додайте плани та виберіть конкретні дні, які краще відповідають вашим цілям тренувань.

Ви також можете додати атракціони на відкритому повітрі до плану тренувань TrainerRoad. Крім того, можна завершити тренування TrainerRoad під час поїздок на відкритому повітрі, запустивши програму на велокомп’ютері Wahoo або Garmin.

Нарешті, зв’язування програми TrainerRoad з іншими програмами, такими як Garmin Connect і Strava, допомагає відстежувати тренування як у приміщенні, так і на вулиці. Для спортсменів, які хочуть збільшити свою швидкість і FTP, це надійний вибір.

Завантажити: TrainerRoad для iOS | Android (Потрібна підписка)

4. Wahoo RGT

Wahoo RGT (раніше RGT Cycling) — ще один додаток для велотренажерів у приміщенні, який може структурувати ваше тренування та забезпечити чудове тренування вдома. Ця віртуальна навчальна програма дозволяє вам кататися на відомих підйомах і взаємодіяти з імітаціями реальних місць.

Досліджуйте місто Льовен у Фландрії, підніміться на Кеп-Форментор або прогуляйтесь по автодрому Dunoon Seafront Circuit. Ця програма також пропонує такі чудові функції, як групові соціальні поїздки, перегони та гонки на час. Вибирайте між видами від третьої та першої особи під час їзди на велосипеді, а також між ракурсом дрона та мотокамери.

  Як скасувати підписку на iPhone

Завдяки настроюваним функціям користуватися цією навчальною програмою буде цікаво. Змініть свій аватар і оберіть з-поміж різних велосипедів і комплектів, які найкраще відповідають вашому стилю та настрою. У вас також є можливість завантажити файл маршруту та створити індивідуальний курс за допомогою функції Magic Roads.

Додаток RGT Cycling має зручний інтерфейс для використання з велотренажером вдома. Завдяки легкому підключенню до інших популярних тренувальних програм, таких як TrainingPeaks і Strava, це універсальна програма, яка сподобається багатьом велосипедистам.

Завантажити: Wahoo RGT для iOS | Android (Потрібна підписка, доступна безкоштовна пробна версія)

Зробіть катання на велосипеді веселим за допомогою цих тренувальних програм

Оскільки більшість із цих додатків працює з більшістю велотренажерів, у тому числі розумних, вони спрощують інтенсивне тренування вдома. Програми дозволяють залишатися на зв’язку та стежити за прогресом прямо зі смартфону.

Завдяки захоплюючим навчальним відео, які можна персоналізувати, груповим поїздкам і веселим завданням, ви не захочете покинути тренажер найближчим часом. Крім того, діліться даними про тренування з друзями, іншими програмами для тренувань або соціальними мережами, щоб відстежувати свій прогрес.

Насолоджуйтесь годинами розваг із цими додатками, створеними для того, щоб підняти ваше навчання їзді на велосипеді на новий рівень. Тепер користуватися кімнатним велотренажером (майже) так само весело, як кататися на велосипеді в реальному світі.